Ліньки гуглить• 18 марта 2025
Кто ест овощи с каждым приемом пищи?
Кроме консервации, какие едите, в каком виде? Расскажите, пожалуйста, нужно включить в рацион при каждом приеме, а я кроме салатов, кабачка на гриле и паровых овощей ничего придумать не могу
Завжди з рушником• 18 марта 2025
Просто нарізати сіллю притрусити
Заморожені суміші розігріти - яйцем залити
Капуста тушена
Сірничок• 18 марта 2025
Квашеная капуста, свекла отварная в разном виде, капустные салаты, овощное рагу.
Забагаловка• 18 марта 2025
салат з квашеної капусти, салат морква з часником. перець. помідори, огірок
Домовенок Кузя• 18 марта 2025
Варений буряк, салат з капусти, салат з кореня селери+морква. Іноді пекінка +кукурудза.
Були б гроші, то купувала б болгарський перець і заморожені суміші.
пАлАвинкА• 18 марта 2025
Квашенная капуста
Салат из зелени, морковка, яблоко
Замороженные овощи: спаржевая фасоль, болгарский перец, брокколи, брюссельская капуста, цветная
Тушеная капуста
Салат из зелени, морковка, яблоко
Тушеная капуста
Все буде Україна• 18 марта 2025
Все на ваш смак…
В мене під настрій. сьогодні салатний перець 🫑 їла та помідори чері 🍅 . Ще їм авокадо 🥑 , салат і стручкову квасолю.
Огірків і брокколі не хочеться зовсім. А от чоловік їх любить.
В рот не ложи• 18 марта 2025
Консервацию не ем. Листья всевозможные, помидоры, перец, айсберг, редис, брокколи, авокадо. Из гриля кабачки, баклажаны. Без овощей не могу. Простую капусту, буряк не люблю
Я весела булька• 18 марта 2025
Крім всього вище перерахованого, заморожені овочі готую та кабачок кубиками, в будь-яких комбінаціх додаю до булгуру, рису, макарон. + Мяско додати, і повноцінний раціон. Макарони можна купити з бобів - теж овочеве, виходить)) Бобові - це також овочеві: це сочевиця та горох (крем-супи дуже смачні), квасоля (можна тушкувати просто так чи з мнєсом), соя, якщо любите.
Copy-Paste• 18 марта 2025
Варений буряк, запечений чи свіжий перець, заморожені овочеві суміші взагалі топ
Чупа-чупс• 18 марта 2025
я сейчас тоже начала вводить овощи в рацион, кроме запечёного буряка и салатов из свежей капусты, огурцов, помидоров, морковки, перца полюбила запекать замороженные смеси разные в мультипечке. поливаю вместо соли соевым соусом слегка, маслом оливковым сбрызгиваю, и посыпаю приправой из этой же пачки - 10 минут и красота. дети стали есть овощи, и даже муж - я не нарадуюсь.
Просто красавица• 18 марта 2025
Буряк, морква, капуста свіжа, квашена, тушена, огірки свіжі, зрідка солоні, помідори свіжі чері чи коктейльні, зрідка квашені, мікс салатів різаних, редька, дайкон, томатний сік, паприка, авокадо, редис; кукурудза, зел горошок та спаржа шокової заморозки.
В мене третина тарілки завжди овочі, інакше мені несмачно.
БлинчикБезСметанки• 18 марта 2025
Рукола и сладкий перец. Поливаю оливковым маслом. Иногда перец без руколы.
Несу добро людям• 18 марта 2025
Ответ дляСусідка знизу
Горошек, авокадо, морковка маленькая, редька, овощные смеси, рагу
Горошок це бобові. Авокадо фрукт)