Дякую_аж_підскакую• 18 марта в 14:43

Застій лімфи, чи можна вирішити питання лише таблетками?

Може хтось приймав Детралекс, назначили для покращення лімфообігу, стало цікаво чи можуть таблетки нормалізувати лімфообіг самі по собі. В інсті кучу «коучів» на всякі вправи, фізкультуру. І я впинципі з ними згідна, і головне безкоштовно, просто займайся собі, але мені зараз не можна по стану здоровʼя.
Якщо приймали такі препарати поділіться вражаннями, допомогло?
Червона рута• 18 марта в 14:44
Лучше всего лимфа движется от сокращения мышц, ходить тоже можно
Кишмишная Мая• 18 марта в 14:44
Приймала гомеопатію Лімфоміазот
Ну, не знаю… я за спорт і фізичну активність
Альфасамка• 18 марта в 14:45
бігати в лісі то не то?
Як ухурделю• 18 марта в 14:45
а какой у вас диагноз, что вам прям ’ничего нельзя’?
Альфасамка• 18 марта в 14:46
пішла в ліс лімфу рухати, а то застій в мене шось почався
Ноу коммент• 18 марта в 14:46
Таблетки на постоянку не вариант.. Они дают лишь временный эффект
автор Дякую_аж_підскакую • 18 марта в 14:47
Ответ дляЯк ухурделю
Після контузії, багато рідини в мозку і судини не відновились ще, робила вправи, голова боліти сильніше починає
автор Дякую_аж_підскакую • 18 марта в 14:48
Ответ дляНоу коммент
То понятно)
Ноу коммент• 18 марта в 14:48
Многое зависит от вашего заболевания и его стадии. Если на начальном этапе, то таблетки помогут, но опять таки не решат проблему
Ниф_ниф• 18 марта в 14:49
Детралекс( диосмин) самый лучший препарат. Физическая подвижность тоже нужна. И достаточное количество воды. Дренаж тела, массажи. Всё в комплексе
Ниф_ниф• 18 марта в 14:49
Ответ дляДякую_аж_підскакую
А вам мочегонное назначали?
Ноу коммент• 18 марта в 14:51
Ответ дляДякую_аж_підскакую
То понятно)
Детралекс при длительном приеме может оказывать негативное влияние на желудок. Будьте аккуратны
автор Дякую_аж_підскакую • 18 марта в 14:52
Ответ дляНиф_ниф
А вам мочегонное назначали?
Ні, але казали, трави, кава і тд
Ответ дляНоу коммент
Дякую)
барабанщица• 18 марта в 14:52
Ответ дляДякую_аж_підскакую
басейн?
автор Дякую_аж_підскакую • 18 марта в 14:53
Ответ длябарабанщица
басейн?
Я плавати не вмію, то ще той стрес буде😀
автор Дякую_аж_підскакую • 18 марта в 14:54
Ответ дляНиф_ниф
Сухий масаж щіткою роблю іноді
Запароленое одеяло• 18 марта в 14:57
Пешие прогулки на свежем воздухе. Заставляейте себя гулять.
Файно Замало• 18 марта в 15:28
Застій лімфи (лімфостаз) – це серйозне порушення, яке зазвичай потребує комплексного підходу. Таблетки можуть допомогти, але самі по собі вони проблему не вирішать.

Що допоможе при лімфостазі?

1. Рухова активність

Помірні фізичні навантаження (ходьба, плавання, легкі вправи).

Лімфодренажна гімнастика (спеціальні вправи для поліпшення відтоку лімфи).

2. Компресійна терапія

Бандажування або носіння компресійного трикотажу (панчохи, бинти).

Мануальний або апаратний лімфодренажний масаж.

3. Дієта та водний баланс

Обмеження солі (вона затримує рідину).

Пиття достатньої кількості води.

Білкова їжа для зміцнення судин і тканин.

4. Препарати (за призначенням лікаря!)

Флеботоніки (Детралекс, Флебодіа) – покращують стан судин.

Протизапальні засоби (якщо є набряк і біль).

Ензимні препарати (Вобензим) – можуть сприяти зменшенню набряку.

5. Фізіотерапія

Магнітотерапія, пресотерапія, електростимуляція (призначає лікар).

Чи можна вилікувати лише таблетками?

Ні, без руху, масажу і правильного догляду таблетки дадуть лише тимчасовий ефект. Найкращий результат – при комплексному підході. Якщо лімфостаз виражений, варто звернутися до лікаря (флеболога або лімфолога) для детальної оцінки та підбору лікування.
Наша взяла• 18 марта в 15:28
лифодренажный массаж любой,если вам можно.У меня пожизненная проблема после автоаварии,обязательно хоть раз в год курс массажа надо.С ковидом и войной очень трудно(. Плавание тоже ок.Если не умеете-можно плавать с доской или на аквааэробику ходить.Там нагрузки на суставы нет,а сосуды тренирует