Veselka8• 12 марта в 23:59

путин играет с третьей мировой !

Washington Post стверджує, що європейська розвідка отримала документ з вимогами росії на мирних переговорах, серед яких — «демонтаж київського режиму»

Тезово:

📌У документі викладено максималістські вимоги Москви.

📌рашка має послабити переговорні позиції США щодо України, розпалюючи напруженість між адміністрацією Трампа та іншими країнами, одночасно продовжуючи зусилля з демонтажу української державності.

📌Відкидаються попередні плани Трампа щодо досягнення мирної угоди протягом 100 днів як «нездійсненні».

📌 Нібито «мирне врегулювання української кризи неможливе до 2026 року».

📌Розглядається створення буферної зони на північному сході України, вздовж кордону з Брянською та Бєлгородською областями рф, а також демілітаризованої зони на півдні, включно з частиною Одещини.

📌 Також кацапи хочуть «повного демонтажу» чинного уряду України.

📌росія повинна зміцнити свою позицію на переговорах, запропонувавши США доступ до корисних копалин, зокрема на окупованих територіях України.

📌росія припинить постачання зброї до країн, що вважаються «недружніми» до США, у відповідь на припинення озброєння України з боку США.

📌Без визнання рф зайнятих територій як своїх, бойові дії можуть відновитися, зокрема, за наступної адміністрації США.

📌 Будь-які миротворчі сили (навіть необов´язково європейські) у документі названі непотрібними, оскільки вони відчуватимуть на собі «досить сильний західний вплив»

путин играет с третьей мировой войной !
господин Трамп, вы видите ? путин играет с третьей мировой!
Ясно что не мы, не Британцы с Французами не примут эти требования.
Альфасамка• 12 марта в 23:59
якою світовою. Світ проти параші це не світова
автор Veselka8 • 12 марта в 23:59
Ответ дляАльфасамка
у путина нет карт на руках, он играет с третьей мировой войной!
это ужас !
Ananasprotivogaz• 12 марта в 23:59
А видели как он одет сегодня? В военном костюме...с чего вдруг
автор Veselka8 • 12 марта в 23:59
путин не хочет мира!!! россия не хочет мира!!
Альфасамка• 13 марта в 00:00
Ответ дляVeselka8
это ужас !
заборонити усім торгувати з москалотою і всьо. США може це зробити
автор Veselka8 • 13 марта в 00:04
Буферные зоны на территории Украины, демонтажи режима, сокращение армии, признание территорий, прекращение поставок оружия...

И тут путин проснулся, от того что нагадил штаны.
лох думает что кто-то или что-то заставит Украину пойти на что-то из этого?
Ушлепки в Кремле реально под кислотой или чем, наркоманы что с них взять.
Видимо мало по Москве прилетело.
Похоже до биомусора не дошло, ничего, дойдет.
Да так что на коленях сами приползут к великой Украине.
Світлячок з ліхтариком• 13 марта в 00:13
как только прилет по маскве так сразу путин вылазит со своей третьей мировой, старпер тупорылый ,всю жизнь гопник с полупонтами перед своим стадом
Svetlana-7070• 13 марта в 00:20
Господи, ви час назад писали, що вони програли і капітуляція уже. В тут уже інша інформація. Рука лице
ksena555• 13 марта в 00:59
Ответ дляVeselka8

Видимо мало по Москве прилетело.
Часом хочеться бахнути таких же таблеток, як у Вас
Cvetochek...• 13 марта в 01:02
Ответ дляAnanasprotivogaz
закос под Зеленского))))))
Ananasprotivogaz• 13 марта в 02:05
Ответ дляCvetochek...
закос под Зеленского))))))
Неожиданно. И не просто так...
sammy• 13 марта в 07:30
Ответ дляVeselka8
это ужас !
До нас завітав сам президент Трамп?))
Teonaa• 13 марта в 07:48
Ответ дляVeselka8
это ужас !
Мені жодний пункт не сподобався
І де тут інри з світовою війною?
І що за іронія?
виктория7аас• 13 марта в 08:12
Ответ дляVeselka8
Стив Виткоф привезет всё на бумаге ( настоящий Документ ) ..Потом где надо- подумают и огласят..Вот тогда и посмотрим -​подумаем..А пока - болтовня
Aksinia 111• 13 марта в 08:25
Как удивительно . Куда подевались все те, кто кричал ’это Зеленский хочет воевать вечно ’ и ’ путинхочетмира в Украине’ ? На предложение Зеленского о перемирии рашка второй день сопли жуёт .
Не пойдёт она на перемирие под таким контролем . Это ж не слепое обсе, которое годами не замечала нарушение рашкой . Тут в случае провокации отхватит по полной программе! ’Британія і Франція обговорюють удари по ЗС РФ у разі порушення перемир´я в Україні, — AP

📍Європейським миротворцям можуть дозволити атакувати ЗС РФ у разі порушення домовленості про припинення вогню;
📍Західний чиновник уточнив, що йдеться про «прямі та негайні удари по російських об´єктах»;
📍За його словами, план передбачає формування достатнього контингенту, щоб утримати РФ від нового нападу на Україну;
📍У плані — забезпечити місію важкою технікою і запасами зброї, які будуть перекинуті протягом кількох годин або днів;
📍Згідно з припущенням, війська розмістять на ключових об´єктах інфраструктури — таких, як АЕС, і підтримають західною авіацією і флотом;
📍Лінію фронту контролюватимуть дистанційно — за допомогою БПЛА.
виктория7аас• 13 марта в 08:50
Ответ дляAksinia 111

под каким контролем ??? Раша может согласиться на перемирие так, что все взвоют. Например, потребовать в качестве наблюдателей за прекращением огня китайцев. Процедуры-​то должны быть согласованы, а не просто ’хочу прекращения огня!’. К часу ’Х’ миротворцы должны заранее подойти к ЛБС с обеих сторон, чтобы гарантировать исполнение договоренности. Одним из условий перемирия могут запросить свободный выезд населения через любую границу.Вообще возможность договора определяется тем, что обе стороны не могут не сделать. Например, Трамп не может игнорировать экономические проблемы США, а функционеры ЕС - обязательства по Украине В отличие от России, у тех и других нет выбора - они не могут просто взять и списать такие деньги. России же достаточно согласиться на перемирие, но потребовать в качестве наблюдателей за прекращением огня миротворцев из нейтральных стран - Индии или Китая, например. Потому что США и , сторона конфликта, с таким же успехом можно северных корейцев на ЛБС ставить. И - все боевые действия будут продолжаться минимум до конца года.