Ясамаякрасивая)• 12 марта 2025
Почему женщин до сих пор запугивают,что аборт
Это очень страшно и больно,а роды видно прямо удовольствие.В современном мире аборт совершенно безопасен,а уж тем более медикаментозный
Туся муся• 12 марта 2025
Ответ дляДодаю напруги
Саме жахливе почнеться коли почнуть просувати теорії і тези що діти взагалі в сучасному світі непотрібні. Наслідки ви відчуєте але пізніше.
Навіщо Вам діти?
Туся муся• 12 марта 2025
Ответ дляДодаю напруги
Мене хвилює майбутнє мого покоління і всіх наступних. Як ми будемо жити якщо залишаться одні пенсіонери і араби яких почнуть нам заселяти.
Будемо жити з арабами і пенсіонерами. А що?
Анонім Завгосп• 12 марта 2025
Аборт намного легче и проще и не больно в отличии от родов. И после аборта не льют выделения 2 месяца как после родов.
Мая твая не панимать• 12 марта 2025
Ответ дляДодаю напруги
Окрім двох небезпечних варіантів є ще як мінімум десяток безпечних, не вагітніти. Препарати, презервативи, спіралі... І тд. Окремо чи разом декілька. Перев´язка труб врешті решт, якщо дітей не розглядають взагалі.
Вибачте, але ви як мала дитина. Хіба не знаєте, що НЕМАЄ 100% засобу контрацепції? Перев´язка труб також не дає стовідсоткової гарантії. І комбінація засобів контрацепції може не допомогти. А фертильність у жінок різна. Звісно, мова не йде про маргіналок
juliyadorosh• 12 марта 2025
Ответ дляТуся муся
До моменту народження - це плід, а не дитинка
Розкажіть це жінками, які втратили довгоочікуваних дітей під час вагітності. і поцікавтеся,як функціонує дитина в лоні мами. можна як завгодно називати аборт, але це лишається вбивством живої людини,хай навіть і не до кінця сформованої. за яке рано чи пізно прийдеться відповісти
juliyadorosh• 12 марта 2025
Ответ дляДодаю напруги
вже просувають і такі теми це лише підтверджують.
juliyadorosh• 12 марта 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Моя мама всегда говорила что лучше 3 аборта,чем одни роды.
знайшли чим хвастатись
Кондуктор автобуса• 12 марта 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Ну так давайте и гинекологические операции делать не будем,это же тоже не естественный процесс,когда в матку инструментами лезут,так там тоже всегда есть риск,давайте сразу помирать,раз это не естественно
А я разве предлагала не делать аборты? Делайте, если вам надо.
Кстати, когда операции делают, тоже предупреждают о рисках, да ещё и подписывать документ надо, что вас прелупредили. По вашему - ’запугивают’)
Туся муся• 12 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh
Фактично, плід - це паразит в тілі жінки. А жінка в цей момент знаходиться під владою гормонів і надто чутливо все сприймає.
Туся муся• 12 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh
Вам яке діло? Ви можете народити будь-яку кількість дітей. Інших облиште в спокої
Зроблено у 80-х• 10 апреля 2025
Ответ дляДама-мадама
Ваш выбор- хотите убивайте, хотите рожайте. Что вам приятней?
милое, вас кто-то просил агтиацию проводить?