Як міряти?• 18 марта в 14:32
Нейропатія. Полінейропатія.
Чи вдалося вам вилікувати (полі)нейропатію? Які препарати приймали?
В мене вона виникла після вакцинації проти ковіду. Зараз прогресує після курсу антибіотиків.
Як міряти?
• 18 марта в 14:37
Ответ дляSo_so
Биовен мне капали, но как реакция на аб странно, врач прямо уверен, что это полинейропатия?
Інших чинників не було
Як міряти?
• 18 марта в 14:41
Ответ дляСоветничаю тут
Може у вас фіброміалгія?
Ні, невролог діагностував полінейропатію. Страждають ноги, руки, а зараз починає намітити обличчя.
Советничаю тут• 18 марта в 14:43
Ответ дляЯк міряти?
Мені теж ставили нейропатію, інший фіброміалгію. Невже ви не розумієте що неможливо точно сказати що це? У вас мʼязево кісткові болі. В мене теж так
Усі тригерні точки)
Анонимус Я• 18 марта в 14:48
Ответ дляСоветничаю тут
Усі тригерні точки)
Давно у вас эти боли? Они периодические или мышцы на постоянной основе будто крепатура лёгкая?
Мааарковная• 18 марта в 14:50
лечусь у невролога. препараты подбирались и корректировались, поэтому не вижу смысла их перечислять. обратитесь к неврологу
Советничаю тут• 18 марта в 14:52
Ответ дляАнонимус Я
Бока туловища, мышцы, будто иголкой колит часто. При стрессе сильнее. У меня на фоне тревожного расстройства это началось, обследовалась от и до - хоть в космос лети) диагноз - фибромиалгия. Около года уже. Иногда затихает. Да. Как крепатура тоже.
Як міряти?
• 18 марта в 14:53
Ответ дляSo_so
А анализы? Есть признаки разрушения миелина?
По аналізам все добре.
ЕНМГ не робила.
Ответ дляСоветничаю тут
Это точно не полинейропатия. Если Вы когда-нибудь ударялись локтем и испытывали жгучую боль, вот так выглядит когда ’болит’ нерв.
Анонимус Я• 18 марта в 14:55
Ответ дляСоветничаю тут
Понимаю, к меня схожая ситуация, но 4года🤦. Но у меня чуть иначе: начинают ноги ломить на стресс, а раньше и кости на ногах прям пекло. Ужас какой то
Як міряти?
• 18 марта в 14:56
Ответ дляСоветничаю тут
Усі тригерні точки)
Болі немає. Є відчуття ніби руки і ноги постійно ’б´є’ током. Відчуття постійні. Не змінюються ні вдень, ні вночі.
Алина-1240• 18 марта в 14:59
Ответ дляЯк міряти?
Эм..не оч похоже...слазьте энмг сделайте
Як міряти?
• 18 марта в 15:00
Ответ дляЯниЯ
Давно приймаєте? Доза адекватна?
7 місяців. доза оптимальна
успокойте_Меня• 18 марта в 15:36
У мене оніміння лівої руки постійне і больові відчуття коли посилюється оніміння. Німіє буває і права рука, але лише до ліктя. Німіє ліва нога. Парестезія. Буває оніміння лівої частини обличчя з парестезією. Є у лівій руці деяке зниження чутлості.
А також біль, скутість, спазм м´язів ніг (але це пов´язали з м´язово-тонічним синдромом).
Точного діагноза немає. На МРТ головного мозку є зміни, які можна віднести і до демієлінізуючого процесу. Призначали пункцію спинномозкуову, але відмовилася (побоююся). Антитіла до основного білку мієліну IgG, IgM - це дорого.
Є проблеми з хребтом.
Колись були симптоми ТІА на фоні гіпертоічного кризу.
І це триває вже декілька років.
Лікування заключається лише в призначенні міорелаксанту, препарату групи вітамінів В, нейромедін раніше приймала. А для головного мозку нейропептид.
Думаю, чи доцільно в моєму випадку буде пройти ЕНМГ лівої руки. Але є два вида ЕНМГ - стимуляційна електронейроміографія та голкова електронейроміографія, потрібно вияснити, яку саме проходити.
Пройти все необхідне обстеження не можу, це дуже дорого... Тому 🤷♀️...
Є проблеми з хребтом.
І це триває вже декілька років.
Як міряти?
• 18 марта в 15:44
Ответ дляуспокойте_Меня
Є проблеми з хребтом.
І це триває вже декілька років.
Є проблеми з хребтом.
І це триває вже декілька років.
як я вас розумію....тримайтеся.
якщо ви живете в Києві, почитайте вище коментарі, там є посиланняна сайт, аналізи по мієліну (коштує він 520грн)
Червона ікорка• 18 марта в 15:53
Если у Вас вирусная причина, то, возможно, на аб вирус поднимает голову, так сказать.
Не всегда полинейропатия это жгучая сильная боль. Так же и покалывания по телу. У меня периодически такое.
успокойте_Меня• 18 марта в 16:03
Ответ дляЯк міряти?
як я вас розумію....тримайтеся.
Дякую.
Тримаймося.
Подивлюся по лабораторіям нашого міста. Але то дещо інші аналізи.
Антитіла до основного білку мієліну IgG, IgM (аналіз крові, робиться в Німеччині) коштує набагато дорожче (від 10000 до 13000 грн. в різних лабораторіях в Києві), і в нашому місті не знаю де можна пройти такий аналіз. У лікворі дещо дешевше. Це аналіз для визначення розсіяного склерозу. За даними МРТ ГМ ці вогнищеві зміни і інші зміни потрібно визначити чи то відносяться до демієлінізованого процесу, чи до судинного генезу. Більше ймовірності, що судинного генезу. Але...
Тримаймося.
успокойте_Меня• 18 марта в 16:27
Ответ дляЯк міряти?
як я вас розумію....тримайтеся.
Дякую Вам, що мотивували пошукати аналізи в лабораторіях міста. Знайшла анаіз на РС значно дешевший, венозна кров Антитіла до мієлін-олігодендрогліоцитарного глікопротеїну anti-MОG (виконується у лабораторії в Німеччині) 1200 грн. Раніше не було в прайсі цього аналізу.
Якщо є проблемки з хребтом, особливо в поперековому відділі, то можуть бути оніміння нижніх кінцівок, парестезія, біль м´язовий і навіть спазми. Це м´язово-тонічнмй синдром.
А ще одна з причин підвищений тонус м´язів у руках, ногах, спині.
Можна пройти стимуляційну ЕНМГ (у нас є філіал Нейромед, там проводять ЕНМГ).