Мама Карло• 14 марта в 00:31

Тема 2. Вчора я писала тут що напилась через розлучення

Знову в таку годину я не сплю. Сьогодні вже твереза.
Не можу спати, нема з ким поговорити. Якщо хочете то поговоріть зі мною. Ситуація вдома така, що він зі мною не говорить а я сьогодні навіть не намагалась говорити. Встала о 7 ранку а заснула в майже 4 ночі.
Знаєте що до мене здалеку доходить? Я сама винна у всьому. Я дозволила йому мене зневажати, я терпіла те що не можна було, я сама як песик завжди бігла вибачатись коли треба було піти в дистанцію і не бути легкодоступною. Тому я втратила всю цінність. Я забула що таке самоповага і як любити себе, я стала ганчірка.
Тому він і йде від мене, бо нікому не цікава така людина, таку людину зневажають.
Мене чекає попереду багато випробувань і багато роботи над собою. Але тягар такий на душі і образа…
Статус Ква• 14 марта в 00:32
Проходила все це,автор. Тримайтеся, все перемелеться.
Додам: не шукайте причин в собі, от просто не шукайте
Та легко!• 14 марта в 00:32
Почему он так долго уходит? Уже второй день? Вы там не можете помочь ему уйти быстрее?
автор Мама Карло • 14 марта в 00:33
Ответ дляСтатус Ква
Важка жіноча доля… таких історій тисячі
автор Мама Карло • 14 марта в 00:33
Ответ дляТа легко!
Він ж сказав до кінця цього тижня або наступного шукає собі житло. Ну або я зʼїду з дітьми.
Та легко!• 14 марта в 00:33
Ответ дляМама Карло
Важка жіноча доля… таких історій тисячі
В чем именно сложность?
автор Мама Карло • 14 марта в 00:34
Ответ дляСтатус Ква
Трохи треба. Бо коли треба було йти мені - я сиділа. І до чого досиділась?
Та легко!• 14 марта в 00:34
Ответ дляМама Карло
А пожить в гостинице не вариант, пока ищет? Терпеть не могу таких монькающихся. Раз уж сказал, что уходит, так пусть и сваливает побыстрее
автор Мама Карло • 14 марта в 00:34
Ответ дляТа легко!
В чем именно сложность?
Через отаке все проходити. В жінок таке частіше ніж в мужчин. Але в розумних жінок які себе цінують таких ситуацій може і немає, як у мене
автор Мама Карло • 14 марта в 00:35
Ответ дляТа легко!
Я вже навіть не намагаюсь це вияснити.
Він піде, я знаю це. Проблема в іншому ? Чому я це дозволила все що сталось
Та легко!• 14 марта в 00:36
Ответ дляМама Карло
Я вже навіть не намагаюсь це вияснити.
Типа, почему в ноги не упали, кирпичами дверь не заложили?
Или вы ему изменяли, а теперь себя вините? Сбросьте хоть ссылку на первую тему
автор Мама Карло • 14 марта в 00:37
Ответ дляТа легко!
Зраджував мені він. Я навіть це не писала вчора, я була не в стані взагалі.
Мама Никитки-2• 14 марта в 00:43
Я вам вчора писала. Не розмовляти з ним потрібно. А чітко вказати на двері. Починайте вже поважати себе. Він тим, що принижує вас підіймає свою самооцінку.
Подобово купа квартир. Хай чимчикує вже.
Мама Никитки-2• 14 марта в 00:43
Ответ дляТа легко!
Автор писала типу шукає квартиру і поки шо. Уде жити. Якийсь мазохізм по відношенню до себе в неї.
Не гоню• 14 марта в 00:45
А с детьми он уже поговорил?
Аноним Советчик• 14 марта в 00:47
Ответ дляМама Карло
Я вже навіть не намагаюсь це вияснити.
Автор, меня любовник кинул дважды. Первый раз я была в депрессии от семейной трагедии, а он пошел трахать новую бабу и женился. Второй раз спустя время, уже война шла, бросил без помощи под обстрелами с травмой, издеваясь.

Это значит я позволила это?
Это лишь значит что он мудак, нелюбящий, без эмпатии.
автор Мама Карло • 14 марта в 00:51
Ответ дляАноним Советчик

Это значит я позволила это?
Так, бо ви впустили його двічі. І не побачили червоні прапорці його до всього цього.
І те що він мудак ви теж праві
автор Мама Карло • 14 марта в 00:52
Ответ дляНе гоню
А с детьми он уже поговорил?
Поговорить коли буде зїжджати сказав ще вчора
Гомосноб• 14 марта в 00:55
Ответ дляМама Карло
Я вже навіть не намагаюсь це вияснити.
Автор, как вы уже достали своим нытьём.
Знаете , вопросы ’за что и почему’ - суть ковыряться в гов...е. Оно мягкое, липкое и увязаешь в нем все крепче. Можно пропустить этот этап и просто встать и выйти. Пока вы ковыряетесь - ничего не меняется. Умные люди ищут выход. А вы - как усесться поуютнее
автор Мама Карло • 14 марта в 00:56
Ответ дляГомосноб
Автор, как вы уже достали своим нытьём.
Якщо я вас так сильно дістала, чому не проходите повз тему? От серйозно? Ваша логіка в чому? Ну от я хочу понити, важко мені
А вам то що, прийти сказати як я дістала? Я не до вас додому прийшла
автор Мама Карло • 14 марта в 00:57
Ответ дляГомосноб
Автор, как вы уже достали своим нытьём.
Логічно якщо людина може встати і вийти з цього лайна , вона не скиглить як те нещастя на жіночих форумах правда? І взагалі не потерпить то все
Та легко!• 14 марта в 00:59
Ответ дляМама Карло
Тогда, что означает «Чому я це дозволила все що сталось»? Причем здесь вы?
Гомосноб• 14 марта в 01:02
Ответ дляМама Карло
Вы можете скиглити вечность. Это ничего не изменит. Вы вместо того, чтоб искать из ямы выход, роете её все глубже. Ещё и детей вовлекаете.
Гомосноб• 14 марта в 01:03
Ответ дляМама Карло
Бифрен. Лучше нытья и алкоголя. Эдак ещё сопьетесь. Жалкое зрелище.
Йосип_молодий• 14 марта в 01:07
Ответ дляАноним Советчик

Это значит я позволила это?
ну але ж таки ви дозволили йому це, нашо ви до нього вертались після того як він пішов чпокать нову бабу і женився? отак ви йому і дали зрозуміти, що з вами так можна
автор Мама Карло • 14 марта в 01:09
Ответ дляЙосип_молодий
Так ось тепер я в цьому себе дуже і виню
Йосип_молодий• 14 марта в 01:10
Ответ дляМама Карло
тут нада не винить, а робить висновки
Аль де Барановна• 14 марта в 01:11
Ответ дляАноним Советчик

Это значит я позволила это?
Ви погодились спати з одруженим чоловіком котрий залишив вас в тяжку хвилину і вважаєте що не винні у тому що сталось? Як легко перекладати відповідальність на когось.
Аноним Советчик• 14 марта в 01:11
Ответ дляЙосип_молодий
Не, я ушла когда он женился. А вернулась уже как война в разгаре была, для последнего разговора, не хотелось удалять все не поговорив.
И хоть он ни разу не вспомнил обо мне с первого дня война, не переживал, не помогал, хотела уточнить, а вдруг он переживал за меня, все таки была не чужая, много лет вместе
Аноним Советчик• 14 марта в 01:12
Ответ дляАль де Барановна
Не, я не спала с ним когда он женился.
Аль де Барановна• 14 марта в 01:14
Ответ дляАноним Советчик
Не, я не спала с ним когда он женился.
Яким чудом тоді він вас кинув другий раз?