Бавовнятий Пупс• 20 марта в 21:57
Почала займатися спортом і змінилась частота
дефекації (соррі)
Як це залежить? Це норм чи щось не те?
Мальовнича даль• 20 марта в 21:59
В кращу чи гіршу сторону? Могла перистальтика налагодитись. Як не крути, а рух кишківнику теж потрібен.
Вже прочитала, що рідше. Норм - це 1-2 рази на день.
Бавовнятий Пупс
• 20 марта в 22:01
Ответ дляМальовнича даль
Було щодня, зараз через день
Мальовнича даль• 20 марта в 22:01
Ответ дляБавовнятий Пупс
Було щодня, зараз через день
А харчування якось змінилося?
Птица секретарь• 20 марта в 22:02
Ответ дляМальовнича даль
Де ви таку норму знайшли?
Бавовнятий Пупс
• 20 марта в 22:02
Ответ дляМальовнича даль
А харчування якось змінилося?
Стало більш правильне, але не суттєво
Мальовнича даль• 20 марта в 22:04
Ответ дляПтица секретарь
Де ви таку норму знайшли?
Є поняття від і до. Середина це як раз і є норма.
Взагалі логічно, що більше доби носити у собі відпрацьований матеріал це не дуже добре.
дамаАмстердама• 20 марта в 22:06
Ответ дляБавовнятий Пупс
Стало більш правильне, але не суттєво
Более правильное это как? Больше белков?
Мальовнича даль• 20 марта в 22:06
Ответ дляБавовнятий Пупс
Стало більш правильне, але не суттєво
Дивіться по своєму стану, головне,щоб ви добре себе почували, не треба накручувати себе. У мене, наприклад , зі спортом навпаки закрепи проходять.
Птица секретарь• 20 марта в 22:07
Ответ дляМальовнича даль
В кого поняття? У вас? Ваші поняття не мають наукового обгрунтування.
очки_ннадо• 20 марта в 22:07
В мене так само, якраз звернула увагу. Тільки в іншу сторону. Якщо раніше було 1 раз в 2-3 доби, то зараз після 2 місяців залу - 1-2р/день. Харчування без мяса, мучного, молочки, солодкого
Бавовнятий Пупс
• 20 марта в 22:09
Ответ дляМальовнича даль
Я не відчуваю якогось дискомфорту, але 1 раз в 2 дні ніби малувато ..
Мальовнича даль• 20 марта в 22:17
Ответ дляБавовнятий Пупс
Будь-які зміни у життєдіяльності, харчування, чи фізична активність, кліматичні явища - це стрес для організму і він може таким чином реагувати. Тут вам уже писали, що можна спробувати додати води. З власного досвіду - при заняттях спортом збільшити порцію (калорії не рахую, мікроелементи теж, просто звичайне відносно здорове харчування), бо організм більше калорій споживає.