НашлаПерепискуМужа• 16 марта в 23:18
Ваші фаворити серед декоративної косметики?
Що більше любите мас маркет чи люкс?
Почемучка• 16 марта в 23:28
Тональний крем есте лаудер
Гель для брів нюкс
Помада супер стей від мейбелін , живанши
Туш лореаль і ланком ідол
Рум´яна МАС
Тіні Тарте
Блиски для губ Кіко
База під макіяж Кіко
Хайлайтер нюкс
Гель для брів нюкс
Туш лореаль і ланком ідол
Рум´яна МАС
Тіні Тарте
Блиски для губ Кіко
База під макіяж Кіко
Хайлайтер нюкс
НашлаПерепискуМужа
• 16 марта в 23:28
Ответ дляАлина-1240
Оно одинаковое)
Ну, в мене є як люкс так і мас маркет) частково можу погодитись, а частково ні. Тональний я знайшла свій саме у люксі, до цього перепробувавши мас маркет)) а от тіні, туші, олівці спокійно купую в Єві
НашлаПерепискуМужа
• 16 марта в 23:29
Ответ дляПочемучка
Тональний крем есте лаудер
Гель для брів нюкс
Туш лореаль і ланком ідол
Рум´яна МАС
Тіні Тарте
Блиски для губ Кіко
База під макіяж Кіко
Хайлайтер нюкс
Гель для брів нюкс
Туш лореаль і ланком ідол
Рум´яна МАС
Тіні Тарте
Блиски для губ Кіко
База під макіяж Кіко
Хайлайтер нюкс
А в вас який саме тональний Есте Лаудер? В мене футурист, і я щось ніяк не можу його привчити.
Почемучка• 16 марта в 23:29
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Дабл веар
Якось так і живу• 16 марта в 23:34
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Футурист наношу лише пензлем. Лягає добре.
Benefit - пудра для бровей двухцветная. Но мне уже кажется ее сняли с производства, давно не видела, хо ела в запас купить. У них же, крем под глаза, но он реально не для ухода, а как экстренная мера при нанесении косметики отеки убирает, синяки (именно убирает а не маскирует). Метеориты Герлен.
Помада Шанель Руж коко.
Тоналка для лица и тела МАС. Самая лучшая, полупрозрачная, не ложится маской.
Помада Шанель Руж коко.
Гадаю_По_шнуркам• 17 марта в 00:18
Ответ дляПочемучка
Тональний крем есте лаудер
Гель для брів нюкс
Туш лореаль і ланком ідол
Рум´яна МАС
Тіні Тарте
Блиски для губ Кіко
База під макіяж Кіко
Хайлайтер нюкс
Гель для брів нюкс
Туш лореаль і ланком ідол
Рум´яна МАС
Тіні Тарте
Блиски для губ Кіко
База під макіяж Кіко
Хайлайтер нюкс
А який гель для брів, можна фото? У мене бенефіт зараз, подобається, але хочеться щось дешевше.
Гадаю_По_шнуркам• 17 марта в 00:19
Ответ дляГитта Ягг
Помада Шанель Руж коко.
Що за крем, що синці прибирає? Мені таке треба, бо наче з хреста зняли.
Гадаю_По_шнуркам• 17 марта в 00:20
Ответ дляГитта Ягг
Benefit, под глаза с железным носиком как утюжок. Оставила маме, сфоткать не смогу. Ща поищу в сети.
Буду вдячна
Гадаю_По_шнуркам• 17 марта в 00:28
Ответ дляГитта Ягг
А вы мне расскажите про их гель для бровей. NYX обычный, пробовала как мейбелин.
Мені подобається, у мене брови ого-го, то тримає добре весь день. І вистачає на довго.
Кремчик ваш, схоже, теж зняли з виробництва ((
Почемучка• 17 марта в 00:32
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Прозорий і тауп.
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Обидно. Я весной в Сефоре искала, думала к нам перестали возить просто из-за цены. Продукт был отличный. Мож заменили таки чем-то?
Гадаю_По_шнуркам• 17 марта в 01:15
Ответ дляГитта Ягг
Я спитаю у консультантів. Покажу фото
Мамзелькіна• 17 марта в 01:24
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Спробуйте туш для брів від катріс. Коштує копій, а еффект супер. Брови не зализує, як гелі, а піднімає і при цьому не склеює. Бенефіт і нікс і поруч не стояли.
Гадаю_По_шнуркам• 17 марта в 02:43
Ответ дляМамзелькіна
А вона прозора?
Мамзелькіна• 17 марта в 09:20
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
А вона прозора?
Вона з кольором, але там буквально одним рухом прочесуєш брови і вони лежать як треба. Тобто плям на лобі ви не наробите, вона доволі суха і брови фіксує моментально, не так як гель.
Мамзелькіна• 17 марта в 11:04
Ответ дляhrystia
А який у вас колір? Хочу коричневий
В мене найсвітліша 010 блонд. Але на бровах вона не виглядає дуже світлою, для русявих нормально, темнішу я б не брала.