Я про те, чи тільки мені здалось, що його звинувачення матері якісь надумані. Як модно останні роки в усьому звинувачувати батьків, що не долюбили, не приділяли уваги і тд. І він цю недолюбленість прям проніс крізь все життя, і це типу штовхнуло його до наркотиків. І сам же описує, як мати за ним ридала, коли він поїхав до батька, як жила в лікарні з ним і тд.
Короче, якийсь дисонанс
Ответ дляkissaniya
Ну правильно. Вы бы его понимали, сочувствовали , жалели мочу за ним подтирали , ссаные простыни стирали. ходили бы на работу , тащили домой сумки покупали бы ему водку или пиво, проветривали перегар . иногда не очень часто терпели побои но вас бы вдохновляло и это бьёт значит любит
Ви так прям смакуєте подробиці? Своє життя описуєте?
талый снег• 20 марта в 14:11
Ответ дляkissaniya
А вот и нет. Как раз те, кто лояльно относится к зависимостям - не жил с такими.
Кросівки оригінал• 20 марта в 14:19
Ответ дляЕвга-9246
А що думаєте про депресію?
Депресія це зміни в роботі головного мозку, що доведено вченими. Нашо депресію і наркоманію або алкоголізм ставити в один ряд. Депресію ти не можеш контролювати сам, залежність на початкових етапах або на етапі не починай елементарно
Ответ дляКросівки оригінал
На етапі не починай/не пробуй так. А далі все в мозку. Є люди, які не схильні до залежності, і можуть пити/курити все життя і не бути залежним. У інших мозок влаштований по-іншому. І залежність починається фактично з першого ковтка чи затяжки. В таких людей схильність до залежностей від природи. То хіба це не те ж саме, про що ви говорите?
Кросівки оригінал• 20 марта в 14:27
Ответ дляЕвга-9246
Ні не те саме, їм не потрібне співчуття, це їх вибір
Депресія приходить від порушення біохімічних процесів в організмі
Кросівки оригінал• 20 марта в 14:34
Ответ дляЕвга-9246
Їх вибір в чому, народжуватися з таким мозком?)
Який такий мозок? Перша спроба наркотиків Як а лежить вію багатьох факторів, але це не порушення роботи головного мозку як при депресії, це соціальне оточення, психологічний стан, імпульсивність, невміння приймати рішення, доступність наркотиків. Це ж не генетична спадковість, нема гену наркозалежності. А депресія це порушення в роботі головного мозку. Різниця в тому що депресія виникає при порушенні біохімічних процесів, а наркотики як наслідок порушують роботу головного мозку, тому я би це взагалі не порівнювала ні з якого боку
Кросівки оригінал• 20 марта в 14:36
Ви йому співчуваєте бо це всіми любимий Чендлер Бін, поспівчувайте нещасному наркоману який присадив пару десятків підлітків на наркоту…
Ответ дляКросівки оригінал
З наркотиками, особливо важкими - ок. А як щодо алкоголю? Ви ж напевно теж помічали, що люди пили однаково, але хтось став залежним, а інший ні.
Кросівки оригінал• 20 марта в 14:39
Ответ дляЕвга-9246
Мені однаково, нема розуму, нема відповідальності за життя, тому і бухають, мені таких не шкода
Кросівки оригінал• 20 марта в 14:39
Ответ дляЕвга-9246
Ну це ви вже зовсім про інше) Ті, хто підсажують, зазвичай не вживають самі))
Та да))) то ви не росли в Кривому Розі
НаталиNataly• 20 марта в 15:40
Ответ дляkissaniya
Вы послушаете любого алкоголика. Там всегда есть куча серьёзных проблем почему он бухает Он может рассказывать об этом часами а суть одна это зависимость и виноват в этом только этот конкретный человек
Автор незнає просто реально як нарізки чи алкоголіки то все вміють оправдають
Ответ дляsamataka
Зависимость - это не болезнь. Человек выбирает наркотики осознано. Рак - это болезнь, депрессия - это болезнь. Все остальное - просто естественный отбор, как подростки, которые прыгают с крыш или на электрички лазят. Тупое прожигание жизни
В большинстве случаев (не во всех), рак - следствие пагубных привычек (алкоголь, никотин, наркотики и вредная еда). Разве не так? От зависимости может наступить и депрессия.
Вначале нездоровая зависимость, а потом - болезнь.
Ответ дляСтешк@
Нет, не так. У меня умер хороший друг в 40 от рака легких. Никогда не курил, пил очень умеренно, наркотики вообще никогда. У меня в школе была подружка, что гуляла с наркоманом. Я пару раз была в таких компаниях, но что то пробовать всегда отказывалась. Половина тех ребят не дожили и до 20ти
Ответ дляsamataka
Я разве утверждаю, что это 100% так?
Даже оговорилась, что не во всех случаях, но читают через строку....
Ответ дляСтешк@
Я разве утверждаю, что это 100% так?
В каком большинстве случаев? Рак - это бихимическая поломка на уровне клеток. Если найдете причину - то дадут Нобеля. Каждая 4я женщина болеет раком груди наверное от сигарет и алкоголя с наркотиками
а нарики и алкоголики умирают от того, что сами разрушили печень и нервную систему.
Ответ дляsamataka
Поберегите голову, в самом деле....
Если каждого больного исследовать по методу доктора Хауса (мечты, мечты...), то почти всегда найдутся причины, даже их совокупность - это и образ жизни, питание, зависимости, прививки, мышление (негативное или позитивное), среда и т.д.
Но легче, конечно, на поломку мозга свернуть, снять с человека ответственность.
Давайте каждый останется при своем мнении.
Ответ дляЕвга-9246
Що значить, як я? Ви мене знати не знаєте, а вже переходите на особистості? Батьківські гени?
Вам жалко обычного алкаша и вы оправдываете и делаете из него какую-то сакральную жертву. Ищите высокий смысл хотя смысл там один бухло наркотики весёлая жизнь
НаталиNataly• 20 марта в 18:14
Ответ дляkissaniya
Згідна на 100%.Алкоголік це перш за все егоїст, бажання задовольняти свій кайф і це його єдина любов повірте)