Мимо_шла• 18 марта в 18:02

Разговор Трампа с путиным

Оно уже больше двух часов говорят, наверное есть контакт по прекращению войны. Если бы @йло был против прекращения войны,то разговор закончился бы быстро
Как думаете договорятся сегодня?
Результат:
вже голосів: 190
93 (48.95%) Нет
61 (32.11%) Тыц
36 (18.95%) Да
Anna-08e7• 18 марта в 18:44
Ответ дляOlvia1987
А чего не договорятся две одинаковые страны?
Так ни одна не хочет договариваться. Одна так точно, рашка.
Anna-08e7• 18 марта в 18:46
Ответ дляNathalie27
До чого договоряться?
Ні до чого, все так і продовжиться
автор Мимо_шла • 18 марта в 18:48
Ответ дляAnna-08e7
Ні до чого, все так і продовжиться
Говорят разговор прошёл ’хорошо’, значит как было не продолжится
ElinaH• 18 марта в 18:48
Разговор Трампа и Путина прошёл ’очень хорошо’, сообщает CNN со ссылкой на российский осведомленный источник.
kuskus• 18 марта в 18:50
З каналу Бендерівець на службі Дядечка Сема
ТРАМП. ЗВЕРНЕННЯ ПО ПІДСУМКАХ ПЕРЕГОВОРІВ.

’Я провів чудові, прекрасні, фантастичні, найважливіші та найуспішніші у світі переговори з моїм другом Володимиром. Провів з позиції безумовної сили. І саме завдяки цій силі він погодився випустити з Курщини оточені частини ЗСУ які опинилися на межі фізичного знищення. І байдуже що то оточення тільки у моєї уяві - лох не мамонт, лох не вимре, лох з´їсть будь яку херню яку видає на гора мій прекрасний рот без участі мозку.

Завдяки моєму генію друг Володимир погодився передати диктатору Зеленському ЗАЕС - без мене така передача була б неможлива ніколи навіть якщо би за Україну воювала будь яка позаземна цивілізація - Володимир боїться не рептілоїдів з Касіопеї - він боїться та поважає тільки мене..

Завдяки моєму генію та самій потужніший потужності на планеті силі моєї країни я віддаю величній росії тільки ті території, яка вона захопила у України і не віддаю інші, записані у Конституції цієї величнішої держави. Україна повинна по гроб життя бути вдячною моєї милості і віддати мені за це усі свої корисні копалини. Дякуйте мені, Українці, інакше ви би були знищені величною росією яка вустами мого друга Володимира погодилася цього не робити доки я буду Президентом США.

Заради укладення угоди про припинення вогню я, на прохання мого друга Володимира, погодився припинити військову підтримку України - на хріна українцям зброя якщо їх буде захищати чесне слово мого друга Володимира яке він нізащо не порушить бо більше всіх на сіті поважає мене, геніального та найвеличнішого лідера світу за всі часи його існування.

Дякуйте мені та моєму другу Володимиру за те, що ми спільно відвели світ від межі ’Третьої Світової війни’ - всі нації світу повинні за це дякувати мені та віддавати шану у вигляді грошей та товарів моїй величній країні. А не погодяться, то наслідки для них будуть найжахливішими за всі часи існування Всесвіту - я анексую усі Держави світу які виробляють яйця та відправлю їх всі у закрома моєї найвеличнішої Держави, а люди на анексованих територіях здохнуть від нестачі кальцію..

Союз США та росії віднині вічний та непорушний і ніякому Китаю його не зруйнувати за будь яких умов. Світ, ти повинен вклонитися величній потужності двох великих країн’ Слава мені! Слава моєму другу Володимиру! Я зробив цей світ безпечнішим!’

Десь таке буде оголошено у заяві Дональда Трампа по підсумках переговорів з путіним. Готуйтеся, невдячні піддані диктатури Зеленського.)). А якщо серйозно, то більша частина того, що я написав, буде проголошена Президентом США у тієї чи іншої формі. Звертати на неї уваги не раджу - згодом гойдалки заяв Трампа, та особливо його оточення, полетять у інший бік. Реальність зараз реально прозора. Європа дійсно прокинулася і вона реально ладна віддати не останнє, а дуже багато заради того, щоби спинити путіна не на кордонах ЄС, але в Україні.

Не чекайте жахів та катастроф - їх не буде.
Не чекайте на здачу нових українських територій - їх не буде.
Не читайте жодні ’поважні ЗМІ’ та типу витоки з ОПУ - ви потонете в валі брехні яку розповсюджує бидлостан через прикормлені ЗМІ типу ’Блумберга’, ’Більда’ та інших ’Політіко’.
Не чекайте на нашу капітуляцію - її точно не буде.
Не чекайте руйнації нашої України та здачі її під владу путіна - її не буде.
Не чекайте на Майдан з бидлячим начинням - його не буде.

У іншому - все буде відносно норм. Очікуйте на гарні новини з Європи і по зброї, і по грошам, і по миротворцях. Витримаємо, вистоїмо і з цієї війни ми вийдемо точно набагато сильнішими ніж були до неї.

Добре пройшла розмова з німцем на нідерландцем. Можна собі трохи язика розв´язати. Нічого не розповідаю до факту прийняття рішення. Можливо джерел інформації стане вдвічі більше. Гарного вечора.
lilul990• 18 марта в 18:50
Путін якийсь дурачок, чесне слово

Я з Вересом із К2 сто відсотків згодна. Дай Україні спокій - тут усі самі між собою перегризуться, багато виїдуть. А під час перевиборів на фоні обіцяних мільярдів так і прибрання конкурентів очікувати можна, якшо розумні люди не втримають - усе покотиться у прірву
lilul990• 18 марта в 18:54
Ответ дляkuskus

І хто цю фігню написав? Кому європа там навішала чергової лапши?
kuskus• 18 марта в 18:54
Ответ дляlilul990
Я ж написала посилання на канал
Anna-08e7• 18 марта в 18:56
Ответ дляМимо_шла
Говорят то много, а делают ровно них.я. Так что продолжиться, ну или только в еще худшую сторону может бить поворот - еще больше и чаще обстреливать будут и еще активней на фронте попрут.
lilul990• 18 марта в 18:56
Ответ дляkuskus
Я ж написала посилання на канал
Обіцянки цяцянки. Коли європа віддавала останнє останній раз, до нас їхало виключне барахло

Погана новина для вас - якщо європа справді готова віддати нашій нереформованій напів професійній армії мобілізованих погано мотивованих людей останнє- погані її справи, дуже погані
kuskus• 18 марта в 18:58
Ответ дляlilul990

Вибачте, мені не цікаво, що ви думаєте з цього приводу
lilul990• 18 марта в 18:58
Ответ дляkuskus
Я не думаю, я знаю
kuskus• 18 марта в 18:58
Ответ дляlilul990
Я не думаю, я знаю
Та це одне й те ж
lilul990• 18 марта в 19:00
Ответ дляkuskus
Та це одне й те ж
Вірити Європі- як вірити обіцянкам байдена. Одна й та сама шушара. Якщо у них є остатки мозку - вони ніколи не дадуть сюди останнє.

Значить вони тупо брешуть
автор Мимо_шла • 18 марта в 19:00
Ответ дляAnna-08e7
Ну как ни..я, забыли как нам прекратили поставлять оружие и делиться развед информацией?
От как раз плохо нам делать они любят, умеют, практикуют
kuskus• 18 марта в 19:01
Ответ дляlilul990

Значить вони тупо брешуть
Не сприймайте всю інформацію так серйозно, це лише одна з думок одного з експертів
ElinaH• 18 марта в 19:01
Шо-та Трампус после разговора похмурнел, осунулся
lilul990• 18 марта в 19:02
Ответ дляElinaH
Це фото за 17 березня. Читайте
kuskus• 18 марта в 19:02
Ответ дляElinaH
Може стало доходити
lilul990• 18 марта в 19:03
Ответ дляkuskus
Я європейцям не вірю. Крім датчан. Брехня на брехні брехнею поганяє
Anna-08e7• 18 марта в 19:03
Ответ дляМимо_шла
Действительно. Плохо делают и даже много.
Не делают ничего хорошего и ничего для прекращения войны.
ElinaH• 18 марта в 19:04
Ответ дляlilul990
Це фото за 17 березня. Читайте
А, точно. Чего они его сейчас выложили, типа обновление.
unser• 18 марта в 19:06
Ответ дляStar39
Ждем. Уже больше двух часов беседуют
Потому что разговор не только об Украине.
lilul990• 18 марта в 19:06
Ответ дляkuskus
Може стало доходити
Любе продовження війни - тільки на виснаження. Наших людей, наших ресурсів, нашої крові

Європа офіційно повинна заявити шо хоче розвалу росії. В усіх інших випадках це тупо геноцид українців
автор Мимо_шла • 18 марта в 19:09
Ответ дляlilul990

Помимо заявлений пусть сюда ещё тарабанит свои войска и ВСЮ технику.
Техноложка• 18 марта в 19:16
И шо? Обещал же прессконференцию после разговора. Отойти не может или шо.
Корочка Хлеба• 18 марта в 19:17
Договорились продолжать договариваться
автор Мимо_шла • 18 марта в 19:18
Ответ дляСолнечная_я
Готовят, ожидайте
Техноложка• 18 марта в 19:18
Все только анонсы дают.
Техноложка• 18 марта в 19:19
Ответ дляМимо_шла
Готовят, ожидайте
Корвалолом отпаивают. 🙄