дожену і ощасливлю• 15 марта в 08:06

Кто не работает, как вам это удалось?

Меня тупо все заставляют и я нехотя иду на работу.Единственный плюс день зп
Міс Всесвіт• 15 марта в 16:19
Ответ дляБелочкой зови
ну если у человека вся жизнь состоит только из поесть приготовить и на кружки отвезти то что ему спрашивать? Это скучно и примитивно хоть для мужчины хоть для женщины.
И да при работающей жене муж мог бы работать меньше, заниматься хобби, отдыхать. Или он не человек, не заслуживает этого?
Для нормального мужчины не проблема приготовить еду если он в 17 часов уже дома. Это уж точно лучше, чем сидеть на работе до ночи потому что твоя жена не в состоянии заработать даже три копейки.
Ну як виявилося оберігати плиту багатьом цікавіше
Міс Всесвіт• 15 марта в 16:22
Ответ дляСільський ансамбль
Мои дети уже подростки и сами везде ездят уже года 4 как.
И мне не нужно ничего оправдывать. Нас с мужем все устраивает в нашей жизни.

И нет. Никак мой муж не мог работать меньше часов чем стандартный рабочий день. Он не фрилансер.
Звісно чоловік не може менше годин працювати - вся родинка на утриманні
Але нічого - відпочине ввечері і знову нехай запрягається до праці
Міс Всесвіт• 15 марта в 16:25
Ответ дляСільський ансамбль
Да, мужу очень нравится. Есть с кем поговорить, обсудить коллег после митинга.
Сексом заняться в рабочее время

И вы серьезно представляете что мы в одной комнате сидим?

Муж работает в своем кабинете. В обед выходим вместе прогуляться. И даже обедаем в кафе, а не дома. Ну чтоб вы не думали , что я ещё и целый день на кухне провожу.
Що можна обговорити з людиною яка не в темі ? Види пральних порошків чи колір шпалер в кабінеті у колег ?
Міс Всесвіт• 15 марта в 16:27
Ответ дляАнчо Ус
Там 90 у мужа и у нее 90 , а это 4 тыс евро, такие зарплаты и в ЕС мало у кого есть.
Так что да, на ювелирку хватит, она же ее не каждый день покупает и это не обязательно бриллианты
Так дописувачка тому і купляє що працює а не доводить на форумі що 2000 дол це ого го
Міс Всесвіт• 15 марта в 16:28
Ответ дляЛівий Локіть
Дивіться, якщо я вийду на роботу, то мені треба буде найняти 3-4 людей, після сплати їм за послуги, в мене лишиться 10-20 тисяч. А так я їх маю сидячи вдома, ну мала б ще +10-20, але б працювала на інших людей, і дітей, дому б не бачила.
Няня
Садовнік
Кухар
Водій ?
Міс Всесвіт• 15 марта в 16:29
Ответ дляЯкаКраля
А є люди, які не можуть себе забезпечити, отримуючи зарплатню. У такому випадку не бачу сенсу впахувати щоденно за мінімалку.
До того ж, коли чоловік олігарх, його дружина повинна виглядати відносно статусу, його діти, його дім - все має бути в порядку. Навряд чи він буде задоволений тим, що дружина, наприклад, чиясь секретарка або на касі в атб до 22 вечора з зарплатнею, що дорівнює вартості одного його обіду.
Фантазії порадниці
Виглядати як дружина олігарха
Цікаво дружина цукерберга щось про теорію порадниць чула ? Чи просто працює
Ламборджини• 15 марта в 16:35
Ответ дляМіс Всесвіт
Добре що чоловіки не повинні так глибоко аналізувати - може їх робота теж забирає нерви але подумати про це вони мають права
Звичайно, вони мають право про це подумати. Якби у чоловіка було таке бажання -займатися побутом, я не була б проти. Наразі він в домашніх справах втомиться більше, це його позиція і я її поважаю
sim_sims• 15 марта в 17:46
Вам кто-то мешает? Кто?
Лівий Локіть• 15 марта в 17:56
Ответ дляМіс Всесвіт
Няня
Садовнік
Кухар
Водій ?
Трішки не так:
Няня-водій, або няня і водій
Кухар
Прибиральниця
Репетитор універсальний.
тогдалия• 15 марта в 17:57
Ответ дляМіс Всесвіт
Втыкать в книгу или другой бесполезный ресурс
Именно, обычный человек втыкает в развлекательную литературу а не мат.ан.))) 90% книг это про уход от реальности и развлечения.
Сільський ансамбль• 15 марта в 17:58
Ответ дляМіс Всесвіт
Ви з податкової ?
Нет, можете спокойно отвечать.
Сільський ансамбль• 15 марта в 17:59
Ответ дляМіс Всесвіт
Коллег в основном и проект. Я их всех знаю и работу знаю.
Мы вместе 12 лет работали.
Я не чарівниця вам• 15 марта в 18:23
Ответ дляЗайченя
Но мне больше 50ти.
И дети -подростки? Тогда и правда тяжело , пенсионерке с подростками, какая может бьіть работа
Лиса Патрикевна• 15 марта в 18:48
Ответ дляВічний двигун
Це ваша справа) в мене є знайома. 37 років. Чоловік олігарх. Вона працює ген.директором американської компанії в Києві. У неї зарплата зараз 15 000 баксів. Оце мій кумир. Непрацююча жінка дома - ні. Не поважаю жінок без досягнень. Пропоную на цьому і закінчити. Не хочеться слухати, як ви вчите дома корейську і отримали майстра спорту по карате, бо це всьо трьоп
А нащо людині ваша повага? Головне щоб ця людина була щасливою, а думка оточуючих, то від неї ні холодно, ні жарко. Думка оточуючих не годує і не вдягає))
Зайченя• 15 марта в 18:56
Ответ дляЯ не чарівниця вам
От пенсионерки слышу.))
А в каком возрасте по-вашему бывают дети-подростки? Ну если не брать придурошных, рожающих в 18 лет. Они и бывают в 45-55.
Ну и посколько я не работаю, а занималась детьми всегда, то и тяжело с ними не было никогда, хорошие, адекватные ребята, учатся хорошо, спортсмены.
РокерША• 15 марта в 18:59
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Родила женщина в 40+- почему она пенсионерка
Зайченя• 15 марта в 19:02
Ответ дляРокерША
А родила я в 33 и 36, сейчас мне 51.
РокерША• 15 марта в 19:03
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Вы такая глупая,что даже не знаете,во сколько женщины идут на пенсию
Котя_люлю• 15 марта в 19:09
Маю пасивнмй дохід + чоловік заробляє.
Сільський ансамбль• 15 марта в 19:11
Ответ дляРокерША
Вы странно считаете. Я родила в 32 и 34 и в мои 48 у меня дети подростки.
РокерША• 15 марта в 19:15
Ответ дляСільський ансамбль
Та без разницы,как я считаю. Я писала той, кто пишет, что в 50 пенсионерка уже женщина
фан L.O.S.T.• 15 марта в 20:04
Ответ дляМіс Всесвіт
Емоції додаєте ви :) - зневагу вже десь побачили
Проста математика без емоцій - 2000 дол не можуть дати рівень життя такий що жіночка може плиту оберігати
Ще раз. Це для вас. Рівннь життя - поняття в тому числі і суб´єктивне. Не треба їй картьє і мальдиви, а все інше влізе в дві тисячі доларів. Це одяг, житло, їжа, обов´язкові платежі і навіть авто цілком собі. Просто не люкс, а всього лиш економ. Так ’жіночці’, про яку ви пишете з такою повагою, того може бути цілком достатньо. Достаток - від достатньо, а не від ’рівень життя’. А якщо людині достатньо, то у неї все чудово. Ну на мою думку
фан L.O.S.T.• 15 марта в 20:05
Ответ дляМіс Всесвіт
Так це половина їх (спільного з чоловіком) бюджету. Ну ніби не копійки
фан L.O.S.T.• 15 марта в 20:08
Ответ длятогдалия
Мат.ан добре на ніч читати. А то заліз на порадницю і ліг о першій. А так прочитав дві сторінки і все, заснув)
Біле пальто• 15 марта в 20:08
Ответ дляВічний двигун
Так, це я. В мене кулон вже є від Cartier Трініті. Ну тут я уже стрималася і не виставляла тут))
Воно тут все одно нікому не треба
А можете трохи рощказати про свою роботу і навчання. Хочеться якогось натхнення й и далі. А його нема. Надихають досягнення інших.
Вічний двигун• 15 марта в 20:10
Ответ дляБіле пальто
Працюю керівником відділу. ВО Фінанси. Говорю 2 іноземними мовами. Англійська с1, німецька b1. Продовжую вивчати німецьку, щоб отримати підвищення зп. Йде складувато, але в червні іспит. Готуюся
фан L.O.S.T.• 15 марта в 20:13
Ответ дляБелочкой зови
о, то есть проесть запасы, которые сделанны опять же из зп мужа и отложены например на обучение детям для вас не хард? Только потому что кто-то решил себе устроить пожизненный отпус, кто то другой должен наизнанку вывернуться, запасы отложить, уложиться с новой работой в сроки, пока запасы не проели... Ну да, для вечной отпускницы это конечно прогулка, а муж несет двойную нагрузку.
Я все написала. У вас скрізь одні проблеми, доки люди живуть собі. Є таке поняття - подушка безпеки. Їх відкладають не на навчання, а на випадок втрати доходу. Але звідкіль вам знати, часу озирнутись немає, бігти треба, бігти
фан L.O.S.T.• 15 марта в 20:15
Ответ дляБелочкой зови
именно, двойная нагрузка. Потому что приготовить и убрать не равно заработать. Заработать сложнее чем посуду помыть и если из двоих родителей только один может работать и зарабатывать, то на него ложится двойная нагрузка и вся ответственность.
Говоріть за себе. Чи ви мужик? Бо я з домашнього раю на роботу кулею вилетіла. Там легше. Ще й гроші платять.
ЯкаКраля• 15 марта в 20:17
Ответ дляМіс Всесвіт
Фантазії порадниці
Виглядати як дружина олігарха
Думаєте, вона працює за 8 тис гривень?
фан L.O.S.T.• 15 марта в 20:17
Ответ дляЯ не чарівниця вам
КИМ і на скільки вона знайде ?
А ким і на скільки сад працювати зараз? Ну от тим і тоді буде працювати. Прямо там.