Бодіпозітівна• 17 марта 2025
Що робити з мамою?
Є мама 73 роки. 2 роки просто лежить депресія. І таблетки пила, відкачали, лікували у психіатра. Нічого не робить себе не обслуговує. Два роки пекла. І є син 17 років. Закінчує школу і я б його вивезла звичайно. Серце розривається що робити. Куди подіти маму? В пансіонат сказала не піде з своєї квартири. От що його робити. Я сама чоловіка немає. Скоро я піду до психіатра.
Кому там слова не давали• 17 марта 2025
Ответ дляБодіпозітівна
Ходить.але не доглядає за собою не миєтся нічого. Просто лежить. Ліки приймає
Яки ліки вона приймає?
Бодіпозітівна
• 17 марта 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Ви можете з´їхати на певний час? Ви завжди разом жили? Деменція у неї?
Мене немає цілий день, то вона просто лежить голодна. Деменція може і є. Але так то все розуміє говорит нормально,адекватно. Треба спробувати виїхати. Дякую
Бодіпозітівна
• 17 марта 2025
Ответ дляАлина-1240
Психушка
Була вже. Виписали ліки. приписали там не тримають довго.
Бодіпозітівна
• 17 марта 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А что она вам говорит? Вы говорили что хотите с сыном уехать?
Каже роби, що тобі треба. Я питаю з тобою, що робити каже нічого. Думаю саму залишити знов щось наробить собі.
Бодіпозітівна
• 17 марта 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Можете не на весь день. Але пансіонат дешевше.
Ви завжди разом жили?
Не завжди. Але більшість часу так
Бодіпозітівна
• 17 марта 2025
Ответ дляВ гости звали?
Вывозите сына, а там будете смотреть по обстоятельствам. Если что, моей маме 78.
Дякую.
Бодіпозітівна
• 17 марта 2025
Ответ дляКучерявочка
Могу дать гарантию 95%, что, если вы уедете, мама придет в себя на следующий день и проживет сколько ей отведено в совершенно нормальном состоянии.
Дай Бог щоб так і було.
Бодіпозітівна
• 17 марта 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Уезжайте! Мама не пропадёт, когда некому будет хвосты ей заносить, знаю по себе, у меня такая же.
І що ви робите з такою
любименькая• 17 марта 2025
Я би вивозила сина,но найти кто буде до неї приходити 2 раза на тиждень!
Мрію про космос• 17 марта 2025
Ответ дляБодіпозітівна
На всіх всеодно. Себе жаліє їй погано і все. Нічого не цікавить.
Важку депресію лікують у стаціонарі. Чому вашу маму не госпіталізували?
Бодіпозітівна
• 17 марта 2025
Ответ дляНаша взяла
Тобто з хвороб в мами депресія, пф, затарьте холодильник, морозку і їдьте по своїм справам?!
Депресія. Цукор. Багато хронічних. Але не смертельних
Лукава_Кiшка• 17 марта 2025
Ответ дляБодіпозітівна
Не завжди. Але більшість часу так
Тоді їдьте. Попросіть когось за гроші періодично перевіряти. Подумайте про дитину. Якщо про себе не думаєте.
Якщо не хоче нічого, то не втече з пансіонату. Там багато лежать
Бодіпозітівна
• 17 марта 2025
Ответ дляЯ только за!
Розумію вас.. в мене теж не хотіла, але вибору ми не оставили їй тож мусила їхати. Жили за кордоном в квартирі і доглядала її як завжди. Потім в Київ повернулись, а зараз у Львові живемо. Беру її кругом з собою)
Моя точно не поїде та і не має сили там займатися з нею. Вона сказала буде дома лежати і все
Бодіпозітівна
• 17 марта 2025
Ответ дляЯ только за!
Може підселити когось до неї типу квартирантку, замість плати за квартиру догляд. Є люди у різних життєвих ситуаціях
Можливо дякую. Думала також про це
ЗдесяЯ• 17 марта 2025
Ответ дляЯ только за!
Отруїть і забере квартиру
Ковбой Хагис• 17 марта 2025
Ответ дляБодіпозітівна
Я так само кажу, що проживе більше всіх.
Як реагує на те, що вам, можливо, доведеться виїхати?
Бодіпозітівна
• 17 марта 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Яки ліки вона приймає?
Зараз антидепресанти та Кветиксол. До цього різні були. І від деменціі і від шизофреніі. Два роки що хоч пила.
Бодіпозітівна
• 17 марта 2025
Ответ дляФорс мажор
А от чего депрессия у неё?
Після смерті батька. Чоловіка її. Рік протрималась потім таблеток напилась і лежить два роки вже.
Бодіпозітівна
• 17 марта 2025
Ответ длялюбименькая
Дякую.
Бодіпозітівна
• 17 марта 2025
Ответ дляМрію про космос
Була в лікарні. Два рази за ці два роки. Дома пє антидепресанти. Але як лежала так і лежить
Мрію про космос• 17 марта 2025
Ответ дляБодіпозітівна
Її виписують без покращення стану?
Бодіпозітівна
• 17 марта 2025
Ответ дляКрим мій
А чего мама депрессует?
Після смерті чоловіка. Та і війна
Бодіпозітівна
• 17 марта 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Дякую
Бодіпозітівна
• 17 марта 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Отруїть і забере квартиру
Як забере? Всі документи в мене
Бодіпозітівна
• 17 марта 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Каже роби що хочеш
Бодіпозітівна
• 17 марта 2025
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ще раз показати лікарю і відкоригувати лікування
Спробуємо. Дякую
Бодіпозітівна
• 17 марта 2025
Ответ дляМрію про космос
Її виписують без покращення стану?
Хто буде тримати там. Два місяці полежала виписали ліки да й все