Пишет один негодяй. Еще пишет, что Украина потеряла около 20.000 двухсотыми в этой гениальной спецоперации. Это правда? И кто ответит за все эти потери?
Ответ дляdf364tye3
надо признать , курская операция , была гениальна ,,,
22г харьков не попадает ,,,
реально слава зсу ,,,
хотя уверен разработкой, планированием занимались натовцы ,,,
22г харьков не попадает ,,,
реально слава зсу ,,,
експерти, наших читала і іноземних, , дотичні до військової справи - вважають Що операція пройшла в серпні блискуче, що тактика, планування нашими бригадами виконано супер., це рівень вилитого професіоналізму. в кінці осені вже було тяжко, то вже політика пішла,всі мацали переговори, і коли резерви більше і більше рф пригнала, і що треба було вирішувати на рахунок утримання..
але як не туди, то ці ж резерви рф були б в донецькій
Це фронт, тяжко всюди, бо пуйло поставив ціль і засоби не важливіс
зона_комфорта• 12 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Учитывая как корчит в радостях кацапню.всё было правильно сделано))))
Удалено администрацией...
Ответ дляJul-Ap
Каждая домохозяйка смогла бы командовать войском лучше. Это по классике.
Перенести войну на территорию врага и заставить его утюжить свои же регионы месяцами вместо наших - неплохая идея. Возможно, буксование возле покровска связано и с этим не в последнюю очередь.
Что Покровск, что Волчанск должны были пасть месяца назад по всей военной логике...
А так, невозможно предугадать все и с точностью предсказать последствия. Думаю, если бы пуйло знало, что 3+ года спустя он всё ещё не сможет захватить дале Донецкую область, оно бы тоже в Украину не полезло.
Є статистика там знищено понад 500 одиниць техники рашистів.
Совладелица• 12 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
И 500 тыщ северных корейцев.
При этом потери ВСУ- 1 пробитое колесо велосипеда и поцарапанная физиономия Красильникова
Сонная Сова• 12 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Я смотрю наше командование от пуйла не сильно отличается. Поставили цель и гонят людей на убой.
Mrs.Ochmonek• 12 марта 2025
Ответ длязона_комфорта
На нашем фронте людей не хватает
Продовжуйте, продовжуйте, все по зазначених інструкціях.
Ответ дляСовладелица
С военной точки зрения это была авантюра.
В какую красивую обертку не попытаются это завернуть.
Любі наступальні операції в тяжкий період- є авантюрами,якщо дивитися з такої позиції.
Те що зараз мова йшла про курську на перемовинах, - це ж теж інструмент. Якби неважлива, то його не піднімала б. Єдине що були статті що ця операція мала бути в Білгородськфй в кінці 2022 р, Залужному сша заборони, і наші стали і процесі харківської операції, коли були умови, засоби і мотивація. . Це привело к затягуванню війни, і можливо зовсім іншим все б було , без цих червоних ліній .
Mrs.Ochmonek• 12 марта 2025
Ответ дляBarkas
А за вашою логікою, якщо я не на фронті, то не маю права висловлювати проукраїнську позицію? А ті, хто на фронті, не мають на це часу. Отже, затикаєм роти всім, хто висловлюється на підтримку батьківщини, і дозволяєм горлати на форумах тільки тенденційно настроєним ненависникам України, у яких завжди все у нас погано, ми найжалюгідніші, найтупіші унтерменшн? Блискуча логіка? Ви самі в окопі? Ні? То йдіть в окоп до тих, на чиєму ви боці, і не пишіть нічого, поки фотку своїх берців у болоті сюди не скинете.
Саме так. Кожного з проукраїнською незамогильною позицією їм потрібно заткнути. Пункт методички *а пачєму ви нє на фронті*.
Mrs.Ochmonek• 12 марта 2025
Ответ длязона_комфорта
А я чого повинна в окопі бути? Я за продовження кривавої бійні чужими руками не виступаю. Тож цілком логічно, що я сама там не повинна бути.
Значить, ви за капітуляцію України. Адже пуйло лише в цьому разі задовольнитися. Тобто, ви на тому боці , що і треба було довести
Ответ дляcoch100
А есть статистика по нашим потерям?
Достовірної не має. Цей період тяжкий по всім ділянкам фронту. І Курська, і Покровсткий напрямок, і Купʼянський, у р Оскол..., всюди рашисти наступали, у Машовця в звітах тільки про рф - дуже багато вони задіяли ресурсів. Є статистика мотоброні знищеноі і їх, і наших, загальна в військових тг каналах oryx
Ирина-bbd0• 12 марта 2025
Пособников кацапских оккупантов как трусонуло))))
Беговелик.а Вы с нами в теме?
Ответ дляLudaSHS
а експерти пишуть про блискучість кацапів? НАПРИКЛАД
Російські війська за листопад 2024 захопили майже вп´ятеро більше територій України, ніж за весь 2023 рік. Так, за останній місяць осені ворог окупував 702,1 кв. км. територій.
Ответ дляspart-5037
І що тут не так
Це серпень і початок , версії різні
Ответ дляLudaSHS
Почему на их потери есть статистика, а на наши нету?
Я бы не верила в это.
Mrs.Ochmonek• 12 марта 2025
Ответ дляСовладелица
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 12 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Удалено администрацией...
Имени вагнера-пригожина))))
Mrs.Ochmonek• 12 марта 2025
Ответ дляСовладелица
И 500 тыщ северных корейцев.
Ваше джерело - це шарій чи арєстовіч, юморний наш? Точніше , не наш)
Ответ дляMrs.Ochmonek
Вам би більше сподобалося, щоб ті раша сили , задіяні там, краще б були на території України?
Чи вам шкода перемелених кацапів за ці 7 місяців на Курщині?
а вам перемеленных украинцев на курщине не жалко? какая цель преследовалась этом заходом на курщину? получилось ее добиться?
Mrs.Ochmonek• 12 марта 2025
Ответ дляSvetl.ana
А Україна скільки Курщини звільнила в серпні- вересні? Це щоб оцінити масштаби
Ответ дляSvetl.ana
І таке є
Тому на всіх ділянках було тяжко восени, всюди перли рашисти, тільки під Покровськом трохи гальмували зараз після Нг,і Харківський.. ну трошки, а сили кинули багато на Курську вони, вичавлювали Зсу. бо то ,ну як пишуть політологи, - переговорний важіль, тому і сили рф і корейці, і пуйло до американців ставив питання . А наше керівництво тягнули і тримали це все.
Mrs.Ochmonek• 12 марта 2025
Ответ дляcoch100
Я бы не верила в это.
Тому що озвучувати наші цифри для ворога не потрібно.
Ответ дляcoch100
Я бы не верила в это.
На наши тоже есть, не оглашаются , а кто это должен озвучивать?
Машовец или Бутусов должны озвучивать потери своей же армии?
Мы же в теме , в которой озвучены потери в 20 тыс. И таких данных у россиян хоть греблю гати, самых разных. Сам пуйтин когда-то говорил своим ртом, что Украина теряет по 600 танков в неделю. Даже не осознавая, насколько это нереалистично.
Независимые источники считают общие потери техники. Предвзятые, естественно, озвучивают потери противника, а не собственные