begovelik• 12 марта 2025

Москали дошли до райадминистрации Суджи

Пишет один негодяй. Еще пишет, что Украина потеряла около 20.000 двухсотыми в этой гениальной спецоперации. Это правда? И кто ответит за все эти потери?
Nerses• 12 марта 2025
Ответ длячаревна
А есть кто то с Харькова?
Когда наши зашли в курскую область, вас меньше стали обстреливать?
Недели две меньше, а потом с удвоенной силой.
Тетя Фрося• 12 марта 2025
Ответ дляЕлена1265
Теперь хоть знаем, кого слушать
Не пропадайте главное
Шарий у вас ещё не в закрепе? Что ж вы так! Пропустите самые важные новости.
Елена1265• 12 марта 2025
Ответ дляТетя Фрося
Где-где?
Модная и Голодная• 12 марта 2025
Да это правда. Очень много где читала про то что много положили
ksusha1155• 12 марта 2025
Ответ дляmymoly
Так наші виходять звідти. Найбоєздатніші підрозділи
І правильно роблять, немає за що життя там покласти
Manichka• 12 марта 2025
Лапти победили 🙄
your style• 12 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ніхто ніколи не писав ’ пофіг сколько там погібло наших’, це по- перше
А по- друге, так, на війні завжди є загиблі. У вас є пропозиції як зменшити наші втрати до нуля? На Покровському напрямку, на Запорізькому? То поділіться цим секретом
Чи вам пофіг скільки полягло на Покровському напрямку, бо це ж не Курщина?
А чого це в неї повинні бути пропозиції? Хай пухне голова в того, хто відкрив двері окупантам
Хеленка_Хм• 12 марта 2025
Ответ дляАленделон
Мирняка на Курщине погибло много .А еще больше раненых и пропавших безвести.Разрушены в пепел дома.Бизнес.Никто им уже ничего не вернет.Власть не эвакуировала мирняк и даже не предупредила,своим ходом бежали полуголые,в чем мать родила,хватая детей
Маня новый аккаунт состряпала)))
L-i-s-a-92af• 13 марта 2025
Ответ дляМодная и Голодная
О,я помню вас в тебе в прошлом году,где вы агитировали в Одессе собираться в группы и нападать на тцк или любого в форме,ещё взрывать их машины.
Думала,что вас если не админы забанили навечно,то сбу посадили
Но нет,вы снова ’ в строю’
Модная и Голодная• 13 марта 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Но нет,вы снова ’ в строю’
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 13 марта 2025
Ответ дляyour style
У неї повинні бути пропозиції , бо саме вона звинувачує інших, що *їм пофіг* і гидко маніпулює. То хай розкаже як треба було.
Або ви розкажіть як же треба було не пустити сотні тисяч окупантів з усіх напрямків.
your style• 13 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Дипломатія. Чули таке слово?
Mrs.Ochmonek• 13 марта 2025
Ответ дляyour style
Дипломатія. Чули таке слово?
О, так. це те що завжди працює з тим, чия мета - знищення (гіркий сарказм)
Голда Меєо дуже влучно висловилася з цього приводу колись.
your style• 13 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
ці слова ? Політичний лідер, котрий не вагається перед тим, як втягнути свій народ у війну, не має права бути лідером
L-i-s-a-92af• 13 марта 2025
Ответ дляМодная и Голодная
Удалено администрацией...
По-перших ’ ваших мужчин’ це де? Якщо ваші чоловіки з Вологди,Москви чи інших орчих країв-то хай передохнуть всі з пелюшок.
Українських чоловіків,жінок,дітей в Україні вбивають виключно кацапські окупанти,які прилізли в нашу країну.
Дуже шкода,що сбу до вас ще не добралося,колаборантка кацапська і ждуніха.Вас таких,що в Дніпрі,що в Одесі -повно,але процес іде і щодня пачками пакують таких потвор.
L-i-s-a-92af• 13 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Як треба було,ця Ирина Б*** не раз розповідала в інших темах.’ Треба було радіти окупантам,як її родичі в окупації,які чудово співіснують з рашистами і цілком щасливі від співіснування в ’ русского мире’
Модная и Голодная• 14 марта 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 14 марта 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Дуже наївно з її боку очікувати , що окупанти, навіть зустрінуті нею з хлібом- сіллю, не захочуть її житла, її дитину і її життя.
Mrs.Ochmonek• 14 марта 2025
Ответ дляyour style
Нас не ’втягнули у війну,’ а напали на нас з усіх боків. Лідер - той, хто здатен організувати оборону , як би вам це не подобалося

Слова Голди Мейєр щодо компромісів і домовленостей з тими, хто прийшов їх вбити
L-i-s-a-92af• 14 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Так,я всім,хто радіє окупантам,бажаю долі ватного подружжя з Волновахи,які так раділи русні,що та русня повбивала не лише їх,але й їх батьків-ждунів і дружин,і дітей в колисках.
L-i-s-a-92af• 14 марта 2025
Ответ дляМодная и Голодная
Удалено администрацией...
Збочена уява рашистських потвор не знає меж
В Україні мій чоловік,
не переймайся,гнида
працює на перемогу,щоб якнайбільше вашого гною з Москви і умовної Вологди,якнайшвидше стали багном на українській землі.
Mrs.Ochmonek• 14 марта 2025
Ответ дляМодная и Голодная
Удалено администрацией...
Ви за своїми синами, братами і мужем дивіться, а не до чужих маєте діло
Модная и Голодная• 14 марта 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
В Україні мій чоловік,
не переймайся,гнида
Удалено администрацией...
Модная и Голодная• 14 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Удалено администрацией...
L-i-s-a-92af• 14 марта 2025
Ответ дляМодная и Голодная
Удалено администрацией...
L-i-s-a-92af• 14 марта 2025
Ответ дляМодная и Голодная
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 14 марта 2025
Ответ дляМодная и Голодная
Удалено администрацией...
Модная и Голодная• 14 марта 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Модная и Голодная• 14 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Удалено администрацией...