пАлАвинкА• 17 марта 2025

А ви боїтеся віруючих? Моя подруга

Моя подруга з усією родиною відвідує протистанську церкву. Не знаю яку саме, але там вони співають, моляться разом, десятину платять. Так ось коли вона починає говорити про церкву я починаю її боятися. Вона несе таку охінею! Колись ми гуляли разом з дітьми і моя маленька донька спитала як з´явилося сонце, вона їй сказала, що Бог створив. Я попросила її не казати мої донці цього, бо ми не віруючі і я розповідаю дитині наручні факти. Вона почала доводити. що від того що я не вірю в бога , нічого не зміниться він все одно існує. Ще, колись ми були в неї гостях і вона вдарила по спині свого сина , кажу блін ти що робиш, ти що б´єш дітей, я за тобою не помічала. Їх відповідь мене просто в ступор ввела: в біблії написано бий сина свого , так ми б´ємо хлопців (у них двоє) . І таких моментів багато. Коли вона не говорить про Бога це просто інша людина, але як тількі згадує релігію, просто змінюється на очах.
У вас є такі знайомі? Як ви реагуєте на ці розмови про бога ? Бо я чесно кажучи не знаю як реагувати. P.S.: питання не до віруючих
Inconvenient• 18 марта 2025
Це секта, а не протестантська церква, я таких людей оминаю, мені не потрібні неприємності.
Inconvenient• 18 марта 2025
Ответ дляБабулька
З мого особистого досвіду це дуже злі люди, релігія їм ніби допомагає тримати соціально прийнятне обличчя. Але все одно рано чи пізно з них починає лізти якась небачена підлість і агресія. Спочатку бог, добро, рай - в потім як покаже своє справжнє лице, то хочеться сказати, щоб хрестик свій перевернула іншим боком та не вводила в оману людей.
Мій досвід такий же.
Так точно!• 18 марта 2025
Ответ дляПодругаМужа
Вы бы хоть не позорились. Няня - Иегова. Иегова - это имя Бога. Для таких недалёких.
лечитесь
ПодругаМужа• 18 марта 2025
Ответ дляТак точно!
лечитесь
А вы самообразованием занимайтесь.
Неваляшкина• 18 марта 2025
Ответ дляSvitlo_
Дайте для себе відповідь, для України було б краще, якби Росію Бог знищив 20 літ тому і там була пустеля, чи це було б несправедливо по відношенню до росіян? От лиш чесну відповідь дайте собі.
Я за пустелю
Svitlo_• 18 марта 2025
Ответ дляНеваляшкина
Я за пустелю
От і Бог буває розуміє, що краще пустеля чи потоп
Неваляшкина• 18 марта 2025
Ответ дляSvitlo_
Віруючи, всі протестанти, штунди і т.д перші тікати почали, коли війна почалася, всі в Америку, Канаду, чомусь ніхто не хотів під потопом опинитись. Але ваші ж не воюють, їм не можна))) але бути багатими вам теж не можна але...штунди і всі ці співакі церковні там, де вигода
asjaua• 18 марта 2025
Ответ дляSvitlo_
Знищення простіше, але якби бог існував, то дав би людям (ой, шо це я, яким людям)) -рускім розум та совість.
Svitlo_• 18 марта 2025
Ответ дляНеваляшкина
Я в Україні, 95 % членів моєї помісної церкви в Україні. Є члени мобілізовані. Так що ваші питання не до мене.
автор пАлАвинкА • 18 марта 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Ваша подруга всегда была верующей или это пришло к ней вдруг?
Прийшла до віри багато років тому
автор пАлАвинкА • 18 марта 2025
Ответ дляSvitlo_
Тюрми заповнені віруючими чи атеїстами? Кого там більше? Тих хто щонеділі ходили в церкву чи тих, хто максимум раз на паску?
50 на 50 🤷
автор пАлАвинкА • 18 марта 2025
Ответ дляSvitlo_
Ні. Не достатньо. Я хочу бути в числі Нареченої Христа. Не будучи членом церкви на землі, в число її неможливо потрапити.
Це як, Наречена Христа? Типу сподіваєтеся одружитися ?😂😂 Вибачте, це жарт звичайно, але це так смішно звучить ’Я хочу бути Нареченою Христа ’ навіщо вам це? Не знайшли нареченого на землі ?
Шопингмонстр• 18 марта 2025
Ответ дляНеваляшкина
Мене цікавить одне- де вони беруть гроші, жінки з роду віку не працюють, там кожні 9 міс дитина, чоловіки співають у церкві, ходять на посиденьки, все якісь вечірки у них, якісь свята у церкві, але їздять на останніх моделях авто, мають будинки, у мене питання- звідки бабло?
А хто сказав, що не працюють?
Вже описувала вище, що 8 років спілкувалася і трози зустрічалася з протестантом-п´ятидесятником і його оточенням. Здебільшого з молоддю спілкувалася, то практично усі працювали на звичайних роботах, хто де. Звичайно, були і жінки в декреті чи домогосподарки. Хтось відкривав бізнес, наприклад християнське кафе, хтось майстерню по ремонту пральок. А у вільний час відвідували церкву, там могли ще і роль, приміром, звукооператора виконувати.
Заборона була тільки на щось аморальне - в бар чи нічний клуб працювати не пішли б, алкоголь не продавали б. В кого талант до музики, то на світські пісенно/музичні конкурси теж не пішли б і репертуар у них відповідний, тільки для прославлення Бога.
А на роботі в мене бухгалтер була із свідків Єгови, теж абсолютно звичайна жінка, на роботі брошурок не розносила.
Svitlo_• 18 марта 2025
Ответ дляпАлАвинкА
50 на 50 🤷
Статистика звідки?
Svitlo_• 18 марта 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Навіть не буду відповідати на це питання.
Неваляшкина• 18 марта 2025
Ответ дляШопингмонстр
А хто сказав, що не працюють?
Мені ніхто не каже- я сама бачу
Svitlo_• 18 марта 2025
Ответ дляНеваляшкина
Працюють і досить багато. Найчастіше самі на себе.
постою_послушаю• 18 марта 2025
Ответ дляКапуста Маша
Вестмистерское аббатство, где они венчались, относится к Коллегиальной церкви - это католицизм.
Их венчали протестанские священники по протестантскому обряду.
Svitlo_• 18 марта 2025
Ответ дляШопингмонстр
А хто сказав, що не працюють?
От наприклад компанія ’Ерафлайм’ - можете загуглити. 90% працівників п´ятидесятники. Власники великих будівельних компаній Мартинов і Мялик п´ятидесятники і більшість працівників у них теж віруючих.
постою_послушаю• 18 марта 2025
Ответ дляНеваляшкина
Де ви взагалі прочитали цю ахінею про наречену... маючу вже доньку, яка з вас молодуха для сина Божого?
Невеста Христа это Церковь
Шопингмонстр• 18 марта 2025
Ответ дляНеваляшкина
Мені ніхто не каже- я сама бачу
І впевнені, що прямо всі чоловіки у них не працють, не мають пасивного доходу чи власного бізнесу?
Якщо це не ’кримінальна’ секта, а звичайна протестантська церква, то там звичайні люди і всі працюють. Інша річ, що часто робота може бути не помітною для оточення, моя мама часто нарікала, що сусід ніде не працює, а має 3ох дітей. А він дистанційно ІТшником працював, до ковіду дистанційна робота була маловідома, а мама чула, що він завжди вдома і ще й вдень гуляє з дітьми.
Бабуся мороз• 18 марта 2025
Пугает то, что каждый толкует заповеди по своему и кричат, что это истинная вера..
постою_послушаю• 18 марта 2025
Ответ дляТак точно!
лечитесь
В смысле лечитесь? Иегова, Яхве- это действительно имя Бога. Иегова не мог работать у вас няней. Свидетель Иеговы мог. Иногда можно пройти мимо неграмотного высказывания, но не в этом случае, человек сделал правильное замечание
постою_послушаю• 18 марта 2025
Ответ дляInconvenient
Вы про подругу автора? Как вы определили, что она в секте?
Дикая Роза• 18 марта 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Невестами христовыми называют монашек. Наверное этот автор хочет уйти в монастырь?
Svitlo_• 18 марта 2025
Ответ дляДикая Роза
Нікуди я не хочу піти. Наречена Христа - це Церква Божа, не будівля, а люди, що ведуть богобійне життя.
постою_послушаю• 18 марта 2025
Ответ дляДикая Роза
Автор поста написал, что хочет быть в числе Невесты Христа, а не невестой Христа. Невеста Христа это Церковь. Церковь-это сообщество верующих, объединённых Причастием
Бабуся мороз• 18 марта 2025
путин и гундяев тоже верующие, кстати
постою_послушаю• 18 марта 2025
Ответ дляБабуся мороз
путин и гундяев тоже верующие, кстати
Я вам больше скажу, даже Сатана верующий, и бесы тоже ’веруют и трепещут’.
Svitlo_• 18 марта 2025
Ответ дляБабуся мороз
путин и гундяев тоже верующие, кстати
Віруючі в кого? Не християни - це точно.