IndividualForce• Изменено 16 марта 2025

Чи впливає спорт на клімакс, можна його хоч якось відтягнути?

І я про клімакс запитаю) Чи це як закладано природою, так і все?
Тролю як можу• 16 марта 2025
Природу не обдурити, на жаль
Поліцейський патруль• 16 марта 2025
Ні, відтягнути не можна
Будьте так ласкаві• 16 марта 2025
В мене клімакс почався в 39 років
дожену і ощасливлю• 16 марта 2025
а для чего его оттягивать?
ЯблокоРаздора• 16 марта 2025
Мамі моїй 55 років, спортом не займається, місячні йдуть регулярно. Вона вже сама хоче, щоб вони скінчилися, але ніяк.
Виниловая пластинка• 16 марта 2025
Тяни, не тяни, все равно придет.
Паспортний стіл• 16 марта 2025
Нет, автор, климакс оттянуть нельзя. Но люди,которые имеют регулярную правильную физическую нагрузку, дольше сохраняют здоровое и функциональное тело.
Домашка• 16 марта 2025
Не просто спорт, а упражнения для тазового дна.
побольшомусекретику• 16 марта 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
Я со своей сегодня говорила на эту тему, у нее в 44 или 45 закончились. Походу меня ждет тоже ранний
автор IndividualForce • 16 марта 2025
Ответ дляДомашка
Замітила, що у мене кожен раз, коли вправи роблю на тазову зону, місячні починаються на 2-3 дні раніше.
ДлинноНожка• 16 марта 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
Навіщо таке хотіти, 55-ть років то ще не так багато, коли той клімакс починається, організм, як швидкий потяг, старіє, дивне бажання у вашої мами.
лаМпочка• 16 марта 2025
Ответ дляпобольшомусекретику
Не факт
побольшомусекретику• 16 марта 2025
Ответ длялаМпочка
Не факт
Мне 39 и уже пару лет цикл гуляет, гинеколог говорит, один яичник почти пустой( так что думаю будет ранний
ЯблокоРаздора• 17 марта 2025
Ответ дляДлинноНожка
Здоров´я в неї й так з віком пошатнулось. Каже що набридло купувати прокладки.