Чумачечая_• 15 марта 2025
Вы помогаете мужчин отбивать от ТЦК?
Вчера под магазином ТЦК окружили молодого парня. Парень маленький, щупленький, заикался от страха, ну такой что похоже в своей жизни тяжелее компьютерной мыши ничего не держал. Я хотела подойти и попробовать его защитить, но меня как замкнуло( я не знала что говорить, к сожалению(( пришла домой и жалею, что все таки не попробовала спасти парня. А как вы реагируете на подобное, защищаете? Что говорите ТЦК? Спасибо
Ответ дляЗ горіха зерня
Живу в Києві, бачила працівників ТЦК біля метро і біля ТЦ, але щоб пакували ніколи не бачила, тож своєї реакції сказати не можу, по життю бойова, можливо і заступилася би, якби були неадекватні дії з боку тцкашників.
Я теж бойова але заступаюсь за слабких, дітей наприклад.
Mira29-c3c3• 15 марта 2025
Ответ дляNatal_ka91
Удалено администрацией...
Жіночко ,а чому не будуть надавати реабілітацію?
Lisichka1307• 15 марта 2025
Ответ дляspok-ab3f
Я кстати тоже ниже и меньше любого мужчины потому тема мне кажется странной, чем я могу помочь?
Взагалі, я тут бачу постійно теми для ср*як і розлому суспільства. Тут конкретно між родичами тих хто воює і тими, хто ні, в інших темах - про наглих західняків і тим, кому нібито місця за кордоном не вистачило. Якось дивно, не спроста ці теми постійно
Natal_ka91• 15 марта 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Жіночко, бо і інвалідам зараз особливо допомоги немає. Якщо буде і якісна, це буде добре
Ответ дляLisichka1307
нету такого .то боты пишут .заказ по методтчке
Natal_ka91• 15 марта 2025
Ответ дляnennsi
русских калек на костылях русо тцк кидает на штурма.видели много видео в сети?
По руських сайтах не ходіть
Mira29-c3c3• 15 марта 2025
Ответ дляTochka i Krapka
Удалено администрацией...
А на форумі цьому що загубили ?🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬
Mira29-c3c3• 15 марта 2025
Ответ дляLisichka1307
Ну рос пропаганда працює добряче .
Ответ дляВеселуха Муха
Від 5 до 8 років
ч.1 статті 114-1 Кримінального кодексу України (перешкоджання законній діяльності Збройних сил України та інших військових формувань в особливий період)
Так тцк это зсу или гражданские?
Если они зсу пусть шуруют воюют, а то как только речь зашла о передке, так они там гражданские все резко оказались.
valleriya14• 15 марта 2025
Ответ дляAesonne
Так тцк это зсу или гражданские?
Ну так наш местный речник ТЦК в интервью все подробно объяснил, пожалуйста:
’З працівників ТЦК жодної бригади сформувати не можна. Це цивільні особи.
Про це заявив речник Полтавського ТЦК Роман Істомін.
’Із працівників ТЦК жодної бригади сформувати не можна. Працівники – це цивільні особи’, – зауважив речник.
Він додає, що з них можна створити лише, умовно, будівельні бригади.
’Стосовно військовослужбовців ТЦК, то наказу щодо їхнього розформування - немає’, - наголосив він.