Личко Невеличке• 20 марта 2025

Читаю темы советчицы 23-24 февраля 2022. Аж мурашки по коже и слезы

Наизнанку• 20 марта 2025
Ответ дляКросівки оригінал
А чого туди полізли)
Відкрийте сайт атб або сільпо взагалі проридаєтесь)))
І акції за 23 лютого 22?
Пукимончиг• 20 марта 2025
Ответ длянеДоЖиру
Я теж тільки що дізналася що там можна гортати вбік😅 якби не ця тема так і не знала би цього.
Вот! Какая тема полезная оказалась))
Коплю на груди• 20 марта 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
Можно выбрать дату и год тем
Страшно читать старые темы. Особенно когда люди писали уже ночью 24 февраля до первых взрывов.
автор Личко Невеличке • 20 марта 2025
Ответ дляКоплю на груди
Я читала почти все, ужас ((
Цідило правди• 20 марта 2025
Ответ дляКиев_Елена
Век живи - век учись) я тоже не знала
) а як Ви дивитесь по рахунку повідомлення? Я от не знаю куди дивитись
Ацетилсалициловая кислота• 20 марта 2025
Ответ дляРедиска Я
Я так как пережившая подобное в Донецке в 14 году, проснулась, глянула в окно на какой то взрыв и легла дальше спать. А соседи в это время уже бежали с вещами по машинам и уезжали.
аналогично
Королева спама• 20 марта 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
А еще можно почитать темы перед тем, как некоторые доказывали, что войны не будет и кто так думает у того мозги, как у ракушки
Дуже класно заднім числом «умнічать». Ви, авжеж, не така. Ага)
Люди так влаштовані, що важко повірити в катастрофу на горизонті.
Коплю на груди• 20 марта 2025
Ответ дляКоролева спама
Там в теме за 23 февраля одна девушка в теме Таро писала очень реалистичный и очень нехороший прогноз…
Простоваля• 20 марта 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
Можно выбрать дату и год тем
в компе нет таких значков.
Атиква• 20 марта 2025
Мазохізм он такой
Белая и пушистая• 20 марта 2025
Пішла. Розревілася. Аж не віриться
Забризкана водою• 20 марта 2025
Ответ дляКоплю на груди
Напишіть,будь ласка,який.
Лукава_Кiшка• 20 марта 2025
Ответ дляКоролева спама
Я могла думать, что угодно, каждый имеет на это право. Но при этом не обливать дерьмом тех, кто со мной не согласен. Правда, тут так делают по любому поводу.
Коплю на груди• 20 марта 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Напишіть,будь ласка,який.
Не хочу писати негатив. Пошукайте самі за 23.02.2022 тему про Таро.
Гуляю босоніж• 20 марта 2025
Ответ дляАлесс
Блин,оно еще и листается😂
Ти ба шо робиться!)) я теє в шоках)
ГугелП@лАмался• 20 марта 2025
завтра будет 2 года, как у меня ощущение, что я живу в нереальном мире и что все это какае-то игра в которую нас запихнули и вот вот мы из нее выйдем...

Аж страшно і тривожно.
Це писала людина 23 лютого. Де Ви , відзовіться!
Xвостокрутелка• 20 марта 2025
Ответ дляАлесс
Блин,оно еще и листается😂
Я в шоці, я тут з 2012року незнала
Евга-9246• 20 марта 2025
Ответ дляКоплю на груди
І шо там?
Коплю на груди• 20 марта 2025
Ответ дляЕвга-9246
І шо там?
Война, потери солдат.
Пацака-задирака• 20 марта 2025
Ответ дляКоплю на груди
Война, потери солдат.
А можете ссылку дать? Не нахожу(
Коплю на груди• 20 марта 2025
Ответ дляПацака-задирака
А можете ссылку дать? Не нахожу(
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3105900

Там в комментах смотрите, девушка расклад делала.
Пацака-задирака• 20 марта 2025
Ответ дляКоплю на груди

Дякую
Застряла• 20 марта 2025
Ответ дляРедиска Я
Я тоже из Донецка. Но для меня было шоком, что тварь полезла дальше. Не неожиданностью, я ждала этого, но шоком от масштаба и аппетита этого урода,
Ms. При теле• 20 марта 2025
Ответ дляРедиска Я
В мене чоловік 23 повернувся з відрядження і щось ми поцапалися ввечері.
І в підсумку ми з дитиною залишилися без авто і моїх документів в окупації.
Бо чоловік вирішив мене не будити, коли поїхав по тривозі, а мої права залишилися в авто.
Сижуревувшоке• 20 марта 2025
Ответ дляMs. При теле
без вас поїхав, куда поїхав?
Ms. При теле• 20 марта 2025
Ответ дляСижуревувшоке
без вас поїхав, куда поїхав?
Військовий по тривозі, і потім не дозволили поїхати додому віддати авто.
Чоловік не вірив в повномаштабну і, що за пів дня будуть в Херсоні.
Сижуревувшоке• 20 марта 2025
Ответ дляMs. При теле
ясно, і як ви зараз?
ПлакалаВАвто• 20 марта 2025
Знаєте, а я в перші дні війни згадувала тему на Порадниці, яка була за півроку до того, в травні здається, коли тільки війська були біля кордону. І хтось з дівчат писав стосовно Житомирської траси, що по ній їхати не варто Якось так…
Ms. При теле• 20 марта 2025
Ответ дляСижуревувшоке
ясно, і як ви зараз?
Нормально. Як тільки почали випускати з міста, купила стареньке авто і виїхали з окупації. Бо в нас дитина з інвалідністю і папуга - перевізником було не варіант.
Дикая Роза• 20 марта 2025
Я не можу то згадувати.. бо тоді мої ще живі були. І проблем були чи їхати на 8 березня на відпочинок. Хоча чоловік кричав щоб ми їхали з країни. Але захворіла ковідом мама... і ми лишились в Ірпені
Перші дні це страх просто бо виїхати я не могла.