Луноликая Вика• 11 марта в 16:41
Тут есть кто работает в Люксоптике?
Может скажете, когда ближайшая скидка будет ? А то в прошлую скидку не успела купить очки( Благодарю.
Отчебучкина• 11 марта в 16:45
Послушаю, посоветуйте плиз марки очков удобных и качественных. Спасибо
Метровий сантиметр• 11 марта в 16:46
Якщо Ви вже шукаєте на форумі пепсонал Люксоптики, то давайте по максимуму, просіть знижку працівника.
Луноликая Вика
• 11 марта в 16:48
Ответ дляМетровий сантиметр
А що є і таке? Не знала.
Метровий сантиметр• 11 марта в 16:50
Ответ дляЛуноликая Вика
А що є і таке? Не знала.
Я не знаю, багато компаній дають знижки своїм працівникам. Питайте і будете почутими
Скокмоно - стокнуно• 11 марта в 17:48
А мені підкажіть, будь ласка, де в Києві Люксоптика з найбільшим вибором оправ?
Луноликая Вика
• 11 марта в 18:33
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
В усіх люксоптиках майже різний асортимент, я була в чотирьох. Кажуть, на Хрещатику самий більший, я там ще не була.