Оно уже больше двух часов говорят, наверное есть контакт по прекращению войны. Если бы @йло был против прекращения войны,то разговор закончился бы быстро
Как думаете договорятся сегодня?
Результат:
вже голосів:
93 (48.95%)
Нет
61 (32.11%)
Тыц
36 (18.95%)
Да
Aksinia 111• 18 марта в 18:29
’Стармер поспілкувався з Трампом перед його розмовою з хуйлом і закликав зміцнити позиції України, — Sky News
Стармер підкреслив, що Київ необхідно забезпечити «найпотужнішими позиціями» для досягнення справедливого й довготривалого миру.’
Не может Трамп хуйло уломать , вот поэтому длится разговор так долго. А выйти с х...ми новостями, Трампа полоскать будут.
Розмова Трампа та Путіна, що тривала понад дві години — завершилася. Очікуємо на деталі
Не чіпай - вб ю• 18 марта в 18:30
Ответ дляLudaSHS
Вангую обидва будуть себе хвалити і рахувати які перемоги здобули .
Зараз Трамп розповість скільки разів Хуйло назвав його генієм
Не чіпай - вб ю• 18 марта в 18:31
Ответ дляLudaSHS
Європа оно і яйця Трампу не дали, а ви кажете - важелі
Хм. А чого це ми ще й досі не обміняли наші яйця на їхні снаряди?
Не чіпай - вб ю• 18 марта в 18:36
Ответ дляLudaSHS
На дротах
А, це не очна зустріч була? А я вже сподівалась що Хуйло десь пристрелять після зустрічі тихенько
Не чіпай - вб ю• 18 марта в 18:38
Ответ дляLudaSHS
Засобами технологій
Зато пуйлу увага то яка. Воно аж блищало своєю мордою сьогодні
І зустріч не трансплювали, я так розумію. Все тишком-нишком.
Не чіпай - вб ю• 18 марта в 18:44
Ответ дляLudaSHS
Яку зустріч? Телефоном тринділи
Та не телефофном, а по Зуму чи щось таке швидше за все. Я думала таке теж трансплюється на публіку.