Панна Кота• 14 марта 2025

Хто робив гістероскопію-зайдіть.

Є неоднорідність ендометрію, поліпів немає, вагітніла на однорідному ендометріі, але є 2 завмерлі вагітності (не через поганий ендометрій). Після останньої завмерлої зробила Узі через 8 місяців, виявили неоднорідність ендометрію. Для здоровʼя кажуть лікарі все ок, але якщо вагітніти, то треба зробити гістеро, подивитись , що там за неоднорідність, взяти аналіз.
Я дуже боюся цю гістеро, начиталась про можливі ризики ( перфорацію), у мене ще ретрофлексіо матка. Хто робив, заспокойте мене щодо процедури або дайте пораду щодо лікування ендоменрію нехврургічним шляхом.
Усатая фея• 14 марта 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Вона внесена МОЗ в перелік обов´язкових скринінгів з 50 років.
В нас вона так сказать безкоштовна після 50, але...даром за амбаром.
Гербарія сушу• 14 марта 2025
Мені не пощастило. Робила,щоб видалити поліп. Була перфорація, кровотеча. Я одразу зрозуміла,що щось не так - дівчат по палаті всіх відпускали,а мене ні, кожні 15 хвилин приходили лікарі,медсестри. Робили узі, в кишківнику було багато рідини. Прописали три антибіотики одночасно.Почувалася жахливо після наркозу, тому не розуміла толком нічого. Я була сама, обов´язково беріть з собою когось,щоб був в коридорі під час операції. Вияснилось це уже пізніше,на прийомі. Дівчата,може щось трохи не так пам´ятаю, 5 років минуло.
Найкраща клініка в місті тоді була.
Шотуткоїться?• 14 марта 2025
Ответ дляГербарія сушу
Найкраща клініка в місті тоді була.
Якийсь жах. Чим робили? Сучасним гістероскопом з оптикою чи по-древньому?
Шотуткоїться?• 14 марта 2025
Ответ дляФиона Шрековна
ну звичайно лікарі всі такі святі ніколи нікого не розводили на операції які не потрібні))
і в гінекологію багато хто йде бо хочуть допомагати жінкам а не заробляти))
Але ж можна спитати думку кількох лікарів, зробити Узі у різних узистів.
Гербарія сушу• 14 марта 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Найсучасніше обладнання в місті, профільна приватна клініка.Тому я туди і пішла. Довго я відходила потім. Але нас в той день на гістероскопію було 5, в дівчат все було нормально. Їх відпустили через години 2-3.