Звоночек• 13 марта 2025
Спірна ситуація з покупцем
Замовила дві куртки БО Шафи. Щоб обрати одну. Я учора відправила. Сьогодні таке повідомлення
Не знаю чи приймати оплату за пересилку чи як бути?
руки_Крюги• 13 марта 2025
Ответ дляЗвоночек
Дякую. Всі 166 поверне?
Так, за дві посилки в одну сторону
руки_Крюги• 13 марта 2025
Ответ дляЗвоночек
Дурдом..
15% комісіі, ще і рекламу. А я і так розпродаю собі в мінус..
Я їм це писала, теж. ’Ми, розшлянемо, вашу пропозицію..блаблабла..
Творю чудеса• 13 марта 2025
Ответ дляЗвоночек
Дякую. Всі 166 поверне?
Мне возвращалось 80, а не 83. Можно было им написать, но я решила не париться. С покупателя при возрате средств снимут деньги за доставку.
Звоночек
• 13 марта 2025
Ответ дляТворю чудеса
З покупця шафа зніме?
А я вже картку їй дала..
Творю чудеса• 13 марта 2025
Ответ дляЗвоночек
З покупця шафа зніме?
А я вже картку їй дала..
Ну так мне админ писал, что с покупателя берут стоимость доставки в одну сторону.
руки_Крюги• 13 марта 2025
Ответ дляТворю чудеса
Вы имеете ввиду при безопасной оплате или вообще?
Если вообще, то без проблем можно брать предоплату.
Ні, при БО
руки_Крюги• 13 марта 2025
Ответ дляДикая Роза
У меня тоже одна такая была, все остальные абсолютно нормальные люди, без проблем делают предоплату за пересылку
Отож
Творю чудеса• 13 марта 2025
Ответ дляЗвоночек
З покупця шафа зніме?
А я вже картку їй дала..
Ну дали и дали. Если с неё снимут и она вам напишет, то вернете.
Звоночек
• 13 марта 2025
Ответ дляТворю чудеса
Так і зроблю) дякую
руки_Крюги• 13 марта 2025
Ответ дляТворю чудеса
Ну при БО - это понятно.
А, ну звичайною, теж беру, обов´язково, передплату.
Слоник-тоник• 13 марта 2025
Ответ дляЗвоночек
З покупця шафа зніме?
А я вже картку їй дала..
у нее зарплата не 8000 и не 20000
На пів ставки• 14 марта 2025
Попросіть, хай вона в додатку відмовиться. Вам шафа поверне бонусами на рахунок.
Ща как дам• 14 марта 2025
Ответ дляЗвоночек
З покупця шафа зніме?
А я вже картку їй дала..
Если вы дали картку и она оплатит на карту, то шафа вам ничего не вернёт. Только процен
’Шафа компенсує продавцям витрати на доставку лише у випадку повернення замовлень Безпечною оплатою.
Ваше замовлення - з оплатою на картку продавця.
В таких випадках доставку сплачує покупець, якщо не було інших домовленостей.
При поверненні коштів вам необхідно вирахувати витрати на послуги логіста, а решту - повернути користувачу.’
Це шафа мені написала у відповідь на аналогічну ситуацію
Звоночек
• 14 марта 2025
Ответ дляЩа как дам
І покупець оплатила і шафа все бонусами повернула
Зараз напишу покупцеві щоб давала карту і я їй гроші поверну