Нога на ногу• Изменено 17 марта 2025

Результати ІГХ (РМЗ) допожіть зрозуміти ((

Дівчата, хто в темі - подивіться будь ласка результати ІГХ. Лікар сказав лише робити КТ з контрастуванням 3-х зон і протягом тижня операція. Сказав, не сама агресивна форма і поки все. Не можу по телефону більш детально розпитувати, розумію, він зайнятий бо практикуючий хірург.
Голова обертом.
Це вже всьо, чи є надія? ..((
автор Нога на ногу • 17 марта 2025
Ответ дляBor bor
Вам треба консультація нормального онколога. І здача тесту на мутації. Я вам ще раз пишу - зробіть пост в Афіні, відвідайте нормального онколога (Хмель, або у Верумі Помінчук, Шевчук, Кулик). Ви задаєте ті питання, які мав вам ВЖЕ прокоментувати ваш лікар на Верховинній. Ви сильно спішите з операцією, але за два, і навіть за три тижні нічого не станеться. Об´єм хірургічного втручання залежить не лише від КТ, але і від наявності мутації.
По Афіні вже написала їм напряму сьогодні і навіть відправила ІГХ. Не знаю яка причина, але більше тижня чекаю на доступ в ФБ. Поки на розгляді.
Так точно!• 17 марта 2025
Ответ дляBor bor
Тому що ви робили методом ПЦР, я думаю. Скільки коштував? Там дивляться декілька мутацій, а їх тисячі! Тому треба робити методом повного секвенування (NGS). Я робила в CSD, але у 2021 році десь за 12 тис грн. Зараз вони теж роблять, може ще хтось). Мені робили десь півтора місяця, тому що тоді вони в США відправляли + я робила через сімейний анамнез рмз та ря. Я думаю, що тим, у кого рмз, і хто чекає лікування скоріше, швидше роблять. У мене мутацію знайшли.
Я в 2020 лікувалася, відправили в Ділу, досить швидко зробили і сума була значно менша, тому мабуть дійсно у мене був ПЦР, потім чула думку, що потрібно було йти в CSD.
Bor bor• 17 марта 2025
Ответ дляНога на ногу
Я попрошу в четвер направлення на цей тест у Шуліги О.В. тому що Діла без направлення його не робить.
Переконайтеся, що Діла робить повне секвенування, а не ПЦР. Мене зараз запідозрять в рекламі CSD, але я рекомендую туди. Просто хай Шуліга допоможе обрати правильний, бо їх там кілька (тільки на BRCA, на BRCA та інші і т.д).
автор Нога на ногу • 17 марта 2025
Ответ дляBor bor
Ось, дивлюся на сайті CSD там кілька різновидів і пакетів з мутацією BRCA, складно зорієнтуватися який саме аналіз здавати в моєму випадку.
Bor bor• 17 марта 2025
Ответ дляТак точно!
На жаль, методом ПЦР дуже мало в кого виявляють. Я теж у 2015 році здала ПЦР, бо на NGS не вистачало коштів. Слава Богу, через 7 років цей тест подешевшав і значно, і я його зробила)
Bor bor• 17 марта 2025
Ответ дляНога на ногу
Це вам лікар має сказати. Я припускаю, що цей. Але знову - Шуліга отримає гроші за консультацію, от хай вона визначає. До речі, ціни дуже виросли. Я на 30 генів сдавала за 12 тис. А тут тільки два гени BRCA за 14 тис. Жесть
Bor bor• 17 марта 2025
Ответ дляНога на ногу
Офігіти(
Плету корзинки• 17 марта 2025
Ответ дляНога на ногу
Це моє припущення яке якраз таки і хочу обговорити з онкологом. Тому що за рік в житті не змінилося нічого окрім мінімальної дози Утрожестану і пухлина в МЗ стала злоякісною. ( Гормони пов´язані точно. Хочу розуміти вірогідність раку інших жіночих органів на фоні лікування яке буде проводитися. І чи знизить видалення ризики рецидивів.
Нет органа, нет его болезни. Это понятно.
Вам нужен нормальный онколог, чтоб кашу в голове убрал.
Из хирургов на верховинной мне нравится Аникусько, он очень толковый.
И еще, если вам предложат онкотайп, постарайтесь сделать. Химия это не витаминки совсем.
Плету корзинки• 17 марта 2025
Ответ дляТак точно!
Та ну, яка мастектомія, там розміри зовсім маленькі.
На размеры не обратила внимание, каюсь)
автор Нога на ногу • 17 марта 2025
Ответ дляПлету корзинки
Дякую!
Плету корзинки• 17 марта 2025
Ответ дляНога на ногу
Дякую!
Будьте здоровы)
У вас так сказать лайт-вариант)
Но ИГХ лучше перепроверить.
Стопясят раз обсуждала• 17 марта 2025
1. Зробіть трепан-біопсію в номальній приватній кланіці, під контролем УЗД, найкраще цей аналіз робить лабораторія CSD.
2. КТ 3-х зон з контрастом покаже наявність або відсутність метастазів.
3. Ваша форма не високоагресивна, судячи по К-67.

Від цих аналізів залежить точний діагноз і подальше лікування.

Я пройшла це, на жаль.. В мене була велика пухлина і високоагресивна форма(( Але, слава Богу, без метастазів.. Спочатку хімія, потім операція, потім променева... Здоров’я вийшло з чату(((

Але! Я знайшла найкращу приватну клініку, прекрасних лікарів, зібралась - і пройшла цей level. Мамографія чиста!
Сьогодні пройшла контрольне КТ, теж тримаю кулачки, дуже хочу почути ’ремісія’...

Наберіться терпіння, лікуйтесь і живіть ще хоча б років з 50!!!
автор Нога на ногу • 17 марта 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала

Дякую Вам! Я Вам теж бажаю міцного здоров´я і пожиттєвої ремісії.
автор Нога на ногу • 17 марта 2025
Афіни мене додали (відправляла їм зранку свою ІГХ), вже читаю по своїй темі. Дякую Вам всім за підтримку, дівчата!