А Я Самая Самая• 17 марта в 10:14

Яка риса характеру найбільше вас дратує в людях?

Атиква• 17 марта в 11:15
Ответ дляБагиня
Наверное, чувствуют нашу слабость и хотят вывести из себя, понимая,что это больная тема, и от этого получают удовольствие. Или просто элементарная тупость и бестактность.
Сложно объяснить ... они и сами это объяснить не могут
автор А Я Самая Самая • 17 марта в 11:20
Ответ дляАтиква
Это пздц.
)
Скляна миша• 17 марта в 11:22
Подвійні стандарти коли їм можна, а іншим таке саме ні, також всі риси що притаманні нарцисам
Скляна миша• 17 марта в 11:26
Ответ дляАтиква
Я не знаю как это 6азывается. Но когда человек пытается вытащить из тебя информацию, которая его не касается, чисто из любопытства. По типу ’ну что? Вы едете отдыхать в этом году ? А куда? А на сколько? ’, перевожу тему . Отвечаю расплывчато, игнорирую вовсе вопрос. А эти люди звонят или подходят и задалбывают этим вопросом. Не ясно зачем им эта информация?? Так прям с ножом к горлу потом, так ещё и ’почему ты игнорируешь мои вопросы??’.
Это я встречать начала недавно. Сама приучены, что если человек не ответил один раз, можно переспросил, вдруг он забыл . Если и во второй раз не ответил, более не задавать этот вопрос
Наче під шкіру лізуть
Атиква• 17 марта в 11:27
Ответ дляСкляна миша
Наче під шкіру лізуть
Точне визначення!
Атиква• 17 марта в 11:31
Ответ дляСкляна миша
Це теж. Є знайома. Яка типу ’як же бісять ці здорові хлопці у спорт залах , коли йде війна!!! Вони мають захищати країну’. І при цьому ...її зять втік закордон. До нього в неї питань немає. Ідочка в неї така патрвіотка. І зять там такий патріот. Шо пздц. Тепер спілкуються тільки українською. А мій придурок на нулі русійськомовний.
asjaua• 17 марта в 11:46
Ті, які я собі дозволити не можу
Лялька в колисці• 17 марта в 11:47
категоричеость, неумение услышать и понять других.
автор А Я Самая Самая • 17 марта в 12:24
Ответ дляСкляна миша
Нехай докажуть,що вони краще
Я тут с краю постою• 17 марта в 12:49
Лицемерие, пресмыкание перед более сильным, хитрожопость, глупость, внушаемость
Багиня• 17 марта в 15:37
Ответ дляАтиква
В нашій компанії також завжди чмирили російськомовного , бо вони всі зі Львова , такі щирі українці. А воювати пішов тільки цей російськомовний чоловік, ще й добровольцем,хоч в нього була можливість і групу,і бронь оформити.
автор А Я Самая Самая • 17 марта в 15:43
Ответ дляБагиня
Є різні люди.То просто обкладинки,а то справжній чоловік.
Атиква• 17 марта в 16:40
Ответ дляБагиня
Самі щирі українці всі з західною і закордоном. Жінок і дітей зі сходу вчать української. Поки наші чоловіки воюють
Багиня• 17 марта в 19:31
Ответ дляАтиква
Я нічого проти них не маю
Але цей кадр зі Львова був мерзотник, він ще й пошлиц,капець, хоч і юрист, і набагато старший за нас був. Мабуть там проблеми вже якісь
автор А Я Самая Самая • 18 марта в 00:44
Ответ дляБагиня
Я нічого проти них не маю
:-( :-(