Копирайторша• 14 марта в 00:46

Як Вам інтервʼю з Усиком та його дружиною?

Які враження, хто подивився?
Мания-Величия• 14 марта в 10:31
Ответ дляПаратруперсупер
Ждун-молодець)))) ’секта Порошенка’ отак гундяївці-москвоскрєпи і паляться)))
100%
Робот Вертер• 14 марта в 10:32
Ответ дляКлин_Кляйн
Ага .
І на питання «чий Крим» що Усик відповідає ?
https://www.rbc.ua/rus/styler/usik-postavil-zhirnu...
читайте
Мусик Пусик• 14 марта в 10:42
Усик мітить в політику , вже з кожної щілини лізуть сімейством
в нас колись будуть в політиці не шоумени і спортсмени , а дійсно кваліфіковані люди?(
Клин_Кляйн• 14 марта в 11:03
Ответ дляРобот Вертер
читайте
«Чий Крим»? Усик відповів «Божий «.
Глас_Народа• 14 марта в 11:06
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
ви смішна, чесно...це її життя, хай живе як хоче, але мені не зрозуміло це сліпе обожання родини Усиків
Вы много знаете сейчас спортсменов,артистов из Украины, которых знает весь мир практически? Он чемпион мира, его невозможно не обожать
Кишмишная Мая• 14 марта в 11:07
Ответ дляМerida
Думаете, не заслуживает?
Не. Конечно. На ней пахать и пахать посмотрим что на старости будет с ними
Ms. Сама прямота• 14 марта в 11:08
Ответ дляФруктЕщеТот
Чем она лучше?
Карма у нее такая. Значит, она человек хороший.
Глас_Народа• 14 марта в 11:11
Ответ дляЛасую колобками
Отож. Я и говорю, отлично устроилась.
Всех пораспихивала, а сама ходит хвостом метёт.
Сама по себе - мыльный пузырь.
А почему вы так не смогли?)
Хропочка з гривкою• 14 марта в 11:16
Ответ дляФруктЕщеТот
Чем она лучше?
Тим, що не така заздрісна як ви, а дуже приємна і ввічлива, сподобалось, як вона казала, що для неї мають значення саме люди, які її оточують, а не їх статус і статки
Не їм після шостої• 14 марта в 11:56
Ответ дляЛатвийские_Номера
Так вона хот, а нащо тих дітей всюди ліпить? І до речі зі свого досвіду , більше всього дітей на своіх сторінках постять ті що вдома на них і не глянуть , є такі знайомі , про дітей згадують як треба фотосесіі зробить))
У мене нуль претензій, що нема дітей, я відповіла на комент що малюка викладає, а він чи занедбаний там чи що. Я зайшла глянути, а там дітей нема. От і відповіла
Пацелуйнитуда• 14 марта в 11:58
Ответ дляРобот Вертер
Да. В Ворзеле.
Она сама об этом рассказывала после деоккупации Киевщины..
Вот очередная новость о доме
https://sport.nv.ua/boxing/ekaterina-usik-rasskaza...
Понятно. Видимо, после этого ему стало более однозначно, чем ранее он транслировал.
Ирина_Б_• 14 марта в 12:07
Ответ дляЗвоночек
Поважаю Усика за його прямолінійність і віру. Він з перших моментів не приховував свою віру . Не всі можуть бути ,,перебіжчиками,, в секту Порошенка. Він релігійна людина і чітко притримується церковних догматів. Люди, які ніколи в житті не були в церкві, легко це засуджують . А він молодець !
такие как он завтра тюрбан на башку наденут и скажут что он теперь мусульманин) дырявый он
Паратруперсупер• 14 марта в 13:02
Ответ дляЗвоночек
Не буду сперечатися, вам видніше. Ви ж прям, вся так правильна і віруюча людина. Знаєте що і як)
та чому ж? То ж ви все знаєте, ’секта Порошенка’ - Ваш висер? Щоб сперечатись або вести дискусію, вчіть історію, а не ліпіть прогундяєвські наративи, напхані вам в голову кацапськими попами.
А то цирк на дроті: секта кацапсько-гундяєвська, котра украла і присвоїла собі Київський Патріархат, самозванці, котрі об’явили самі себе патріархатом, розказують що канонічна Київська Митрополія і канонічна Українська Православна Церква - ’секта Порошенка’
Мerida• 14 марта в 13:08
Ответ дляКишмишная Мая
Почему не заслуживает?
Паратруперсупер• 14 марта в 13:13
Ответ дляМусик Пусик
не він, а його куратори його ’мітять’. Обкатка сценарію на голобородьку вдалась на славу
Вишневий цвіт• 14 марта в 13:29
Ответ дляБ´ю байдики
А Ви то хто, щоб чмирити інших?
Усик— чемпіон світу. Це вершина досягнень. Катя— його дружина з юних літ.
Ті, хто їх хаять, і близько біля них не стоять.
А ви то хто, щоб комусь щось вказувати?
Вишневий цвіт• 14 марта в 13:29
Ответ дляБ´ю байдики
А Ви то хто, щоб чмирити інших?
А ви то хто, щоб комусь щось вказувати?
Миссис Буркул• 14 марта в 13:49
Ответ дляФруктЕщеТот
Она никогда не работала, а живёт на широкую ногу
Я не верю в приторную картинку счастливой жены спортсмена(боксера темболее) увешаной детьми. Марина Узелкова тоже терпела и обхаживала покойного бывшего мужа и на фотографиях с ним улыбалась
БезВзяток• 14 марта в 15:03
Ответ дляФруктЕщеТот
Она с ним с тех пор, как он был никем
Зоркая Зорро• 14 марта в 15:04
Сыновей вывезли. Продуманные.
СКИБИДЫШь• 14 марта в 15:22
Ответ дляБарабасиха
Молодці, що пройшли шлях разом. Зберегли відносини, народили дітей. Створили свій світ- таке дуже рідко буває. Хай їм щастить.
Очень легко пройти шлях разом в богатстве. Жаль у них не было проверки шалашом.
Лівий Локіть• 14 марта в 15:32
Мне хватает того что мы лично знакомы. Фи
Лівий Локіть• 14 марта в 15:34
Ответ дляУси Пуси
Мне больше понравилось интервью с Татьяной Литвиновой, бывшей судьей Мастер шеф.
Не думала, что ее там за г..но держали. И от Мартыновской я не ожидала такого. Жить в ее доме, сделать Татьяну крестной ее дочери и вот так поступить... Это днище просто
А шо там, шо там
Барабасиха• 14 марта в 15:41
Ответ дляСКИБИДЫШь
Так була ж.
БЦАшка• 14 марта в 15:41
Ответ дляНе їм після шостої
фото
Вона нудна капець яка, бачила її інтерв’ю, засинала з перших хвилин
Скоро_вчера• 14 марта в 16:43
Ответ дляНе їм після шостої
Усик подобається, а дружина ні. Незавадив би стиліст. Такий несмак..
Годинник ні до чого і біркін, та і сукня незрозуміла.
Зараз скажуть що заздрю, але реально не подобається. Губи оті..
А Усик класний
Так странно, платье действительно довольно специфическое, но ей идет, мне нравится на ней
Бронетапці• 14 марта в 16:51
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ви думаєте, він підлітком уже був чемпіоном-мільйонером?
Добродійка• 14 марта в 17:08
Ответ дляЖенщинас
Как так? Сумочки покупают по 50 тыс $ ?
І що ? В кожного свій достаток
Добродійка• 14 марта в 17:10
Ответ дляВільнаНазавжди
2.5 години? ніхто у притомному стані це дивитися не буде
Я два рази починала и два ради заснула ..
Добродійка• 14 марта в 17:12
Ответ дляНе їм після шостої
А Усик класний
От бачите також на знижках купує , економить