Элька-Карамелька• 17 марта в 15:13
Що краще Smas-ліфтинг обличчя чи лазерне омолодження шкіри обличчя?
Хочу зробити Smas-ліфтинг обличчя, але почитала відгуки, то пишуть як і позитивні відгуки так і страшилки з тяжкими побічними наслідками! Чи варто його робити чи краще щось інше, шкіра на обличчі дуже стала некрасивою!Порадьте, що можна зробити?
Наездница• 17 марта в 15:14
Сколько вам лет?
Вы ж понимаете что если что то и будете делать это не одна процедура а курс надо
Элька-Карамелька
• 17 марта в 15:15
Ответ дляНаездница
Сколько вам лет?
Элька-Карамелька
• 17 марта в 15:16
Ответ дляНаездница
Сколько вам лет?
в тому то і справа що Smas-ліфтинг робиться за одну процедуру
Слава Українi• 17 марта в 15:18
Я бы рассмотрела Смас вместе с Радиесс. Обычно делают Смас, после ставят Радиесс, в один день или с разницей в пару недель, но это уже врач будет смотреть
Наездница• 17 марта в 15:18
Ответ дляЭлька-Карамелька
Вы не обижайтесь пожалуйста но плохо выглядите
Я б об подтяжке задумалась
Элька-Карамелька
• 17 марта в 15:19
Ответ дляНаездница
Я б об подтяжке задумалась
знаю, вот и пытаюсь что то сделать
Кукусикиииииии• 17 марта в 15:19
Ответ дляНаездница
Я б об подтяжке задумалась
Підтримую, смас і радієс тут будуть безсилі. Будете розчаровані.
Зробіть пластику і будете цукерочка
Слава Українi• 17 марта в 15:20
Ответ дляКукусикиииииии
Зробіть пластику і будете цукерочка
Пластика это идеал, но не у всех есть 6-8 тысяч евро на это(
Элька-Карамелька
• 17 марта в 15:21
Ответ дляКукусикиииииии
Зробіть пластику і будете цукерочка
таких коштів в мене немає
Нетутешня• 17 марта в 15:42
Ответ дляЭлька-Карамелька
не зрозуміла?
Не ваше фото и явно не 45 на нем
Нетутешня• 17 марта в 15:43
Ответ дляЭлька-Карамелька
Не смешите, смас вобще горе процедура
Кукусикиииииии• 17 марта в 16:06
Ответ дляЭлька-Карамелька
таких коштів в мене немає
Косметичні процедури треба повторювати. Порахуйте за 5 років ви витратите по 1000 євро, то получится та сама пластика
Весняний Марафон• 17 марта в 20:54
Вірю тільки в скальпель хірурга, все інше до одного місця в випадку що на фото