Как нефиг делать• 18 марта в 22:53
Чим зафарбовуєте сивину?
Цікавить звичайний масмаркет. Я використовую Гареньєр, бо ліньки самій розбиратись із тими фарбами, які йдуть окремо від окислювачів. Коротше, шукаю простих і дешевих шляхів. Думаю, Гареньєр на щось інше замінити. Що порадите?
Мастер Пис• 18 марта в 22:54
уменя только гаренье закрашивало. и то 5-6уровень. У вас какой цвет волос и в какой краситесь?
Щебетушка• 18 марта в 22:54
Рябиной. Безаммиачные не берут. 70 процентов седины, крашусь в родной темный каштан.
Как нефиг делать
• 18 марта в 22:59
Ответ дляМастер Пис
русявий. Беру гареньєр коло нейчуралс 7.1 вільха. в принципі гарно лягає. просто хочеться чогось нового)
Маю декілька думок• 18 марта в 23:00
Как нефиг делать
• 18 марта в 23:00
Ответ дляЩебетушка
як вона вам? не дуже сушить? в мене мама нею фарбує. але в неї коротка стрижка і часто стриже. але зафарбовує добре, бо мама повністю сива і фарбує в русявий
Как нефиг делать
• 18 марта в 23:01
Ответ дляМаю декілька думок
Цією користуюся. Вона спеціально для зафарбовування сивини, дуже подобається
а у вас багато сивини?
Как нефиг делать
• 18 марта в 23:01
Ответ дляЧу Ча
Сьес. Прекрасно все
а у вас багато сивини? бо переживаю, чи мене візьме
Чу Ча• 18 марта в 23:01
Ответ дляКак нефиг делать
Так, є
Щебетушка• 18 марта в 23:03
Ответ дляКак нефиг делать
Вообще не сушит, волосы здоровые, блестящие, не ломкие. Я уже 10 лет крашусь ею.
Как нефиг делать
• 18 марта в 23:04
Ответ дляЩебетушка
класно! треба буде придивитись ближче
Пи Пи Пилюля• 18 марта в 23:08
Проффарба не набагато дорожча є за масмаркет, а ефект кращий в рази
А що таке?• 18 марта в 23:11
Елки... пора мне заканчивать эти голодания, а то название темы прочитала как ’Чим зафарбовуэте свинину’...
Как нефиг делать
• 18 марта в 23:11
Ответ дляПи Пи Пилюля
мене дратує, що там все продається окремо. я не розуміюсь в тому і не хочу вникати. мені потрібна готова коробочка, де все буде)
Как нефиг делать
• 18 марта в 23:11
Ответ дляА що таке?
Пи Пи Пилюля• 18 марта в 23:12
Ответ дляКак нефиг делать
Це взагалі нескладно. Навіть на мейк ап консультують. У магазинах теж
А що таке?• 18 марта в 23:12
Ответ дляКак нефиг делать
Ой да...я аллергию лечу, выписали диету, почти ничего нельзя..
Маю декілька думок• 18 марта в 23:14
Ответ дляКак нефиг делать
а у вас багато сивини?
Десь 30%. Я лише корні зафарбовую, довжину не рухаю. Вона не змивається, легко наноситься, але об´єм маленький
А що таке?• 18 марта в 23:14
Ответ дляКак нефиг делать
По теме их масс маркета посоветую Сьес или Джоанну-эта вообще копейки, но красит намертво в хорошем смысле. И под вашу ольху у этих фирм варианты есть.
Сокодавка ще та• 18 марта в 23:14
Ответ дляА що таке?
Ее тоже можно, но только после яиц)) Уже можно готовиться)
Как нефиг делать
• 18 марта в 23:16
Ответ дляА що таке?
джоанна коли була давно. але не зафарбовувала сивину
Шикаю і викаю• 18 марта в 23:18
Ответ дляКак нефиг делать
Я сьогодні зірвалась😂 З´їла банку шпротів і щаслива
Как нефиг делать
• 18 марта в 23:28
Ответ дляCrag_33
У меня больше 70%, крашусь Лореаль экселанс в блонды,там разные оттенки есть
це ось така?