Маю рацію• 12 марта 2025
Расписание поезда
Девочки, кто часто ездит поездами, можете подсказать, если поезд ходит через день по нечётным числам, вот в этом месяце 31 день, те в этот день поезд есть, то есть ли он и 1 апреля, или в апреле будет расписание его по четным числам т.к. ходит через день?
Маю рацію
• 12 марта 2025
Ответ дляБутербродница
в квітні 2 буде йти, через день ходять.
Дякую , бо я вже потягами не їздила років з 15
ПробілНеПрацює• 12 марта 2025
Почитайте на сайте укрзализницы что пишут про расписание именно этого поезда. У меня на практике было как вы описали. Поезд ходит через день и нет привязки к четным и нечетным. В одном месяце получались четные, в другом нечетные.
Маю рацію
• 12 марта 2025
Ответ дляБутербродница
можно ж глянути в розкладі УЗ
Можно напевне, але поки бачу розклад тільки на березень. Або я не туди дивлюсь 🤔
Маю рацію
• 12 марта 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Спасибо, не нашла такой информации, или же не там смотрю
Чемна панночка• 12 марта 2025
У мене навпаки потяг був лише по парних, відповідно на стику 31-1 його не було 3 дні, на 2 число неможливо було взяти квитків
Бутербродница• 12 марта 2025
Ответ дляМаю рацію
який поїзд потрібно?
Бутербродница• 12 марта 2025
Ответ дляМаю рацію
Херсон-Львів
цілий рік по непарних, при двох непарних 27, 29, 1, 3 * курсує зі змінами 1, 3-15/04; 1/06; 1/08; 1/09; 1/11/2025
це 109 потяг
Бутербродница• 12 марта 2025
чесно, я і сама не зрозуміла
Завтра гляньте, буде продаж на 1,04 чи ні.
Маю рацію
• 12 марта 2025
Ответ дляБутербродница
чесно, я і сама не зрозуміла
Дякую, продаж зараз починається за 10 днів 😁, проблема не стільки в які дні йде, як в тому, що треба ж житло забронювати на певні дати.
Бутербродница• 12 марта 2025
Ответ дляМаю рацію
за 20 днів, завтра відкриють на 01,04
упс, ваш напрямок за 10 днів?
Бутербродница• 12 марта 2025
Ответ дляМаю рацію
позвоніть на горячу лінію УЗ, вони вам точніше розкажуть, ніж ми тут будемо гадати.