Конотопська відьма• 16 марта в 11:40

Поділіться ідеями для пісних страв

Дівчата чоловік постує, потрібно зробити різноманітним харчування. Відразу запитаю, хто вирощує мікрозелень, поділіться як її пророщувати і з чого. Тут наш список пісних страв: хумус, запечені овочі, морква і буряк по корейському; морква тушена з корошком, перець начинений гречкою/рисом з грибами; суп з чечевиці, вареники з картошкою/капустою/маком з вишнями; лаваш з овочами; горіхи; сухофрукти, арахісова паста
Само_достаточная• 16 марта в 11:44
Корошок по корейському
Але їсти в горах Одеси
Анонім Секретар• 16 марта в 11:45
Ого, як ви своєму чоловіку виготовлюєте. Це й так в 3 рази різноманітніше, аніж ми в піст їмо. У мене все набагато простіше. Каша, квасоля варена чи гриби тушені, варений буряк чи пекінка з кукурудзою, фрукти.
ВЫВсеВрете• 16 марта в 11:45
Торжество углеводов. После этих постов только вес будет расти. Кто их придумал и с какой целью непонятно. Надо что б человеческий организм был полностью здоров для таких экспериментов над собой. Как ни крути, организму без белка плохо.
Само_достаточная• 16 марта в 11:45
Ох, автор, як же на вас квитки взяти...
Жінка з перцем• 16 марта в 11:50
Шампіньони з цибулею та морквою пересмажити, все у пропорціях 1 до 1, перебити блендером, вийде грибний паштетик, добре на перекуси.
ШобВам_КакНам• 16 марта в 11:51
Вінегрет.
Голубці, де гречка замість м´яса.
Ви свята людина. Коли мій чоловік постував, він сам собі готував.
Дайте вподобайок• 16 марта в 11:52
Ответ дляВЫВсеВрете
нет, если следить за бжу) и особенно жирами. Печена картошка да, жареная нет. Больше овощей. КАши Худеют люди)
Верочка 100%• 16 марта в 11:52
страви з картоплі, тушкована капуста сама або з грибами, квасоля в разних варіаціях - з томатом, грибами,
Голубка миру• 16 марта в 11:53
Ответ дляВЫВсеВрете
Горіхи, квасоля, горох - це білок
ВЫВсеВрете• 16 марта в 11:53
Ответ дляДайте вподобайок
Где в перечисленных вами продуктах белок в достаточном количестве для соблюдения бжу?
Дайте вподобайок• 16 марта в 11:54
Ответ дляГолубка миру
Горіхи, квасоля, горох - це білок
да. Растительный, но все же
Дайте вподобайок• 16 марта в 11:57
Ответ дляВЫВсеВрете
а я не перчисляла продукты)) я писала не жарить. Жиреют на жиро углеводных продуктах, а на чистых углях не наберешь. Это каши с овощами) а мясо ничем не заменить и сложно белки набрать, без рыбы и мяса...
ВЫВсеВрете• 16 марта в 11:59
Ответ дляДайте вподобайок
Вы написали соблюдать бжу. Вот я вам и ответила, что без мяса это практически не реально.
Мудробаба• 16 марта в 12:00
Деруни, борщ, тушена капуста, пончики з горохом, горохова каша
Істеріомама• 16 марта в 12:01
Ответ дляВЫВсеВрете
А вы много углеводов и не съедите особенно к концу поста. Это вначале вроде как дорвался, а потом их особо и не хочется, ешь только ради того что бы есть. Я обычно худела в пост.
Дайте вподобайок• 16 марта в 12:03
Ответ дляВЫВсеВрете
упор на всякие гарниры бобовые)
ВЫВсеВрете• 16 марта в 12:04
Ответ дляДайте вподобайок
упор на всякие гарниры бобовые)
А потом весело и дружно пердеть всей большой семьёй.
Дайте вподобайок• 16 марта в 12:05
Ответ дляІстеріомама
моя подруга тоже как начали поститься так похудела прекрасно кг 20 минус. Живот с боками ушли отлично, а была как шар
Кукарикуууууу• 16 марта в 12:33
Голубці з грибами
Горохове пюре
Пісний манник з ізюмом, горіхами, мороженою вишнею чи малиною.
Запечені яблука з медом і горіхами
Картопляні зразки з капустою
Пісний борщ з грінками (можна сухими)
Суп пюре з гарбуза
Квашена капуста
Морська капуста

Гречка +засмажена цибуля +вінегрет
У дні, коли можна морепродукти, - тушкований кальмар, крабові палочки, салат з креветками
Птица Говоруша• 16 марта в 13:06
Смажена картопля або печена в кожушках
Вінгрет
Квашена тушена капуста з грибами

А для мікрозелені в епіцентрі є насіння
автор Конотопська відьма • 17 марта в 03:45
Ответ дляШобВам_КакНам
Вінегрет.
Голубці, де гречка замість м´яса.
Наші мами роблять багато заготовок в морозилку. Погоджуюся, це не реально все виготовити, лише на кухні й жити