Птица секретарь• 14 марта 2025
Якесь там дійсно затемнення зараз? Цієї ночі коли спала то удари снились
Якийсь мужчина приснився який був нереально великий і наче я йому подобалась
А на обличчі такі були вугрі що він брав аж прокладку і впитував кров з тих прищів мені було страшно і противно
Що це за ніч така була? Дійсно якісь там вже нові енергії входять?
Этожзвяздаяегообожаю• 14 марта 2025
Ответ дляБджолина королева
Раніше снів не було?
#раньшетакованебыла
Бджолина королева• 15 марта 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
#раньшетакованебыла
Та є ж люди, які снів не бачать, можливо автор така
Баба на горошині• 15 марта 2025
Автор, мне вообще такая дичь снилась. Муж наушники сегодня потерял AirPods. Сегодня затмение.
Птица секретарь
• 15 марта 2025
Ответ дляБаба на горошині
А мене мій кинув перед тим затемненням 🤣
ЛюбимаЯНЬ• 15 марта 2025
Ответ дляПтица секретарь
А во сне он был?
Така бойова Я• 15 марта 2025
Мені кошмари сняться останні три ночі, але я це повʼязую із тим, що душно вдома, сплю з відчиненим балконом.