Анонимушка• 16 марта 2025
Дівчата, я в шоці
Я не впевнена чи ось такі дані людини можна виставляти, але це у відкритому доступі, в ТГ каналі військового, де я доначу:
Я дар мови втратила. Це що, всі волонтери ось так "волонтерять"?
Малая Налегке• 16 марта 2025
С прозрением)
На скрине мизерная сумма, большие каналы берут суммы с другими нолями
Я не чарівниця вам• 16 марта 2025
Ну большинство так, да. Даже тот же Притула не скрывает, что какая-то часть денег идет на существование и функционирование фонда.
Я не чарівниця вам• 16 марта 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Тре))) я в шоці, невже не знає як слово пишеться
Хорошо, что больше вас ничего не смутило.
Просто звязда• 16 марта 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Більш не бу до чого докопатись?
Из Кукуева я• 16 марта 2025
ні, далеко не всі. І на скрині не волонтер, а барига, котра наживається на війні.
Анонимушка
• 16 марта 2025
Ответ дляМошей ницца
Так и благотворительные фонды бесплатно не работают
Я розумію що не працюють і щой якийсь відсоток має бути оплачений. Але 500 дол за збір на 150т грн.. І це ось так цинічно виглядає...я реально в шоці.
Волонтерам більше ні копійки не донатитиму, лише напряму бригадам.
Печальки.нет• 16 марта 2025
Неоднокрано писали, что с волонтерских сборов порядка 20% остается на нужды фонда (канала).
Анонимушка
• 16 марта 2025
Ответ дляПечальки.нет
Це дуже дохріна за часів війни. Дуже. А я все не можу второпати звідки ж це в нас стільки волонтерів взялося. А вони тупо заробляють.
Пухнасті штани• 16 марта 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Чи ти людина чи ти тварина? Хоча тварини набагато кращі
Ответ дляАнонимушка
А каким волонтерам вы донатили, что теперь сомневаетесь в их честности?
ReintTycha• 16 марта 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Так.Він з самого початку про це відкрито говорив. Що з донатів виплачується зарплата усім працівникам його фонду . І утримання фонду теж за рахунок донатів
Ирина-bbd0• 16 марта 2025
Ответ дляLisa_m
Так і повідомлення цього немає за посиланням. В останньому написано, що «**овно-вброс». Може автор поспішив, а потім перевірили?
Я про автора этой темы
_Katya_1985• 16 марта 2025
все равно
собирайте и помогайте вы, никто никому не обязан)
это время\потеря аудитории\теневые баны
позанимаетесь пару лет и офигеете от выгорания
это время\потеря аудитории\теневые баны