Где тут 0?• 16 марта в 10:29
Хтось купував в Епіцентрі фіалки (домашні) до 8 березня?
Не встигла купити у нашому Епіцентрі білу фіалочку. Думала ще привезуть, але їх більше не привозять. Такого типу
Пишу каліграфічно• 16 марта в 10:34
Фіалок в Епіцентрі не бачила перед 8 березня, були примули, вони здалеку може схожі на фіалки
Где тут 0?
• 16 марта в 10:38
Ответ дляГендиреХтор
Спросите у консультантов когда следующий завоз
Дякую. Не здогадалася, коли була там
Білих сортів фіалок багато. Простіше, безпечніше і дешевше купити у колекціонерів.
Або на виставці фіалок, якщо Ви у Києві чи в Одесі.
У Києві наступна виставка 10-13 квітня, якщо не помиляюся.
Там продають і листочки, і дітки, і дорослі рослини. Якщо Вам для себе, то можна купити дітку за 80-100 грн., і вже через пару місяців будете з букетом.
ЯспАкойнаЯ• 16 марта в 10:42
А може комусь треба така фіалка, віддам безкоштовно. Київ.
Був в мене один горщик, якось захворіла фіалочка і почала гинуть, я на всякий випадок листочки прикопала, а воно все прижилось і тепер в мене дофіга однакових фіалок, не знаю куди пристроїти.
ЯспАкойнаЯ• 16 марта в 10:52
Ответ дляНесу добро людям
Де ви знаходитесь?
Київ, метро Видубічи, можу туди винести
ДаЗдраПерма• 16 марта в 11:15
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Забула фотку додати
У Вас по декілька рослин у одному горщику.
Можна розсадити у стаканчики 100 мл і запропонувати у групі району гривень по 50, куплять.
Без QR коду• 16 марта в 11:22
Ответ дляДаЗдраПерма
Я в своїй групі ледве безкоштовно віддала. Без готика ніхто не хотів
ЯспАкойнаЯ• 16 марта в 11:23
Ответ дляДаЗдраПерма
Я б просто віддала, в мене є ще 2 пустих нових горщиків, то і горщики б віддала, бо не маю ні часу, ні бажання цим займатись.
Якщо доживуть, літом мамі планую відвезти, може вона їх пристроїть
Ответ дляБез QR коду
Без готика - це без ґнота чи як?
Я минулого літа виносила свої фіалки на ярмарки, які проводив місцевий депутат, збирали гроші на ЗСУ.
То за три години ярмарку купували штук по 20. Це небагато, пиріжки і солодощі розходилися у людей набагато краще. Але ж купували.
ДаЗдраПерма• 16 марта в 11:29
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Мами вміють, це варіант.
У мене знайома у 2022 виїхала на пару місяців за кордон, віддала мамі свої фіалки (у неї штук 10 сортів було), її мама буквально за тиждень знайшла нових хазяйок.
Несу добро людям• 16 марта в 11:32
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Київ, метро Видубічи, можу туди винести
Далеко ( Я на Троєщині
Без QR коду• 16 марта в 11:46
Ответ дляnova_mama
Без готика - це без ґнота чи як?
Без горщика)
ДаЗдраПерма• 16 марта в 11:49
Ответ дляБез QR коду
Без горщика)
То вони балувані.
Можна у школі поруч спитати, або у поліклініці. Як правило, там хтось із співробітників любить квіти.