Дівчата, хто хоче схуднути до літа, пропоную нам об´єднатись в групку і мотивувати один одного до схуднення. Колись, я була учасником таких груп, де виклали фото їжі, тренувань, відображали свій прогрес. Мене це дуже стимулювало, і допомогло дотримуватися здорового харчування і скидати зайве. Зараз, після зими , ваги показують страшні цифри, при цьому розумію, що без підтримки інших я , нажаль, довго не протримаюсь.
неДоПриличий• 14 марта в 11:19
Fatsrcret) там все, шо вам треба) і спільнота, і фото , і калькулятор калорій)))
Грамотний хвіст• 14 марта в 11:19
Ответ дляВидна міленіалка
Страшное на весах - это 60 кг?)
Ну что за глупости?! Какие нафиг 60?! Неужели с таким весом выживают, а не умирают от ожирения? Ну максимум 55 допустимый вес для жирух, не более.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 14 марта в 11:24
Яка Ваша вага?
Я могла б скласти компанію, якщо ми у одній ваговій категорії приблизно.
Тільки без фото їжі - я не люблю і не вмію робити фото і готувати теж.
Я б такое не носила, но продаю• 14 марта в 11:30
У кого реальный лишний вес, тот к лету уже не успеет.
Глаза_в_3_карата• 14 марта в 11:30
Ответ для-sofi-
Ещё раз спрошу, чем меню зимой, отличается от летне весеннее осеннего?
Зимою в куртках і шубах не видно жиру
Фантазерша• 14 марта в 11:31
Ответ дляВидна міленіалка
Страшное на весах - это 60 кг?)
Ну не скажите, смотря какой рост. Я как-то была 65 при росте 155 и я реально была далеко не стройная, такой кусочек салка) так что все относительно
Котогосподиня• 14 марта в 11:32
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Зимою в куртках і шубах не видно жиру
Откуда берется жир? Какое зимнее меню? Что нарастает жир.
Перемелица• 14 марта в 11:35
мы так с подругой делаем так
каждый день скидываем наши тарелки в чатик
так контролируем друг друга )
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 14 марта в 11:36
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Чудово можна встигнути 7-8 кг скинути.
І це буде краще, ніж залишитися у своїй вазі.
Навіть якщо скинути зі 100 до 92, і то це вже результат.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 14 марта в 11:37
Ответ дляКуда ж без меня
Чур я до групи 100кг пані)
А який у Вас зріст?
Я колобок, трохи менше 100, але і невисока. Можемо об´єднатися.
Видна міленіалка• 14 марта в 11:37
Ответ дляФантазерша
Соглашусь, но и вы согласитесь, что рост 155 у женщин так же редок, как и 186.
Видна міленіалка• 14 марта в 11:40
Ответ дляКотогосподиня
Зимой холодно и организм требует жировой прослойки в целях сохранения жизнеспособности!
Видна міленіалка• 14 марта в 11:42
Ответ дляKudlay_
Вага на поточний момент 86 кг, зріст 165
Интересно) Именно с таких реквизитов я начинала худеть 15 лет назад. Желаю успеха! Я уже 14 лет 55-56.
Фантазерша• 14 марта в 11:43
Ответ дляВидна міленіалка
Блин, не скажите, я реально вижу очень много маленьких женщин. Тут даже был когда-то опрос по поводу роста, как раз лидировали женщины 155-160 см
Так точно!• 14 марта в 11:43
Ответ дляKudlay_
А я 95кг з таким зрістом.жах.
Ответ дляВидна міленіалка
Супер результат . Сподіваюся, що в мене теж вийде. Хоча до 65 кг. Колись була в студентські роки така гарна і , при цьому, апетитна леді
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 14 марта в 11:45
Ответ дляKudlay_
І мене візьміть тоді, будь ласка.
Ви автор теми, то як Вас не взяти?
От якби Ви хотіли з 60 скинути до 55, то ми б не об´єдналися ніяк.
Видна міленіалка• 14 марта в 11:45
Ответ дляФантазерша
Та ладно.)) Там наверно не было тыц, или вопрос так задан, что все прикалывались. Средний рост 165-170 и здесь такой же.