Antiprom• 15 марта в 10:50

Ви знали що у Залужного є брат

Сьогодні випадково на укрнеті знайшла статтю, де говориться що у Залужного є рідний брат.. На 13 років молодше.. тобто йому 34 роки Стало дуже цікаво чи він реально воює на фронті? Чи був він в Кринках, можливо, чи в Бахмуті...
lus_so• 15 марта в 10:51
Та давайте вже до головного - то він його вбив, чи ще в процесі? А коли вб´є? А чого ще ні?
Екатерина1801• 15 марта в 10:52
А нащо це треба знати?
автор Antiprom • 15 марта в 10:52
Ответ дляlus_so
Удалено администрацией...
Kapitoshka7• 15 марта в 10:53
Рузький агент, така ж послиця як Залужний)))
Kapitoshka7• 15 марта в 10:54
Газпром рулить)))
Ollka• 15 марта в 10:56
А Залужний повинен за всю родину відповідати? Примусити всіх? Чи кожен дорослий сам за себе відповідає?
Nathalie27• 15 марта в 10:57
Це його зробили радником у якомусь міністерстві? Яка талановита родина)
автор Antiprom • 15 марта в 10:58
Ответ дляOllka
Так це ж Залужного слова ’Воювати мають всі’ чи рідного брата, який саме в чудовій фіз формі, це не стосуєтьсЯ?
Kapitoshka7• 15 марта в 10:58
Ответ дляOllka
Звичайно повинен) одна сім´я ж) і брат братові в очі не плюне)
Nathalie27• 15 марта в 10:58
Ви так пишете, наче наявність сіблінгів в українців - це щось дуже рідкісне і неймовірне
Ollka• 15 марта в 10:58
Ответ дляAntiprom
А як він його заставить практично?
автор Antiprom • 15 марта в 10:59
Ответ дляOllka
А як він його заставить практично?
Бусифікувати, потім ВЛК і в окоп, як і звичайних мужиків.. чи так з братом Залужного не можна?
lus_so• 15 марта в 11:02
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
Я серйозно. Ви якось задовгу ’підводку’ робите щодо ’аморальних’ якостей’ Залужного. Це по аналогії з ’братом порошенка’ - чи він був, той брат, чи не було, але обговорити, як порошенко брата вбив треба. Бо вибори і треба гівна на вентилятор. От я одразу і уточнюю - вбивство буде, чи можна далі не читати.
автор Antiprom • 15 марта в 11:02
Ответ дляNathalie27
Я в деяких питаннях дуже наївна.. чесно прочитавши сьогодні про брата Залужного, який в посольстві також працює з 24 року і отримав за 24 рік 4 млн грн зар плати, тепер маю дещо дивні відчуття
автор Antiprom • 15 марта в 11:03
Ответ дляlus_so
То може вам в іншу темку?
Kapitoshka7• 15 марта в 11:03
Ответ дляOllka
А як він його заставить практично?
Батальйон послиць)) забугорських)
А ви знали, що чоловік королеви Англії Єлизавети мав російське коріння 😂 уявіть яка підстава, яка зрада, звідки не чекали. Ви доречі помітили як чинник король побіг до Трампа на поклон, цікаво чому))) татові на могилу не плюне.
Yuljwa• 15 марта в 11:04
Ну, у Вэнса брат воевал за Украину, а сам он конченный украинофоб.
Так что братья не отвечают за друг друга и часто не разделяют взглядов.
Павлик Равлик• 15 марта в 11:05
Так він його вбив чи ні?
автор Antiprom • 15 марта в 11:07
Ответ дляYuljwa
А , стало все зрозуміло тепер, тобто якщо не розділяєш погляди Залужного стосовно конституційного обов´язку воювати - то можна не воювати українським громадянам?
Веточка сакуры67• 15 марта в 11:11
В инете полно информации, был военным теперь дипломат. Был в АТо в 14.
автор Antiprom • 15 марта в 11:11
Ответ дляПавлик Равлик
Так він його вбив чи ні?
Нащо йому його вбивати? Він прилаштував його на роботу в МЗС, зараз він в Бельгії, а в 2024 з Держ бюджету брат отримав компенсацію 3 млн грн та 1.3 млн грн ЗП..
Ollka• 15 марта в 11:12
Ответ дляAntiprom
Це він особисто повинен зробити?
Soulsister• 15 марта в 11:12
Насправді в усіх високопосадовців ніхто з родичів не воює, але точно мають убд.
lus_so• 15 марта в 11:13
Ответ дляAntiprom
О, нарешті хоч якась інфа. А які саме дивні відчуття?
автор Antiprom • 15 марта в 11:14
Ответ дляSoulsister
Ага, і вангую потім ці УБД будуть перші в черзі отримувати пільги від держави, а от справжніх УБД змусять проходити 6 кругів пекла щоб пільги отримати
автор Antiprom • 15 марта в 11:14
Ответ дляlus_so
Може все таки вам в іншу темку?
СhanelKa• 15 марта в 11:14
Ответ дляAntiprom
Значить розумна людина
Вся сімʼя успішна, молодці
Павлик Равлик• 15 марта в 11:16
Ответ дляAntiprom
Живий, то добре! Тримайте нас у курсі. А про решту родичів інфа є?
Ну і про рідню інших потужних лідерів і їх 5-6 ефективних менеджерів, що там?
автор Antiprom • 15 марта в 11:16
Ответ дляСhanelKa
Значить розумна людина
Вся сімʼя успішна, молодці
Ага. Це точно розумна, успішна і ярі патріотИ.
автор Antiprom • 15 марта в 11:19
Ответ дляПавлик Равлик
Нащо ви особисто мені здалися, щоб я тримала вас в курсі? Інтернету, в його сучасному вигляді, зараз близько 30 років, а ви до сих пір пошуком не навчились користуватись?