Попа как у Кардашьян• 11 марта 2025
Балованные дети
Вот от чего это зависит,у знакомых дочка три года, хорошо говорит, все понимает, но постоянно шкодит, то выключатель ударит, то специально сломает что то, повредит одежду, специально.
Объясняют , ругают, постоянно на виду, держат за руку. Она все равно найдет, что сломать. Откуда такая находчивость?
Чай не пью, только кофе• 11 марта 2025
Як раз через підвищений інтелект. Коли дитину не займати чимось корисним, то вона дуріє.
Попа как у Кардашьян
• 11 марта 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Ей ничего не интересно, ее водили на развивали, она не интересуется. Дома тоже особо ничем не играет. Ходила в частный садик, намекнули не приходить
сладкий_ноябрь• 11 марта 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Або наприклад має якісь розлади.
Дитина з підвищеним інтелектом завжди може знайти собі заняття.
Леди Г• 11 марта 2025
Это не дети, а поколение инвалидов каких то. Без обид.. Я в 3м классе, был полностью самостоятельным, ездил с окраины большого города в центр, потом на гимнастику, потом домой уже темно было зимой. Мои друзья еще дальше ходили, добирались, ни мобильных, ни банковских карт, лишь немного наличных на булочку и чай.. После 2 го класса строил с отцом гараж, тоскал носил, ездил на выходных на торговлю, а после 4 го класса с братом сами зарабатывали деньги летом, торгуя раками около пив завода, причем неплохие деньги зарабатывали.
90е мать их, все лучшее на свете..
Чай не пью, только кофе• 11 марта 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Вона просто не вміє притрисуватися правил, а на гуртках, в саду є свої правила.
Чай не пью, только кофе• 11 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Або наприклад має якісь розлади.
Ну так вона і знайшла - бісить батьків
Акуна_Матата• 11 марта 2025
Ответ дляЛеди Г
90е мать их, все лучшее на свете..
Нічого собі..який був розумний ....а скотився до тролізму на бабських форумах
Різний погляд на виховання у обох батьків, не визначені кордони, відсутність уваги та зайнятість до дитини.
Вона своєю поведінкою просто кричить, що хоче уваги, піклування та разом пограти.
Буває таке, коли в сім´ї декілька діток, то старший буває регулярно молодшого, а той шкодить, бо зло просто так не зупиняється. Як то з анекдоту, а кіт усім в атаці нассяв.
Така поведінка коригується, більше любові, піклування, бесід, обнімашок та продуктивно проведеного часу.
Ондатрова шуба• 11 марта 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Я колись писала. Моя родичка патронатна мама.
В неї тимчасово живуть діти з неблагополучних родин.
Так от в її руках всі стають просто шовкові.
Уявляєте, там діти і крали, і були свідками алкоголізму, і з тіками.
Кілька днів і це золоті діти
Але в неї така дисципліна що я сама до неї ходжу в гості поинеобхідності.
Кажу як в тебе такі діти шовкові стають?
Каже приводь свою доньку на виховання, я і її зроблю ідеальною дитиною
Кілька днів і це золоті діти
сладкий_ноябрь• 11 марта 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Ну так вона і знайшла - бісить батьків
Це не заняття, це якраз від того, що нею не займаються.
Нормотипову дитину 3 років легко зацікавити надовго.
Ондатрова шуба• 11 марта 2025
Ответ дляЛеди Г
90е мать их, все лучшее на свете..
Ти великий молодець! Я теж в 3 класі сама ходила в школу, зі школи самостійною була.
Правда ця самостійність мені коштувала 4 педофілів в дитинстві
Але то дрібниці
Ответ дляЛеди Г
90е мать их, все лучшее на свете..
Що ви можете про своїх діток сказати, бо ми всі +- одного покоління і до роботи привчені, а ще ж городи були?
Зараз такий світогляд, треба батькам також вчитися бути батьками, а якщо в тебе дитина 1-ша і ти з цією ситуацією не стикався, то все як вперше.
Це і є виховання, а в наш час батьки пахали, для нас уваги замало було, бо вони теж покоління без виховання. Боятися - це не про виховання, авторитет у дитини ще завоювати треба, а там ремінь або ляпас, або рваний зошит в хід шов - це виховання рабів свого роду було.
Любительница• 11 марта 2025
Ответ дляЛеди Г
90е мать их, все лучшее на свете..
В моєму класі було багато хуліганів і вони інколи зривали уроки. Клас мій був взагалі проблемний і це було 80- ті і 90- ті, тому я вважаю, що в кожному поколінні є різні діти.
Зараз навпаки багато розумних дітей, які в з підліткового віку будують плани на майбутнє, а ми були шалапаї і взагалі не думали про майбутнє тоді.
Пешеходик• 11 марта 2025
Я иногда наблюдаю за мамочками. В год на площадку и можно все. Рамок ноль. Как и общения с тем дитем, которое от скуки и непонимания, чем заняться, откровенной дурью мается. И ладно бы их это устраивало: вам хорошо, ваш не убегает, вам хорошо, ваш за ручку может пройти, вам повезло, ваш играть умеет, слушается, не истерит каждые три минуты и тд. Ну так, блин, те, у кого так, детей учили всему этому, не с неба упало.
Бідося• 11 марта 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Але то дрібниці
Прям насиловали? Чи так письку показывали?
Мы все прошли через драчунов, письки постоянно дрочили они, но не более.
Так что никаких травм
КвартираЧья• 11 марта 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Але то дрібниці
Ну зараз 3кл це 8 років. А колись 10 вже було.
Міс Всесвіт• 11 марта 2025
Ответ дляЛеди Г
90е мать их, все лучшее на свете..
Дитя советских родителей. Поколения, когда как это не хочешь на субботник? Да такое даже вслух нельзя говорить было. Хочешь, конечно, все хотят.
Даже анекдот про БАМ был, когда журналист подходит к студентами, которые едут ее строить, с вопросом, как настроение. Его матом и послали. ’Вот так с шутками, с прибаутками, радостно едет наша молодежь БАМ строить’.
Вы не были сознательным, Вашу психику просто согнули, затоптали и засунули в рамки. И представили это единственным возможным вариантом, все другое так или иначе каралось. Обществом. Оно было впитано с молоком матери.
И это тоже поколение моральных инвалидов, увы.
Да, если что, мы с Вами близки по возрасту
Ответ дляОндатрова шуба
Кілька днів і це золоті діти
Пишіть адресу, своїх приведемо
Ондатрова шуба• 11 марта 2025
І ще автор. Я 1981 згадую своє дитинство
Курила сушену м´яту років в 7 ( якщо що батьки не курили)
Знайшли на смітнику стару коляску і прив´язали її до кози
Випадково ледь не спалила будинок.
Не випадково підпалила сусідям комиш
Пішла гулять, пізно вернулась, боялась що лаяти будуть залізла на горище і там заховалась поки пів района мене по хатам шукали
Випадково ледь не спалила будинок.
Не випадково підпалила сусідям комиш
Ондатрова шуба• 11 марта 2025
Ответ дляБідося
Так что никаких травм
Піськи показували, просили щоб я показала, просили помацати
Було відчуття що це не добре
Але ж це дорослі!
Ось дядько, ось сусід!
Вони ж не могли бути поганими людьми
Було відчуття що це не добре
Але ж це дорослі!
Ось дядько, ось сусід!
Вони ж не могли бути поганими людьми
Одяг та сумки• 11 марта 2025
в мене дитина гіперактив - пігулки п´ємо але фіг ти що зробиш з тим активом у дупі . . Кажу їй навіщо нову постіль клеєм намазала- каже я так хотіла -7м років. Падання на підлогу- пригання просто у калюжу. малювання на стінах - підлозі-паркет. Різання штор - це усе вона.
Старша вихована слухняна, а тут виховую строго а ось так. І це в нас спорт присутній - 3 роки танців вже 3 рази на тиждень і рік плавання 2-3 рази. А якщо не спорт то та єнергія пре
ген пальцем не раздавиш - в нас дід такий -мій тато .
Йому зараз 70 і двіжуха для нього це життя.Тут не в вихованні справа а гени. Ще в нас удома два коти - щоб не скучно було.
Попа как у Кардашьян
• 11 марта 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Випадково ледь не спалила будинок.
Не випадково підпалила сусідям комиш
Випадково ледь не спалила будинок.
Не випадково підпалила сусідям комиш
Вот она типа такого, всегда найдет что то интересное
Ондатрова шуба• 11 марта 2025
Ответ дляКвартираЧья
Коли таке було? Я в 6 років в школу пішла
Міс Всесвіт• 11 марта 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Випадково ледь не спалила будинок.
Не випадково підпалила сусідям комиш
Випадково ледь не спалила будинок.
Не випадково підпалила сусідям комиш
Так, я 83гр. Мне теперь интересно, а как можно сушеную мяту юзать, кроме чая? Мда, че-т я в детстве упустила))))