Однозначная• 18 марта в 17:56
Сестра чоловіка окупувала мою квартиру
Скільки читала тут подібних тем але ніколи не думала що таке трапиться зі мною...
В шлюбі 10 років,загалом все добре з чоловіком купили спільне житло.Нещожавно померла моя мама і я закрила її квартиру бо здавати не змогла ,не готова морально+ там дуже багато особистих речей від батьків.Чоловік з порозумінням прийняв моє рішення щодо квартири.
Щоб ви розуміли комунальні за обидві квартири сплачує чоловік тому дізналася про все лише тоді як потрібно було мамину квартиру дати на декілька днів родичці.
Приїхала я з тіткою а ключ не підходить до замків,хотіла викликати поліцію але двері відчинила сестра чоловіка!
Як виявилося вона спокійно без мого відома жила в квартирі,ключик дав мій чоловік.Всі речі моїх батьків вона перенесла в іншу кімнату на звалила в одну кучу.
"Пропала" деяка техніка ,добре хоч маминих прикраси в мене були.Є пошкодження на меблі та полу.Сестра чоловіка виявилася вагітною,на 6 місяці.Незаміжня ,її коханець покинув її та перестав давати кошти,в село до своїх батьків вертатися не хоче.
Був з чоловіком страшний скандал,він не бачить нічого в цьому поганого.Я маю думку зібратися з друзями ,викликати поліцію та вишвирнути її нахер ,також хочу написати на її заяву в поліцію та замінити замки.
Але тоді прийдеться розлучатися з чоловіком .
Що порадите мені робити?
Багиня• 18 марта в 18:49
Ответ дляОднозначная
Отож.
Він чітко знав мою позицію щодо квартири.
Зробив все нишком -завів там живність в види сестри та нишком їй вже 6 місяців давав 5000 грн
Це вам ще повезло, що є такий тил як брат. Якби не ото ваше чудило з слиною і кулаками, то треба було одразу заяву в поліцію писати щодо незаконного проникнення в приміщення, ото б їх поплющило
Садова гойдалка• 18 марта в 18:49
Ответ дляЯ шалунья
Я одна не розумію, чому ви силою викидати збираєтеся сестру? Чому на неї всю агресію виливаєте? Розберіться, чому так вийшло. Змоделюйте ситуацію. Сестра вагітна, з хлопцем розсталася, пожалілася своєму брату , вашому чоловіку, і опа. Він їй запропонував вашу квартиру. Тому тут вирішувати питання треба з чоловіком, а не з нею. Бо дуже нагадує ситуації, коли чоловік заводить коханку, і дружина йде до неї на розборки, замість того, щоб чоловіку своєму вклепати
А ничего , что эта квартира - только автора , и сестра мужа об этом знала ? То , что сестра беременна - не проблема автора , автор сестре мужа ребенка не делала .
Однозначная
• 18 марта в 18:49
Ответ дляЯ шалунья
Скотиняка вона бо як нормальна людина по вашій логіки вона мала звернутися до мене та благати про дозвіл,це не квартира її брата
З бісиками• 18 марта в 18:50
Ответ дляОднозначная
Думаю в цю суботу приїхати з братом і друзями і викинути її.Буде пручатися визову поліцію та вже напишу заяву з принципу.Сьогодні напишу їй щоб збирала речі .
Однако буду поганой та прийдеться розлучатися і ділити шлюбну квартиру.Дуже мені морально погано
У меня такое же примерно было, прислала сестру свекровь к нам на голову, как мы только поженились . В маленькую мою квартирку. По молодости я год терпела.
Шукаю трусики• 18 марта в 18:51
Ответ дляЯ шалунья
А сестра не знає, чиє це житло? І непогано було б домовитися з власницею про проживання, а не грати в мовчанку
Багиня• 18 марта в 18:51
Ответ дляЗ бісиками
А потім? Розвелись?
Всіх підсаджую• 18 марта в 18:52
Ответ дляіронічна антитеза
Нехай чоловік орендує квартиру для сестри, в чому проблема?
Я б не хотіла, щоб мій чоловік утримував свою дорослу сестру, бо бюджет спільний, і це все одно, що я б її утримувала
Ковбой Хагис• 18 марта в 18:53
а какие у вас вообще отношения с мужем? у моего тоже есть сестра и не знаю как бі я поступила но в любом случае разговаривать надо было до заселения. это явный перебор
З бісиками• 18 марта в 18:54
Ответ дляБагиня
А потім? Розвелись?
Нет, она съехала к другим родственникам. Затем через пару лет мы купили больше квартиру, родился ребёнок и опять свекровь возьмите к себе мою доцю. Но я уже была поумнее и отказала сразу. С мужем не развелись, я не скандалила и аккуратно ее выселяла
Однозначная
• 18 марта в 18:54
Ответ дляЯ шалунья
Думаю що справедливо буде як в суботу я з братом та друзями приїдемо і вишвернемо мерзавку.
Ответ дляОднозначная
100%, скажіть чоловіку, що після такого його вчинку ви хочете пожити окремо, так як не знаєте як з таким чмом жити далі, тому сеструня на вихід, а ви в свою квартиру. Автор, нажаль скоріше всього це кінець.
Я шалунья• 18 марта в 18:55
Ответ дляОднозначная
Може й планувала, а чоловік вирішив все в таємниці зберегти. Не туди агресію направляєте.
З бісиками• 18 марта в 18:55
Ответ дляОднозначная
Конечно, и сдавайте квартиру, зачем ее держать для бедных родственников
Аноним_1858• 18 марта в 18:56
Ответ дляОднозначная
відпишіться тут потім
Однозначная
• 18 марта в 18:56
Ответ дляКовбой Хагис
Норм були,але що до сестри там ненормально любов,завжди виручав її з будь якої халепи,як мова заходить про сестру -весь інтелект вимикається ,як квочка та
Садова гойдалка• 18 марта в 18:56
Ответ дляТелефон Рубика
О том, что авторица с мужа сестрой заключит договор аренды и она будет оплачивать рыночную цену.
Автор же четко написала , что не хочет пока сдавать родительскую квартиру . Кроме того , вот так тайно вселиться и поменять замки , не проинформировав автора - это за гранью .
Однозначная
• 18 марта в 18:57
Ответ дляЯ шалунья
Удалено администрацией...
Телефон Рубика• 18 марта в 18:57
Ответ дляСадова гойдалка
Ну, учитывая, что вселились уже, все же лучше получать деньги
Ковбой Хагис• 18 марта в 18:58
Ответ дляОднозначная
он хорошо зарабатывает?предложите ему с его денег оплачивать квартиру сестре пусть ужмет лично свои расходы. скажите что вы лучше ее сдавать будете за приличные деньги и никто мебель воровать не будет.я была б очень злая
Ответ дляОднозначная
Він на мене кидався з кулаками і майже вдарів в останню мить зупинився.Сказав або приймаю ситуацію як є з сестрою та нехай далі там живе або розлучаємося.Очи бішані,слюна летіла,морда червона,я його злякалася,не розмовляємо вже 4 дні
Нахер з пляжа дібіла разом з ріднею. Ви ж розумієте, що в якійсь складній для вас ситуації він буде не на вашій стороні.
Однозначная
• 18 марта в 18:58
Ответ дляКовбой Хагис
20-23 тис грн
Я 35-40
КаРаКаТиЦа• 18 марта в 18:58
Ответ дляХвилювАллочка
Боже, какие эти сестры мужей притрушенные. Почему их нет нормальных?
Це точно 🤣🤣🤣
Однозначная
• 18 марта в 18:59
Ответ дляol_kin
Вже зрозуміла.Дякую
Я шалунья• 18 марта в 18:59
Ответ дляОднозначная
Бачите, тобто ваш чоловік тут винний. Вона звернулася до брата в своїй критичній ситуації, так як ви зараз звертаєтеся до свого брата. Ще раз вам кажу, трошки остиньте і поміркуйте на холодну голову, хто більше винен і кого треба вишвирювати.
Думаю, ви вже побачили, що з чоловіком не справитеся, хоча це він ваш чоловік і таємно від вас туди заселив сестру. Тому і агресуєте на слабішу сторону
Люблю кетчуп• 18 марта в 19:00
Ответ дляЛюблю ВалЄру
ви ж можете захотіти ту квартиру здавати.
Сестра має орендувати собі квартиру, батьки і ваш чоловік нехай допомагають. Якщо вона народить дитину в вашій квартирі, ви її звідти ніколи не виженете, а на власну вона навряд чи швидко заробить, і працювати з дитиною на руках не зможе.
З дитиною норм вигнати можна. Снстра не має права власності. Варто брати лренду чи здавати чужим. Все.
Варто думати про себе.
Ковбой Хагис• 18 марта в 19:00
Ответ дляОднозначная
Удалено администрацией...
так нельзя автор. она по сути несчастная девушка. парень бросил. беременная. денег нет. идти некуда. мне ее просто жаль. это скорее ваш муж виноват который взял ключи и вам ни слова не сказал. вот он мудак редкостный
Садова гойдалка• 18 марта в 19:00
Ответ дляТелефон Рубика
Лучше сестру выселить сейчас . Иначе она потом не съедет никогда .
Всіх підсаджую• 18 марта в 19:00
Ответ дляКовбой Хагис
Які особисті витрати, коли людина живе в сім´ї? Він ужме витрати сім´ї заради блядуватої сестри. Геніальна порада.
Аннуитет• 18 марта в 19:00
Ответ дляОднозначная
Мало того що він їй як виявилося фінансово допомогає,ну це таке.Але зараз мені важко морально бо насили з усіх сторін і він і свекри і родички і роблять з мене монстра
Да просто не разговаривайте с ними. Сестру в село квартиру сдайте