Antiprom• 15 марта в 10:50

Ви знали що у Залужного є брат

Сьогодні випадково на укрнеті знайшла статтю, де говориться що у Залужного є рідний брат.. На 13 років молодше.. тобто йому 34 роки Стало дуже цікаво чи він реально воює на фронті? Чи був він в Кринках, можливо, чи в Бахмуті...
промокашка• 15 марта в 12:15
Феномен залужного , Залужный : « , Шановне панство треба мобілізувати 500 тис , «, О так найвеличніший генералу !!!! , Тцк проводять бусифікацію -кончені тварини , геноцид , ! Я не розумію 👀
автор Antiprom • 15 марта в 12:17
Ответ дляпромокашка
Так може справа в тому що ті хто кричить ’, О так найвеличніший генералу !!!!’ Мали піти першими, і приклад решті показати.
автор Antiprom • 15 марта в 12:19
І ловити по вулицям нікого не довелось би..
промокашка• 15 марта в 12:20
Ответ дляAntiprom
Це так не працює , вони найактивніші донатери і паяльники дронів ( це в найкращому випадку) А як воювать то хворі косі криві , і пʼять баб двоюрідних на утриманні , ім не можна , та і вбʼють іх одразу( як отого жирномордого з кварталу) , який зиск, Нехай когось ловлять тільки не вони
автор Antiprom • 15 марта в 12:23
Ответ дляпромокашка
Дякую що пояснили)) а то я не розуміла, такі патріоти всі, мирні перемовини, фу.. а черг в ТЦК як не було так і не має.
еліт• 15 марта в 13:10
Ответ дляAntiprom
Бусифікувати, потім ВЛК і в окоп, як і звичайних мужиків.. чи так з братом Залужного не можна?
Не тільки Залужного, а й дітей, братів, сватів депутатів, міністрів, генералів, 95 кварталу, офісу президента теж не можна , не знали але це так є в Україні, війна тільки для бідних
автор Antiprom • 15 марта в 13:11
Ответ дляеліт
Думала, точніше, сподівалась що Залужний інший..
еліт• 15 марта в 13:16
Ответ дляAntiprom
І порохоботи і зелена маса теж мали б піти першими, особливо що зараз хвалять сонцесяйного , де вони тільки на словах патріоти, а в окопи їм не можна,
Valentina shop2020• 15 марта в 13:51
Он инвалид,так как и залужный,больные все
Ирина_Б_• 15 марта в 14:27
Ответ дляПавлик Равлик
Так він його вбив чи ні?
убил и съел
Mrs.Ochmonek• 15 марта в 14:43
Ответ дляAntiprom
Так ви праві, воювати мають всі, але це зовсім не стосується рідних братів військових.. та і що це за брат який не прилаштує рідного брата на тепле, грошове, місце
Я цього не писала. А в тому, що написала я, то дійсно - я права