Папобус• 13 марта в 18:20
Хто витрачає 20 тис на харчування на сімʼю …
Що готуєте ? Моя сімʼя син, чоловік … Лбвоб себе на думці , що хотілось би правильніше харчуватися… Але на цю суму виходять сезонні овочі, деяк фрукти, мʼясо , крупи, молочка🫣Я не можу дозволити броколі , цвітну капусту , зелені салати , часто рибу …
Лінива, не каюсь• 14 марта в 00:07
Ответ дляШирли-Мырли
Готовят,заправляют салаты из овощей
150 миллилитров в день выходит. В салат идет ну пусть столовая ложка 15 мл.
Во фритюре разве что жарят, так в оливковом это будет невкусно. И не каждый же день.
Ширли-Мырли• 14 марта в 00:10
Ответ дляВишиванка
Ну ми витрачаємо менше 20 на трьох.
Зі свіжого зараз:
Яблука, банани, помело, огірки, перець, томати чері, салат Айсберг.
Шампіньйони часто.
Найчастіша їжа - каші (рис, гречка, кус-кус, кукурудзяна інколи).
Картопля в різних видах окрім смаженої.
Плов, тушковані овочі з м´ясом (як раз брокколі, стручки квасолі, цвітна), лапша з креветками, жаркоє (не знаю як українською).
М´яса багато не їмо і не шматком, хіба що шашлик - не любимо шматком. А так котлети, тефтелі, відбивні, по-французьки. Печені стегенця доречі шматком.
Салати різні - вінегрет, зі свіжих овочів, типу олів´є.
Домашня шаурма і тако.
Рідко пельмені, вареники.
Молоко п´є лише чоловік. Ми з донькою йогурти, творог, сир. Творог не часто, сир щодня.
Сьомгу або форель пару раз на місяць солену для бутербродів.
Це те, що згадала
Зі свіжого зараз:
Шампіньйони часто.
Картопля в різних видах окрім смаженої.
Домашня шаурма і тако.
Рідко пельмені, вареники.
Це те, що згадала
Жаркое -печеня
Ширли-Мырли• 14 марта в 00:11
Ответ дляМама Никитки-2
Ви прикалуєтесь?
Я вчора склала список покупок на місяць. Вийшло 16 тис. Буду складати меню ще тис 1,5 може додатись.
Про 8 тис в місяць на їжу з дорадо і помідорами це як квартира за 5 років з мінімалки.
В Америке в гривнах список?
Мама Никитки-2• 14 марта в 00:12
Ответ дляШирли-Мырли
В Америке в гривнах список?
🤦🏻♀️ ви не в курсі де гривні ходять?
Ширли-Мырли• 14 марта в 00:19
Ответ дляМама Никитки-2
🤦🏻♀️ ви не в курсі де гривні ходять?
Вы писали,что в Америке живете,вернулись уже?😁
Мама Никитки-2• 14 марта в 00:23
Ответ дляШирли-Мырли
Яким чином місце мого перебування завадить мені скласти список закупівлі продуктів? Хоббі в мене таке. Непогано платять)
НЛОша• 08 апреля в 14:03
20 тисяч на 5, а вірніше, 6 людей (одна - лежача бабуся, їсть останній час виключно молочні каші і дитячі творожки). То все по акціям, магазинні вареники і пельмені, каші, супи, інколи салат з капусти з одним огірочком. Картопля десь раз на тиждень, м´ясо теж не щодня.