Бавовна• 14 марта в 09:16

Чим зняти біль в сонячному сплетінні

Вчора вечором почало боліти, але я заснула. Зранку в 7 встала, сильна біль випила Спазмалгон і одну таблетку ношпи. Трошки стало легше. Тепер знову почала сильно боліти, і пекти . Ще трошки віддає на Желудок
Кнопкотиць• 14 марта в 09:16
Місячним затемненям
Elena_Kiev_Solomenskiy• 14 марта в 09:17
сварите семя льна.. кто его знает, может аппендицит.. тогда уже нужно врача.
Удачная• 14 марта в 09:20
Ничем нельзя глушить такую упорную боль в брюшине. Там много жизненно важных органов, которые часто воспаляются.
Так можно до пробдения язвы болеутоляющее глотать.
автор Бавовна • 14 марта в 09:24
Ответ дляУдачная
Чи можна випити німисил?
Удачная• 14 марта в 09:26
Ответ дляБавовна
Чи можна випити німисил?
Ношпы и спазмолгона достаточно.
Из не опасного там может болеть при спазме диафрагмы. Ношпа его снимет.
Серьезные обезболивающие при болях в брюшине обычно запрещены.
annet_sheludchenko• 14 марта в 14:32
Ідіть на швидку нехай зроблять екг може бути різне
автор Бавовна • 14 марта в 15:38
Ответ дляannet_sheludchenko
Випила ще Німесил бо біль була дуже сильна що з ліжка встати не могла.Пройшло