Покращена• 17 марта в 16:17
В який пологовий у Києві повезе швидка у випадку підписаної обмінної карти?
Підкажіть, будь ласка. Якщо я буду мати підписану обмінну карту з конкретним пологовим, то чи повезе швидка (яка по 103 приїжджає) в цей же пологовий? І чи взагалі вона приїждає зараз? Чи довго чекати?
Я запитала у декількох приватних, то вони таких послуг не надають вагітним. Можливо ви знаєте приватну, яка приїде швидко і повезе саме. в пологовий з підписаною обмінною картою
Пошаманю• 17 марта в 16:20
Так вони і мають везти вас в той пологовий де підписана обмінна карта.
Для цього і підписують обмінну карту
сладкий_ноябрь• 17 марта в 16:20
В чому проблема взяти таксі і поїхати ?
Або ж лягти завчасно, якщо ви так панікуєте.
празники не помню• 17 марта в 16:21
Ответ длясладкий_ноябрь
В чому проблема взяти таксі і поїхати ?
Тому що в таксі можна народити. І якщо будуть стрімкі роди, то нехай то відбувається краще у швидкій, аніж у таксі.
Пошаманю• 17 марта в 16:21
Ответ дляНекомильфо
В приватні їдете самі
В приватної є свої швидкі допомоги.
Вони ж теж підписують контракт і обмінну карту.
В день Х їм дзвонять і приїде їх швидка
Пошаманю• 17 марта в 16:23
Автор, коли починаються пологи, то ви:
-берете свої речі всі
-дзвоните в 103 і повідомляєте, що почалися пологи
-приїде швидка і повезе в той пологовий де підписана обмінна карта у вас
-берете свої речі всі
Губи до вух• 17 марта в 16:24
Ответ дляпразники не помню
ви багато серіалів дивитися ?
празники не помню• 17 марта в 16:25
Ответ дляГуби до вух
ви багато серіалів дивитися ?
Ні. Взагалі дуже рідко фільми дивлюся, і кінотеатрі. Я книги читаю.
Власний досвід маю щодо стрімких пологів
Губи до вух• 17 марта в 16:26
перший раз спокійно зібралася, помилася, попила чаю та поїхали народжувати на своєму авто, другий раз зібралася, помилася та поїхали на таксі народжувати! мабуть якщо їхала б на нашій швидкій, то народила би прям в ній)))
Губи до вух• 17 марта в 16:27
Ответ дляпразники не помню
чекаю на розповідь, як ви народили у дорозі)
Некомильфо• 17 марта в 16:27
Ответ дляСоветчица Года
Чому це.
Тому що там скільки тих швидких? Її просто може не виявитися, коли автору знадобиться
Советчица Года• 17 марта в 16:28
Ответ дляНекомильфо
Ну в частную я бы тоже на такси ехала, а вот в гос есть свои преимущества скорой.
Пошаманю• 17 марта в 16:28
Ответ длясладкий_ноябрь
В чому проблема взяти таксі і поїхати ?
1. Пологи можуть початися вночі. В комендантську годину не так просто знайти таксі. Да і навіщо?
2. Завчасно без показів не дуже готові покласти. Особливо якщо це не контрактні пологи, а з черговою бригадою
Некомильфо• 17 марта в 16:29
Ответ дляСоветчица Года
Так. Я саме про приватні
сладкий_ноябрь• 17 марта в 16:30
Ответ дляпразники не помню
Ну це душе малий %
сладкий_ноябрь• 17 марта в 16:33
Ответ дляПошаманю
Може краще вирішувати проблеми по мірі їх надходжень?
Завчасно вас покладуть без проблем і не важливо як ви народжуєте. Якщо підписана карта, то хоч 3 тижні там лежіть
Папина дочка• 17 марта в 17:25
Мені коли підписували в пологовому обмінку, три тижні тому, сказали краще своїм ходом їхати до них. Якщо вночі то попередити поліцію і на перевірку показувати їх штамп.
Сказали, шо швидка може повезти у найближчий. А він у мене просто за будинком...
Покращена
• 17 марта в 22:59
Дякую всім за відповіді. Спитаю ще в пологовому при підписанні обмінної.
У мене перші пологи пройшли в приватному. Приїхала я завчасно, вони прислали приватну швидку (Добробут), бо так було записано у контракті. Так от, не зважаючи за те, що це приватний, то мені не сподобався досвід такого раннього приїзду. Тому в цей раз я планую їхати не завчасно і не сама. Звісно, що в цьому випадку мені було б легше свої їм ходом, але якщо не буде можливості, то хотілося б знати, чи можна розрахувати на швидку по 103