Сонячний день• 13 марта 2025

Як допомогти дитині?

Ситуація в тому що, дівчинка 7років дуже сором´язлива, закрита, боязка, не впевнена в собі.
Захоплень і хоббі не має, іграшками не грається, нічого не цікаво.
Цікаво тільки дивитися дорослі серіали по телевізору (Сліпа,Слід)
На гуртки ходить, після занять задоволена, але як тільки йти, то каже що не хочу, давай не підемо.
На майданчику дітей боїться, як хтось підійде то одразу хоче піти додому, ледь витискає по слову з себе. Дітки її віку, однокласники вже самі в дворі граються, а вона не хоче сама виходити на вулицю.
Плюс почалася агресія в мою сторону - зранку може биться, коли буджу до школи, може сказать ти мене дратуєш, як я щось до неї говорю, може вдарити мене, багато чого робить аби тільки не так як я сказала і було по її.
Розумію що мабуть потрібно психолога, але сеанси такі дорогі, і не знаю що робити, як їй допомогти...
На циголках• 13 марта 2025
А в школе есть подруга?
Пік Антна• 13 марта 2025
Ответ дляСонячний день
Ну от скоріше за все так і є як ви пишите, але нічого не можу придумати чи вдіяти, щоб якось її соціалізувати, щоб вона з кимось контактувала з дітей, там кричала, ганяла
Тут вам сможет помочь психолог, думаю он даст вам нужные советы и ребенка будет ’направлять’.. Попробуйте обратиться в поликлинику. Мы перед школой проходили врачей и там был психолог. Я была очень приятна удивленна обычному государственному психологу. Тем более сейчас вы не обязаны идти к кому-то конкретно. В хелси можно выбрать по рейтингу. Вы молодец, что бьете тревогу. Чем раньше начнете тес быстрее все станет на свои места.
Винник• 13 марта 2025
Ответ дляСонячний день
Комплексу зовнішності немає, вона дуже симпатизує хлопчикам з класу, але коли їй приносять вони подарунки то вона хватає, грубим голосом каже не треба мені нічого дарить, а вчителька просить сказать хоч дякую, а вона скоріше за все через сором´язливість плюс надмірну увагу на неї злиться і взагалі втрачає контроль над собою...

Настільні ігри є,але її треба примушувати грати, сама не пропонує
А як ви дякуєте чоловіку за допомогу
автор Сонячний день • 13 марта 2025
Ответ дляПополняю_Карму
А вы общительная? У меня дочка такая но она копия я, я живу и особенно не переживаю на этот счет, хоть к психологу и сходила для успокоения со своей.
Ні, я і чоловік інтроверти. Але згадую себе в такому віці, то я хоч і сором´язлива була дитина, але дружила з певним колом дітей в дворі, хоча в школі мала тільки одну подружку
Винник• 13 марта 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Ні, знайшов багату🤣 і всі його підтримала і всіляко допомагали розвитку відносин.
Ну так а вам нащо таке чмо
автор Сонячний день • 13 марта 2025
Ответ дляПік Антна
Дуже дякую за теплі слова і підтримку
Оно само купилось• 13 марта 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Ну і хто винен що вона таке дивиться? Иоя поняття не має про такі тв шоу))
Тем более там то мертвецы и духи приходят, то убийства и трупы.
Тут у взрослого психика может не выдержать такого, а уж неокрепшая психика ребенка и подавно.
автор Сонячний день • 13 марта 2025
Ответ дляВинник
А як ви дякуєте чоловіку за допомогу
Якось словесно мабуть не дякую, живемо як звичайна сім´я, в нього свої обов´язки, в мене свої, підтримуємо і любимо один одного так би мовити ’по замовчуванню’
Оно само купилось• 13 марта 2025
Ответ дляСонячний день
Ми разом з дитиною дуже багато часу проводимо разом ( і на море їздили до війни, під час війни в Карпати кожен рік, зимою ходили на каток, в парк мотузковий ось як потепліло, на пікніки вибираємося, влітку на річку ходили (вона вже навіть плавати навчилась), книжки кожен вечір читаю я їй, бо вона не дуже хоче читати. Раніше любила мені допомагати в приготуванні їжі, а зараз чомусь візьметься, і одразу каже мама далі ти сама..
Вони так фоном включені, а по звичці вмикаю як щось готую чи прибираю..
Так включайте фоном уроки английского, а не бабок-мольфарок всяких, хоть толк будет.
Винник• 13 марта 2025
Ответ дляСонячний день
Ну так вона і не вміє. Сходіть ви до психолога. Проблеми починаються не з дитини
Свій варік• 13 марта 2025
Ответ дляСонячний день
Та ви що який аутизм, до лікарів часто ходимо, ніколи навіть підозри такої не було
Вона розумна, читає, задачі розв´язує
Пише речення писаними буквами, мислить дуже добре
Аутист - це не розумово відсталий. Дуже часто навпаки.
Диагноз ставить психіатр, він безкоштовний в держ. клініках. Психологи теж є безкоштовні. Напружтеся, та пошукайте. Але, майте на увазі, в такому віці дитини, психолог працює в першу чергу з батьками. Бо, якщо діагнозу нема, причина в оточенні та вихованні. Чому дитина боязка? Завжди така була чи стала? Може батько вдома агресивний, чи часто віддавали її бабусі, у якої старі методи виховання? У будь-якому разі, дитина звикла подавляти свої емоції, і це недобре.
автор Сонячний день • 13 марта 2025
Ответ дляОно само купилось
От як її тепер відучити від цих ’серіальчиків’, вона їх вже просить включити як інші діти цукерки чи іграшки...
Винник• 13 марта 2025
Ответ дляСонячний день
Бо то залежність. Гуляйте. Візьміть на прогулянку знайомих з дитиною і собакою. Не дружити, а гуляти і спілкуватись.
автор Сонячний день • 13 марта 2025
Ответ дляСвій варік
Вона такою була весь час, батько не б´є ні мене ні дитину, навіть часто таке буває що дитина може і папу вдарити коли їй щось не подобається, але ми розказуємо, говоримо і на тому все ...
Психолог в садочку з нею спілкувалася - сказала що з дитиною все добре ’от така вона’ і все
Пополняю_Карму• 13 марта 2025
Ответ дляСонячний день
Я у себя весь СТБ на телевизоре отключила
Детские_Будут?• 13 марта 2025
Думаю, в неї комплекси і проблеми в голову ще й огого. Бо однолітків вона боїться і їм зайвий раз слово сказати і спілкуватись не вміє, зате вдома мамі можна стусанів надати і нахамити, бо то ж таке, вдома стерплять
КондуктЕр тролейбуса• 13 марта 2025
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3535898 читайте пост 11 и 14
Оно само купилось• 13 марта 2025
Ответ дляСонячний день
Ну найдите мультики обучающие или хотя бы про животных, а-ля ЭнималПланэт. Переключите внимание. Столько каналов есть научно-познавательных.
В 7 лет смотреть пенсионерские сериалы - это жесть. Их моя мама смотрит, так ей 70+ и она дома сидит, никуда не выходит, бо ноги болят.
И да, она же присела на них, потому что мама это смотрит. Тупо копирует Ваше же поведение.
автор Сонячний день • 13 марта 2025
Ответ дляВинник
Чесно кажучи не думаю, що маю якось прямо дякувати чоловікові))) ви мене аж розсмішили)) ми з ним рівноправні партнери у шлюбі, звичайно якщо він мені дарує квіти, то я йому подякую.
автор Сонячний день • 13 марта 2025
Ответ дляДетские_Будут?
От знав би точно що психолог допоможе, бо ціни в них захмарні
Свій варік• 13 марта 2025
Ответ дляСонячний день
Значить, шукайте іншого психолога. Який, в першу чергу, вам дасть конкретні рекомендації, як поводитись з дитиною.
Замість тих серіалів краще щось розвивальне вмикайте, або мультики. Те, що дивляться діти її віку. Так у неї хоч буде про що з ними поговорити. Я, із задоволенням можу ’Баранчика Шона’ дивитись, наприклад. Якщо просить - будьте твердою, не піддавайтесь, або якось домовляйтесь. Дитині потрібні правила.
Винник• 13 марта 2025
Ответ дляСонячний день
А чому тоді дитина повинна реагувати на однокласників. І нащо їй інші люди. Вам смішно, коли дитина дивиться серіали невідповідно до віку і є проблеми з соціалізацією. Але для вас то все норма. Всі ваші дії і тема марні. В дитини нема потреби спілкування
Леопардові панчохи• 13 марта 2025
Ответ дляСонячний день

то есть она себе нравится ?
В
Вмію заміряти найкраще• 13 марта 2025
Ответ дляСонячний день
Її день народження це - веду її в дитячу кімнату, вона там грається, потім піца, ввечері хрещені приходять додому (але в них дітей не має).
Запитувала чи не хоче вона щоб я організувала їй вечірку з аніматором і подружками - то сказала що не хоче.
Дитину ще ніхто не запрошував на дні народження (
Як таке можливо?((
автор Сонячний день • 13 марта 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
то есть она себе нравится ?
В
Думаю що так, ніколи не чула щоб вона говорила щось з приводу своєї зовнішності, навіть одяг сама обирає, те що хоче носити
автор Сонячний день • 13 марта 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Як таке можливо?((
Якось так(
автор Сонячний день • 13 марта 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Я теж читала це все що потрібно приймати і любити дитину такою якою вона є,але ж я розумію що їй буде тяжко, і що так не можна і мені від цього плакати хочеться
Кукусики• 13 марта 2025
прям психологи і неврологи поможуть смішно
Детские_Будут?• 13 марта 2025
Ответ дляСонячний день
Не захмарні. Ведіть до психолога. Ще є багато шансів все виправити
Детские_Будут?• 13 марта 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Я буду вас банить. Вы спамите этим во всех темах