питання до одеситів
за проукраинскую сильную позицию. Также как и Фарион.
В Украине убивают патриотов Украины если вы не заметили не первый раз. Кацапские ляди, идиоты воют против нас, украинцев.
Кацапам нужна Одесса, чтобы отрезать Украину от моря, и пойти дальше на Приднестровье.
Madam Turkish• 14 марта в 18:57
Ответ дляБорисфенка
Дем´ян неодноразово був учасником акцій під консульством Росії в Одесі.
У листопаді 2021 року разом з однодумцями він приніс туди труну з надписами ’Груз 200’ та ’Росіяни їдуть додому’.
На нем столько смертей людей, сгоревших заживо! А вы этому радуетесь?
dreamsunny• 14 марта в 18:58
Меня напрягает, что это произошло в 10-30 в центре города, рядом школа, куча магазинов, конечная остановка многих маршруток.... привет 90 е... Убийца понимал, что в этом районе куча камер и не скрывал свое лицо.....
Ответ дляunser
Тцк пришли в фитнесс клуб, парень их послал. Между ними завязалась ссора. Через несколько дней этого парня избили и бусифицировали. Еще через время на видео этот избитый парень, прикованный к дереву, избитый и изнасилованный, говорит, что его отправляют в зону боевых действий. Больше о нем никто не слышал. Вроде так было
Не бреши
Той ’парєнь’ викладав антиукраїнські відео де обсирав Україну і українців і топив за парашу
Ответ дляElinaH
Удалено администрацией...
’Цікаво, що саме вчора Європейський суд з прав людини виніс рішення, в якому визнав Україну (!) винною у порушенні прав людини під час подій 2 травня 2014 року в Одесі.
Суд зазначив, що влада тоді не змогла запобігти насильству та не вжила своєчасних заходів для порятунку людей у Будинку профспілок, проте визнав, що дії Росії сприяли дестабілізації ситуації в Одесі.
На це рішення постраждалі, правозахисники, активісти та журналісти чекали понад десять років! Серед них був і Демʼян Ганул, якого росіяни називають «організатором поджога Дома профсоюзов», який насправді боровся проти «русского міра» та був одним з тих, хто не дав росіянам та одеським колаборантам і сепаратистам створити в Одесі квазі республіку, так звану ОНР в рамках проєкту «Новороссія».
Натомість, трагічні події 2 травня в Одесі використав у своїх політичних цілях громадянин Росії та вдруге мер Одеси — Труханов. Він створив партію «Довіряй ділам», яка електорально нічим не відрізнялася від «Партії регіонів». Він встановлював памʼятники суворовим та єкатєрінам, заперечував анексію Крима, розказуючи, що «кримчанє самоопрєдєлілісь», організовував та ходив на мітинги побєдобєсія з георгіївськими стрічками (у час, коли росіяни вже вбивали з тими самими стрічками українців на сході!) та зустрічав з квітами в Одесі Онуфрія — головного представника фсб-рпц в Україні.
Фактично, Труханов один з тих, хто найбільше доклався до того, щоб одеситів (тобто українців, що живуть в Одесі) росіяни прийшли «освобождать».
І коли вони таки прийшли у 2022 році, Труханов, як і мер Херсона — Колихаєв, як і інші потенційні (або діючі) колаборанти, тихо вичікував, що буде, і заговорив лише тоді, коли російські війська не змогли взяти ні Одесу, ні Київ «за три дні».
Позаяк, вже навіть після початку повномасштабної війни, Труханов розказував, що Путін не хоче бомбити (бо дуже любить) Одесу, а також виступав за те, щоб йти на компроміси з Росією, робити поступки та домовлятися про «мір» (вочевидь, русскій мір).
Демʼяну Ганулу погрожували тітушки Труханова. Вони ж намагалися у 2018 вбити іншого одеського активіста — Сергія Стерненка.
В Одесі досі немає меморіалу ні воїнам АТО, ні загиблим 2 квітня патріотам, які відстояли тоді Одесу, ні меморіалу для теперішніх захисників.
Зате аж до 2024 року на Площі 10 квітня пильно охоронялися та натиралися до блиску більшовитська побєдобєсная звєзда та ордєн лєніна, краєвидом на які милувався Труханов зі свого помешкання на Площі.
Саме Демʼян Ганул демонтував це гімно з Площі 10 квітня, що ми маємо памʼятати та бути йому за це до скону вдячними.’
Madam Turkish• 14 марта в 18:59
Ответ дляКокоСина
Не бреши
Брешете вы, нагло и цинично!
Perfect look• 14 марта в 18:59
Ответ дляKarin 777
Да, всё верно. Свои зачастую хуже русни.
Оно сразу было ясно, что к чему, фу, мразь.
Надеюсь карма настигнет каждого из этих упырей !
Татьяна-57fb• 14 марта в 19:00
Ответ дляSvetl.ana
напишите с намеками, мы попробуем понять.
подпалил дом союзов где сгорело 48 чел , может месть еще с тех времен
Ответ дляКокоСина
Не бреши
кацапы уже работаю на форуме
вон уже сгарефшие в Одессе пошли в ход.
Уже давно все факты, поминутно выложены. с фамилияими выложеными, что главные сбежали в Парашу и все равно
вон уже сгарефшие в Одессе пошли в ход.
Борисфенка• 14 марта в 19:01
Демʼян Ганул був символом боротьби за справедливість і за українську мову. В Одесі він був справжнім велетом у відстоюванні національної та соціальної справедливості і його сьогодні вбили за те, що був справжнім українцем.
Й року не минуло з моменту жахливого вбивства у Львові за українську мову Ірини Фаріон. Її науковий доробок був настільки грандіозним, а непримиренність та прямота такими різкими, влучними та щирими, що стали вічними і не дають змоги повірити, що її вже фізично немає посеред нас.
Тепер, нова жертва московської агентури - Демʼян Ганул. В Україні все ще небезпечно бути українцем і вбивають нас московити не лише на лінії фронту, але й у глибокому тилу.
Шпигуни, зрадники і яничари ніде не поділись. І вони будуть з-поміж нас доти, доки у найвищих ешелонах влади продовжуватимуть сидіти істоти з рашистськими паспортами, близькими родичами, бізнесом та нерухомістю на території країни вбивць і терористів. А наше суспільство і надалі заплющуватиме на це очі , буде ятрити рани українського суспільства побутовим московським ізиком та музикою «сРани пРутіна» і толеруватиме закупівлю, в тому числі за державні кошти, рашистського хламу, на кшталт старих ядерних реакторів з Болгарії.
Вічна памʼять Людині, яку я особисто знав лише з соцмереж, але українськістю від якого віяло за сотні і тисячі кілометрів, навіть крізь суворий погляд вуличного шибайголови, що відповідно до часу віддавав перевагу суворому стилю кежуел перед етнічно-парадними костюмами й вишиванкою. Всі вбивці і замовники горітимуть у пеклі.
Ihor Miroshnychenko
Madam Turkish• 14 марта в 19:01
Ответ дляSvetl.ana
почему мусора стояли и улыбались? потому что хотели сдачи Одессы. как и Мариполя, и Киева.
Потому что боится власть нациков, после того как Зеле разрисовали стены на Банковой. Обосрался и переобулся. И всех нас бросил в угоду им в эту мясорубку!
Борисфенка• 14 марта в 19:02
Ответ дляТатьяна-57fb
А на Майдані Незалежності в Києві хто підпалив і скільки згоріло, нікому нецікаво досі?
Ответ дляБорисфенка
Ihor Miroshnychenko
кацапье налетело, гляньте на реакции.
Техноложка• 14 марта в 19:02
Ответ дляPinkMa
за то что был за Украину, а вы Солнечная за кого?
Удалено администрацией...
Madam Turkish• 14 марта в 19:03
Ответ дляSvetl.ana
Удалено администрацией...
Борисфенка• 14 марта в 19:03
Ответ дляPinkMa
кацапье налетело, гляньте на реакции.
Та хіба не видно? Москальня біснується.
Веточка сакуры67• 14 марта в 19:03
Ответ дляPinkMa
А у нас есть адекватные патриоты Украины? Не такие агрессивные?