Хитрый Лис• 14 марта 2025

Вступление Украины в НАТО больше не рассматривается - Рютте

https://t.me/oko_ua/75599
❗️❗️Вступ України до НАТО більше не розглядається, — генсек Альянсу Марк Рютте.

Також він заявив, що оптимістично налаштований щодо можливості припинення бойових дій в Україні цього року.

Странно, что на Советчице это ещё не обсудили
Perfect look• 14 марта 2025
Ответ дляStar39
Мне больше понравился его ответ Трампу на то, что тот хочет присоединить Гренландию к США. Рютте сказал, что не будет вмешивать НАТО в этот вопрос. То есть одна страна НАТО хочет аннексировать часть другой страны НАТО, а ему пофиг
Просто шикарные клоуны
SantaMonika• 14 марта 2025
Ответ дляviter33
Польща + прибалти + Британія + скандинави
😂😂😂
Star39• 14 марта 2025
Ответ дляviter33
Потужно
автор Хитрый Лис • 14 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Значить, буде інший військовий союз, з притомних країн Європи і України, яка на сьогодні має найбільшу армію серед європейців. Не переживайте так))
Удалено администрацией...
coch100• 14 марта 2025
Ответ дляviter33
1.Для вступу в НАТО - треба згоду усіх діючих членів НАТО. Наприклад, Угорщина - ні за що не погодиться. І не лише вона. І слова Зеленського ні на що не вплинуть
2.Преславута 5-та стаття НАТО ні до чого не зобов’язує членів НАТО. Це - черговий міф. Ну і спільне управління силами НАТО (за згодою усіх членів) - це утопія

Тому просто треба мати зброю, НАТО не допоможе
Ааа, оно уже бесполезное и не важное для нас. Ну как обычно))
viter33• 14 марта 2025
Ответ дляSantaMonika
То навіщо ми перлись в НАТО ?
Кожен має право подати заявку
Perfect look• 14 марта 2025
Ответ дляSantaMonika
То навіщо ми перлись в НАТО ?
Кто перся ? Боневтик на словах ? Нас туда брать никто не собирался
SantaMonika• 14 марта 2025
Ответ дляStar39
Там рефендум проведуть, та й все. Колись
viter33• 14 марта 2025
Ответ дляStar39
Потужно
Краще, ніж поодинці
Без сарказму - польська армія - найбільша в Європі (після української)
Perfect look• 14 марта 2025
Ответ дляcoch100
Ага, не очень то и нужно, как и курская область, кучу людей положили и вышли, кто смог и теперь эвакуация Сумской. Просто гениальные стратеги
SantaMonika• 14 марта 2025
Ответ дляviter33
Кожен має право подати заявку
Ви подаєте заяву до Рагсу, якщо вас не беруть заміж?
автор Хитрый Лис • 14 марта 2025
Ответ дляviter33

Так то сарказм😏
viter33• 14 марта 2025
Ответ дляcoch100
Корисне, якщо ти там
Якщо не там - не трагедія
SantaMonika• 14 марта 2025
Ответ дляviter33
Краще, ніж поодинці
Я вже уявила поляків, які швиденько мчать в сторону німецького пива, у разі чого
Perfect look• 14 марта 2025
Ответ дляSantaMonika
85% сказали, что воевать не будут, дурных нет
coch100• 14 марта 2025
Ответ дляviter33
Корисне, якщо ти там
Якщо не там - не трагедія
А куда ж мы 11 лет шли?
viter33• 14 марта 2025
Ответ дляSantaMonika
І саме для того вони мають найбільшу армію в Європі (після укр.), віддають 5% свого ВВП на оборону (найвищий показник в НАТО) та купують південнокорейські танки, РСЗВ та літаки
SantaMonika• 14 марта 2025
Ответ дляPerfect look
Ще до боневтіка перлись. Порошенко і Ко
Korsika999• 14 марта 2025
Ответ дляviter33
У них исключительно наемная армия. Никакой принудиловки нет
Star39• 14 марта 2025
Генсек НАТО Рютте высказался за нормализацию отношений с РФ после завершения войны в Украине.

’В долгосрочной перспективе Россия существует. Я имею в виду, что Россия никуда не денется. И у меня было много дел с президентом Путиным до 2014 года. В первые четыре года моего пребывания на посту премьер-министра у нас было много переговоров. И я думаю, что это нормально, если бы война прекратилась, чтобы Европа как-то, шаг за шагом, а также США, шаг за шагом, восстановили нормальные отношения с Россией’, - заявил Рютте в эфире Bloomberg TV.
viter33• 14 марта 2025
Ответ дляKorsika999
Так у них і війни немає
SantaMonika• 14 марта 2025
Ответ дляviter33
Правильно роблять
Але то щоб НЕ воювати, а не навпаки
viter33• 14 марта 2025
Ответ дляSantaMonika
Правильно роблять
Але то щоб НЕ воювати, а не навпаки
Або щоб мати чим/ким воювати, якщо що
Mrs.Ochmonek• 14 марта 2025
Ответ дляХитрый Лис
Удалено администрацией...
Відкрийте ви. У Європи є кошти, але армії за 30 років зробилися мізерними. І для відновлення ,вони самі кажуть, їм треба десяток років.
SantaMonika• 14 марта 2025
Ответ дляviter33
Або щоб мати чим/ким воювати, якщо що
Якщо не буде. Нападають на слабких і тих, хто не знає куди пертись
( вагаються )
Star39• 14 марта 2025
Трамп заявил, что провел «очень хорошую и продуктивную дискуссию» с Путиным в четверг 13 марта. Полный текст заявления Трампа о разговоре с Путиным.

«Вчера у нас были очень хорошие и продуктивные переговоры с президентом России Владимиром Путиным, и есть большая вероятность, что эта ужасная, кровопролитная война наконец закончится. Но прямо сейчас тысячи украинских военных полностью окружены российской армией и находятся в очень сложном и уязвимом положении. Я настоятельно попросил президента Путина пощадить их жизни. Это была бы ужасная бойня, подобных которой не было со времен Второй мировой войны. Да благословит их Бог!» - написал президент США.
coch100• 14 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
А что за срок 30 лет, от чего отсчёт начался?
Yuliya-23• 14 марта 2025
так нас там наче й не чекав ніхто, так тільки обіцянками годували
Mira29-c3c3• 14 марта 2025
Ответ дляКокоСина
Отже путя зараз забере своїх підарасів з наших земель,НАТИ ж нєма, а вони у нас з натою воюють
👍
SantaMonika• 14 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Зараз неважлива кількість армії. Люди гинуть швидко. Важлива зброя, ракети, літаки і ядерка
Воювати людьми можемо тільки ми, бо в нас того не має, точніше нам то приходиться робити - захищатися