Свисток ля-минор• 12 марта в 09:41
Ви шкодували, що звільнилися з роботи?
Свисток ля-минор
• 12 марта в 09:45
Ответ дляБезникаяЯ
Да, у меня была хорошая зарплата, теперь такой нет
А чому звільнилися?
Свисток ля-минор
• 12 марта в 09:45
Ответ дляКупи слона
Так , часто шкодую . Згадую .
А чому звільнилися?
Купи слона• 12 марта в 09:51
Ответ дляСвисток ля-минор
А чому звільнилися?
Мене звільнили насправді . Тому що я сама почала розслаблятися і не цінити ту роботу . Лінилась і погано виконувала . От мене і звільнили .
Чеширская кошечка• 12 марта в 09:54
Ответ дляДайте подуться
Везде присутствуют свои плюсы и минусы
Согласна. Как я переживала, не хотела, боялась выходить из длительного декрета на работу. А теперь осталось работать месяц и ощущения 100% те же))
Байрактарна• 12 марта в 09:54
Нет. Всегда долго терплю, вхожу в положение, но когда вижу, что это вообще не ценится, начинаю искать новую. Всегда новая была лучше предыдущей. А со старых работ звонили, звали обратно, потом обижались еще
долой_лама• 12 марта в 09:54
Ні, я роботу змінюю дуже рідко й хоч іду культурно і без скандалів, але вже тоді, коли розумію, що повертатися на це місце не планую, вмер, то вмер
Хлопаю ресницами• 12 марта в 09:55
Шкодувала і шкодую, що не пішла раніше. Вбила своє здоров´я просто в хлам, а тепер компанія хороша, а сил і здоров´я немає.
Простецкая• 12 марта в 09:56
Поки такого не було, я взагалі схильна себе недооцінювати а в результаті знаходила краще
Нетутешня• 12 марта в 10:00
Не шкодувала. Воно все якось добігало до логічного кінця. Якісь робочі цикли, хз
Зайканалужайке• 12 марта в 10:13
Я звільнилась, не шкодую.
Чому так вирішила?
1. набридло працювати за інших ’хитрожопих’.
2. маленька з/п за таку роботу.
3. керівник не бачив і не цінив, що хтось працює, в той час як інші курять і по магазинам ходять.
4. вигоріла, роботу стало виконувати морально важко
5. дуже кумарила одна колега, прямо до трясучки
Чому так вирішила?
2. маленька з/п за таку роботу.
Панна Кота• 12 марта в 10:18
Останній раз звільнилася, бо не тягнулася роботу і маленьку дитину. За роботою не дуже шкодую, а за зарплатою так) вона була дуже достойна. але вже 14 років минуло)
Вимагаю спілкування• 12 марта в 10:50
Шкодую, бо була непогана зарплата, таку вже точно в нашому місті не знайду. І не шкодую, бо нервів і енергії там залишала багатенько. Вирішила, що здоров´я дорожче грошей.
Василина Семеніч• 12 марта в 10:58
З минулої роботи мене звільнили, бо стала поперек горла керівниці. І в результаті вдячна їм за це, бо сама не наважувалась і ще довго мучилась би, а так знайшла набагато кращу роботу і по умовам і по зарплаті.
Розбещена цяточка• 12 марта в 12:37
Ответ дляСвисток ля-минор
А чому звільнилися?
Змушені були виїхати, чоловік погрожував.
Свисток ля-минор
• 12 марта в 16:26
Ответ дляРозбещена цяточка
Який чоловік вам погрожував?