Бабця в мештах• Изменено 13 марта в 11:17
Дівчата, хелппппп. Хто в Італії або є там звʼязки зайдіть
Треба терміново одна мазь. В Україну її давно не завозять. Країна виробник -Італія. Може ви знаєте перевізника який може купити ? Або хто часто їздить до Італії. Або може ви самі там знаходитеся і зможете купити. Дякую. 🙏🙏 Я оплачу і віддячу
Кумедна• 13 марта в 11:28
+380 95 009 3777 Степан
Эти ребята привезут Вам хоть слона из Италии. Я живу здесь и пользуюсь их услугами. Это перевозчики, через которых можно купить что угодно. Если Вы поспешите, то в среду уже будет у вас мазь в любой точке Украины.
Бабця в мештах
• 13 марта в 12:16
Ответ дляКумедна
+380 95 009 3777 Степан
Огромнейшее вам спасибо 🙏🙏🙏
Бабця в мештах
• 14 марта в 01:00
Ответ дляКатастрофа
Це вона?
Я їм дзвонила. Нема в наявності