ЛижТолько• 16 марта 2025
Родители 5-6 классников, вы вникаете в процесс учебы?
Проверяете домашнюю работу, интересуетесь, почему контрольная плохо написано? По всем ли предметам есть учителя?
сладкий_ноябрь• 16 марта 2025
Ответ дляPORKA
🤣🤣🤣 ну мне как бы ваше несогласие до одного места)) рассмешили, честно… вам дополнение, мне основное. Вы учите своих детей чему считаете нужным…
Сміятися будете пізніше 😂😂😂😂
Викасикрет• 16 марта 2025
Ответ дляНаездница
Да, ещё был мой контроль, к учителям ходила и все такое, отпустила полностью в 8 классе, договорились что учеба нужна ей прежде всего, мы просто рады ее успехам. Сама вела электронный дневник за меня даже. Закончила с золотой медалью
А к учителям зачем?
сладкий_ноябрь• 16 марта 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Це взагалі не смішно. Навчання- це робота дитини. Ви на вашій роботі також ’забуваєте’, філоните та робите на ’відчипись’?
Деякі батьки настільки звикли жити життям дитини і робити за них їх роботу, що дитина не вміє і не може брати відповідальність на себе і бути самостійною.
Copy-Paste• 16 марта 2025
Да, вникаю, 6 класс. Учится в онлайн школе. Я дома работаю. Есть дети в классе, родители которых не вникают, то там сразу видно( забивают на уроки, на домашку. Возможно, есть дети, которым в этом возрасте не нужен контроль, но однозначно есть и те, кому необходим.
Но я не проверяю дом задания, если ребёнок что-то не может сделать сам, просит помочь, я навожу на мысль
Українська Мрія• 16 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Навіщо впадати в крайнощі? Мова про контроль дитини в особливо важкому підлітковому віці, коли мотивація ще недостатньо розвинена, а не на першому курсі університету. Не будеш цікавитись дитиною, нею зацікавиться хтось інший.
интайм_не_предлагать• 16 марта 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Ой-йо, як все запущено... У Вас на роботі бувають такі тупі цілі і завдання?
Щось не те у Вас в житті, якщо Ви виконуєте тупі завдання та ще і дитину свою вимушуєте то робити
сладкий_ноябрь• 16 марта 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Навчання дитини це її відповідальність.
Мотивуйте, якщо мотивації не має, до чого тут контроль?
Рогнеда Карповна• 16 марта 2025
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Ні, у мене на роботі не буває, бо для того щоб мати змогу обирати роботу та завдання,я вчилася. А дитина, не може визначати тупість цілей і завдань просто тому, що в неї нема для цього ані знань ані життєвого досвіду. А щоб набути їх, треба вчитися.
интайм_не_предлагать• 16 марта 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Та то же Вам написала, спалилася
Як гарно писати з двох акаунтів, так сама з собою порозмовляла, така вуууумна
Українська Мрія• 16 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Навчання дитини це її відповідальність.
Ой, там, де нема ніякого контролю, там його нема ніде, ні в навчанні, ні в тому, де дитина гуляє в що робить. Це все повʼязано. Оці пафосні слова, що це відповідальність дитини та інше, це просто забили болт та і все.
интайм_не_предлагать• 16 марта 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Ще і плюсци сама собі намалювала, ой-йо
я ж пишу, щось у житті не те
Коленная ложечка• 16 марта 2025
Ответ длямиссАрфография
Нет, не вникаю вообще, не интересно. Могу только наругать, что не делает д/з , об этом сообщает учитель мне, на этом все
’Достойный ответ идеальной мамы’-:’ мне не интересно ,что будет с моим ребенком и кем ребенок будет работать -дворником,грузчиком или...’
Copy-Paste• 16 марта 2025
Бляха, вот интересно, кто те тётки, которые тут с насмешкой считают себя лучше всех? Откуда такая самоуверенность? Может, есть самоучители по воспитанию, а я пропустила? Я столько читаю по детской психологии, по психологии отношений, но понятия не имею, как правильно воспитывать, чтобы вырос счастливым, чтоб не инфантилом, чтоб не залез на электричку, не кололся, чтоб не булил и его не булили. Я с удовольствием читаю тут ответы, чужой опыт.
Почему некоторые думают, что постигли все правила воспитания и избегут этой участи?
Рогнеда Карповна• 16 марта 2025
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Ще і плюсци сама собі намалювала, ой-йо
я ж пишу, щось у житті не те
Невиконання шкільних завдань , таки згубно вплинули на ваш розумовий рівень
Единорог помог• 16 марта 2025
Вникаю в навчання з першого класу, вчила писати, читати, розв´язувати задачі та приклади. Головна задача - навчити дитину вчитись.
У 5-6 класі поступово відпускаю ситуацію, далі навчаються самі. Звісно, цікавлюсь, як і що.
миссАрфография• 16 марта 2025
Ответ дляКоленная ложечка
Удалено администрацией...
интайм_не_предлагать• 16 марта 2025
Ответ дляCopy-Paste
Всі питання до Рогнеда Карповна/або сладкий_ноябрь, ця порадниця може відразу і діагноз намалювати і всі штампи поставити
Коленная ложечка• 16 марта 2025
Ответ дляГравіцапа
Вы и жить будете его жизнью?
Нет,жизнь вместо ребенка мама не проживет. Любая (нормальная ) мама хочет своему ребенку лучшей жизни. Чтоб не было у ребенка так тяжело и плохо,как было у мамы
Но,современные особи женского пола не пригодны к заботе о потомстве.
интайм_не_предлагать• 16 марта 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Пишіть ще, мало діагнозів
Я розумію, і ’поумнічать’ хочеться і спалилася, що з двох акаунтів відповіді пуляєте
Паспортний стіл• 16 марта 2025
Так, тому що донька в українській школі на сімейному, тому багато матеріалу розбираємо разом.
У місцевій школі - сама.
сладкий_ноябрь• 16 марта 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Це вам дуже хочеться, щоб так було.
Чи ви думаєте, якщо батьки не сідають з дітьми 5-6 класу робити домашню, то це значить, що їм дитина це цікава і вони поняття не мають чим дитина живе?
Коленная ложечка• 16 марта 2025
Ответ длямиссАрфография
Удалено администрацией...
миссАрфография• 16 марта 2025
Ответ дляКоленная ложечка
Удалено администрацией...
Но вряд ли имеете больше 5000€
Последний вагон• 16 марта 2025
5 клас - так, бо це важкий перехід від початкової школи. Аое це не сидіти з ним уроки робити і перевіряти, а поцікавитися, чи зробив домашку з математики? На труди все взяв? З біології що задавали?
6 вже тако собі, лише якщо нагадати, що дедлайн з якогось проєкту чи буле контролтна (інформація з ел.щоденника). А далі вже лише час від часу в ел.щоденник заглядаю, коли двійка, питаю як так вийшло. Вчиться вище середнього, але не відмінник.
Последний вагон• 16 марта 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Дитина - робота батьків.
Последний вагон• 16 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Деякі батьки не розуміють різниці між навчити дитину відповідальності і перекласти відповідальність на дитину.
сладкий_ноябрь• 16 марта 2025
Ответ дляПоследний вагон
Тема про дітей 5-6 класу.
В такому віці вони вже не вчаться відповідальності, а беруть її на себе.
Последний вагон• 16 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Тема про дітей 5-6 класу.
Це ваша особиста думка, не треба видавати її за факт.
Рогнеда Карповна• 16 марта 2025
Ответ дляПоследний вагон
Дитина - робота батьків.
Дитина- це не робота,а відповідальність. Яка полягає саме у розвитку самостійності та у підготовці до вільного плавання.
Людина,яка робить щось за свою дитину, не важливо що саме, тормозить розвиток цієї ж дитини. Робить її менше пристосованою до життя,ніж однолітки, позбавляє конкурентних переваг