Удальонка• 15 марта в 20:31

Мені так не вистачає померлої бабусі.

Вона не дожила до 66 років. Наче в не стара ще була. Рак підшлункової забрав через декілька місяців після того, як дізнались про хворобу. Вже минуло 3 роки, а я досі згадую. Тільки на третій рік легше стало…
Редиска Я• 15 марта в 20:33
А мені не вистачає і мами, і папи...
Elena_Kiev_Solomenskiy• 15 марта в 20:33
эта скорбь у нас от эгоизма вообще-то. нужно это понимать. человек выполнил свою миссию и ушел.
Пишу вірші, дорого• 15 марта в 20:36
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Вам не говорили, что вы не эмпат? И лучше вам не рассуждать на тему чувств, потому что вы раните чувства других не думая?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 15 марта в 20:37
Ответ дляПишу вірші, дорого
не, вам лучше посмотреть, как людей вводят в гипноз и как они получают ответы на такие вопросы
ЭмчЭндЭм• 15 марта в 20:41
А мне дидусика 💔
миссДавеча• 15 марта в 20:41
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
далеко не вся скорбь від егоїзма. Прикиньте, ще буває таке, що дуже шкода людини. Жити хотіла, а померла.
Ищу-брожу• 15 марта в 20:42
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Гипноз... Что надо иметь в голове чтобы разрешить другому влезть тебе в голову. Хоть бы сначала узнавали последствия гипнозов этих... Еще напишите, что эта ретроградная чушь правда.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 15 марта в 20:43
Ответ дляИщу-брожу
ваш гнев как-то не туда
Ищу-брожу• 15 марта в 20:43
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
ваш гнев как-то не туда
Да ваш троллизм как-то не туда.
Мастер Пис• 15 марта в 20:43
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Особливо ненароджені діти. У знайомої за день до пологів утворився тромб в пуповині. Розкажіть їй про «міссію»
Просто каралева• 15 марта в 20:43
Ответ дляРедиска Я
А мені не вистачає і мами, і папи...
И мне
Мои родители рано умерли
И бабушек ,дедушек нет
Тетя любимая тоже умерла
Я тертий жук• 15 марта в 20:48
моя умерла в ноябре тоже тяжело без нее.
Мастер Пис• 15 марта в 20:51
Співчуваю. Навіть якщо помирають в 90+, то родині болить. А такі смерті тим паче. Маю свій рядок на кладовищі, починаючи з 2013 дід пішов від раку, мої батьки отруїлись газом в 1 день( було 50+-), тітка від сердечного приступу, тітка від раку, кум рак, бабця від віку і стресів. Потім ковід, ще десяток смертей пенсіонерів. З війною нова історія, Ірпінь, евакуації, армія, друг дитинства згорів в Епіцентрі в Харкові ( опізнали лише по днк) - це все жахіття, і немає ніякого відношення до Бога або якоїсь міфічної місії. Просто так складось, просто така екологія і такі сусіди.
Леди Г• 15 марта в 20:53
Папы нет 6 лет . Мог еще жить и жить, убили . Навсегда ему 61
Позаземний розум• 15 марта в 21:01
13 років, як померла бабуся, біль не стих.
Ищу Аленя• 16 марта в 00:37
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Любить близких и скучасть по ним - нормально.Ненормально быть безчуственным чурбаном