Милота• 12 марта в 19:42

Допоможіть розблокувати звук на телевізорі

Привіт. Допоможіть, будь ласка, розблокувати звук. Дитина гралась і лягла на пульт від приставки smart tv xiaomi, нажалась якась комбінація клавіш, звук вимкнено. Що тільки не намагались зробити- перезавантажити приставку, телевізор, вийняли і вставили батарейки з пульта- звук відсутній.
Підкажіть, може в когось було- яка комбінація відповідає за mute на цьому пульті?
Черговий по кухні• 12 марта в 19:43
в настройки зайдите и ищите настройки звука. кнопка с решеткой точек
Чарівна патика• 12 марта в 19:44
Значок на телевізорі не від приставки, а від самого телевізора. Це вам іншим пультом шукати, тим що йде до телевізора, десь в налаштуваннях
Ms. Android• 12 марта в 19:45
Стрілку затиснути і плюсом додавати спробуйте
автор Милота • 12 марта в 19:46
Ответ дляЧерговий по кухні
Там нема
автор Милота • 12 марта в 19:46
Ответ дляЧарівна патика
Перерили, нема , там все налаштовано
автор Милота • 12 марта в 19:47
Ответ дляMs. Android
Спробувала, звук приставки додається, задайте вимкнення звуку не прибирається(