Сиреневая цапля• Изменено 21 марта 2025
Чоловіку запропонували роботу в іншому місті
Дівчата, я в розпачі. У чоловіка керівна посада і він має страхи що через десь три роки його компанію продадуть. Йому запропонували зараз роботу на 30% більша зп, але 2,5 години машиною від дому. Тому чоловік хоче, щоб ми переїжали. А в мене дитина підліток в хорошій школі та стабільна робота, дуже хороший будинок, але він в кредиті, який я одна не потяну. Я пропоную, щоб він приїздив на вихідні, але в нього є ще дошлюбна дитина теж в іншому місті і він їздить туди кожні другі вихідні - живе у готелі. Тому зі мною вім може бачитись тільки 2 вихідних в місяць і він звичайно так жити не хоче. Я взагалі не хочу переїжати, бо таких умов як тут не буде на новому місті - нам дуже повезло з будинком, бо він в центрі міста до роботи 10 хв, до найкращої школи у місті 10 хв дитині йти. Це кінець? Як донести чоловікові, що я хочу залишитися тут? Ми вже переїжали через його роботу 3 рази. Я більше не хочу і не можу зараз - дитині ще 5 років школи.
Не прохожу мимо• 21 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Нічого не робити. Він хоче переїзд - він шукає житло, робить ремонт тощо, а тоді ви переїдете.
Посмикається і трохи охолоне.
он не будет
Не прохожу мимо• 21 марта 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Автор, вы вышли замуж за взрослого состоявшегося мужчину , который так и жил.
У него главный страх работу потерять.
А сейчас вы пытаетесь переделать все как будто вы 20 лет прожили и все было по другому.
У него главный страх работу потерять.
за старого сильно
Дама_с_караваем• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Я больше не поеду за ним. Он работает и делает карьеру - а меня постоянно откидывает назад. Хватит, я наездилась уже.
Ну значит готовьтесь жить на свои деньги и вы увидите, что когда вам не будет хватать денег в этом богатом городке вам уже не так понравится, когда вы начнете отказывать во многом своему подростку, который привык жить по другому, ему это тоже не очень понравится
Не прохожу мимо• 21 марта 2025
Ответ дляТелепузик
автор, я бі не уезжала и ві не хотите..и ребенку там лучше. просто мужу нужна нянька что ли....он не только о мальчике не думает но о вас тоже...может у вас там любимая работа......
скажите а что за страна что есть риск наркотиков..... єто страшніе вещи и конечно хорошо что сейчас у сіна хорошее окружение...
это не его сын
Метелики на душі• 21 марта 2025
Ответ дляviter33
Ви готові 20 років сидіти ’на пороховій бочці’ ?
Бо чоловік (який фактично оплачує іпотеку) має дещо інші погляди
А ще останні 10 років іпотеки чоловік буде на пенсії, автор сама тягнутиме виплати, потім догляд за чоловіком, вже сама буде не дівчинка.
А після смерті чоловіка ще 1/4 будинку треба буде віддати або виплатити чоловіковій дитині.
Шикарна перспектива :(
Я-ваш шанс• 21 марта 2025
Я за мужем поехала на 4 года, в другую часть Украины потому что мы семья. А у вас какие-то отмазки со школой, работой, домом. Если не семья зачем вместе?
Метелики на душі• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Ні, я не готова. Я в шоці. Лежу ось, не їду на роботу... працюю ´типу´ з дому
нічого не хочу. Він говорив, що ми вже тут назавжди, проїв мені мозок - я рік шукала будинок, потім ремонт майже рік, і тепер знову
ненавиджу його
Він брехло, навішав Вам макаронів, Ви довірилися.
Він зекономив на послугах ріелтера, дизайнера і прораба як мінімум
Тепер робіть висновки.
Думайте, як буде краще Вам.
Але не поріть гарячку, не скандальте, думайте тихо і все добре прорахуйте спочатку.
Тепер робіть висновки.
Думайте, як буде краще Вам.
Дама_с_караваем• 21 марта 2025
Ответ дляМетелики на душі
Шикарна перспектива :(
У автора зарплата 1/3 от мужа)
Выплачивать по любому будет муж, у него сначала хорошая зарплата, а потом будет хорошая пенсия.
Поэтому он и переживает и главный страх потерять высокооплачиваемую работу.
Ответ дляМетелики на душі
Шикарна перспектива :(
Як я розумію, чоловік автора останні 10 років іпотеки (коли буде на пенсії) планує будинок здавати в оренду і з оренди - гасити іпотеку.
А його пенсії та з/п автора - на життя в оренді має вистачити (в недорогій квартирі)
Як бізнес-план - норм, чи влаштує автора - не факт
Дама_с_караваем• 21 марта 2025
Ответ дляМетелики на душі
Тепер робіть висновки.
Думайте, як буде краще Вам.
Тепер робіть висновки.
Думайте, як буде краще Вам.
Я думаю, этот дом был мечтой автора , а не его., поэтому она для себя старалась, он 12 часов на работе и деньги зарабатывает.
Метелики на душі• 21 марта 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Она за него замуж вышла когда ему 47 было и все ее устраивало, пока не столкнулись интересы.
Молча переезжала за ним.
Автору тоже 46 далеко не девочка и не факт , что встретит еще одного денежного мужчину в возрасте.
Без него у нее будет совсем другая жизнь, дома точно не будет.
Молча переезжала за ним.
Так.
Вона вийшла заміж, бо він обіцяв стабільність. Казав, що вже не буде переїздів.
Але збрехав.
Схоже, мати його дитини хитріша, розкусила ’парубка’ швидко.
І через 20 років її дитина отримає спадок типу від батька, на який насправді вкалуватиме Автор.
Але збрехав.
Ответ дляМетелики на душі
Так.
Але збрехав.
Автор вкалуватиме максимум на 1/3 (по фінансах)
Дитина чоловіка отримає 1/4 (якщо спадкове законодавство аналогічне українському)
Метелики на душі• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Він Вам заздрить, можливо.
Ви у чужій країні, з малою дитиною, потягані переїздами, і отримуєте лише вдвічі менше за нього, такого пафосного кар´єриста.
Він дійсно висмоктує з Вас енергію і тягне на дно.
Може, воно й на краще, що це вилізло зараз.
А то б після 20 років іпотеки Вам би було вже за 60 і Ви б мусили виплеканий будинок ділити вже з його дитиною :(
Дама_с_караваем• 21 марта 2025
Ответ дляМетелики на душі
Так.
Але збрехав.
Он ей не обещал стабильность , вы читаете внимательно? Она говорит 4 раза переезжали за их брак. Такая у него работа, пообещал, что это последнее место, но он так думал, что тут уже доработает . А тут новые ньюансы, что через 3 года фирму закроют, а ему будет 60, ему на попе ровно сидеть???
Учитывая, что автор сказал, что он всю жизнь в разъездах , он так привык и жил всю жизнь, а ему на минуточку 57.
Это как выйти замуж за алкоголика с надеждой я его перевоспитан, со мной другим будет))
Она вышла замуж за него, когда ему было 47 лет и 10 лет провела с ним в разъездах.
А сейчас- обманули, все не так))
Ответ дляБорисфенка
Посмикається і трохи охолоне.
Чоловік якраз соб житло знайде швидко
перестане платити іпотеку - автору по любому доведеться з’їжджати з теперішнього житла
Тому в чоловіка - більше карт
Метелики на душі• 21 марта 2025
Ответ дляДама_с_караваем
У автора зарплата 1/3 от мужа)
Але Автор в чужій країні і з дитиною отримує лише вдвічі менше від нього, досвідченого фахівця без декретів. Це Автор такий крутий спец чи все-таки її чоловік має більше понтів, ніж заробітку?
Ще мінус його аліменти.
Ще мінус те, що будинок після смерті чоловіка ще ділитиметься на його дитину.
Ще мінус його аліменти.
Дама_с_караваем• 21 марта 2025
Ответ дляМетелики на душі
Він Вам заздрить, можливо.
Не в два раза, а в три, предположим у автора зарплата 3 тысячи, у него 9;
Или у автора 4 , а у него 12.
Платеж раз в месяц равный зарплате автора 3 или 4 тысячи, хорошо ли автор без мужа жить будет???
Или у автора 4 , а у него 12.
маминаБубочка• 21 марта 2025
Та, ситуація! Якщо ви впевнені, що вам важливіше залишитися, це і відповідь. А якщо шлюб закінчиться, це, апріорі, ваше спільне рішення. Ви обрали рішучого і впевненого чоловіка, тому що можете собі це дозволити, це ваш вибір
Метелики на душі• 21 марта 2025
Ответ дляviter33
Схоже на те.
Добряче проїхався на авторовій мрії про власний будинок, щоб вона знайшла, займалася ремонтом, все облаштувала там, максимально підняла вартість своїми силами.
А жити Автор там, схоже, повинна була лише перший час, час на дизайн і наведення краси на ділянці, а далі - по зйомним вештатися.
Метелики на душі• 21 марта 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Автор писала, що чоловік їй рік колупав мозок, щоб шукала той будинок :(
Трільчиха• 21 марта 2025
Автор, у вас з чоловіком різне бачення щасливого життя. Він амбітний, на керівних посадах і досі затребуваний. Чи кайфує він від спокійного життя, яке ви описали? Ліс, озеро, собака й великий будинок? Для вас це цінно, чи цінно для нього? Це нормально, що він шукає можливості не залишитись за бортом професійно, для чоловіків це найгірше.
Якщо ви націлені зберегти шлюб і жити там, де зараз, вам потрібно намалювати чоловіку гарні перспективи майбутнього тут. Наприклад, план про відкриття власної справи де ви є зараз. В ідеалі, щоб це було пов´язано з якимсь з його хобі. Ви боїтеся погіршити власні умови, так само й ваш чоловік. Судячи з усього,окрім роботи він нічого й не бачить зараз, в нього немає тут соціального життя. Будьте мудріші, і створіть йому ці якоря в поточному місті. Можливо порадьте йому звернутись до круча, щоб скласти план як йому перейти в індивідуальній консалтинг. Це втамує його амбітний жагу, вивільнити час і не буде потреби в переїздах, тільки відрядження.
Борисфенка• 21 марта 2025
Ответ дляviter33
Чоловік якраз соб житло знайде швидко
Тому в чоловіка - більше карт
Не собі, а родині. З його завзяттям нескоро він знайде.
Авторка брала на себе всі проблеми під час переїздів, а так робити не треба, чоловік має заморочитися пошуком квартири, ремонтом тощо. Щоб йому не здавалося, що це дуже легко.
Пошукавши трохи, він погодиться їздити на роботу в інше місто якийсь час. А там життя покаже, ще неясно, що там з новою роботою.
Дама_с_караваем• 21 марта 2025
Ответ дляМетелики на душі
Ну думаю, это она так)) выдает желаемое за действительное))
Или на самом деле уже планировал остаться и жить в этом городке всегда, но тут реальные перемены.
Скорее всего у него очень хорошая зарплата, намного больше, чем я раньше писала, но устроится на руководящую должность в 60 не так уж и легко, поэтому переживает.
Метелики на душі• 21 марта 2025
Ответ дляviter33
По грошах так, якщо останні 10 років іпотеки, коли чоловік буде на пенсії, тої пенсії вистачатиме на виплати.
У чому я маю серйозні сумніви. У 70+ років вже і здоров´я не те.
І тут не враховується те, що Автор самостійно облаштовує будинок і ділянку. Послуги садівника не копійки коштують, а це робити для чужої дитини?
Сиреневая цапля
• 21 марта 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Не так, я сиділа на антидепрессантах, бо кожного дня ниття, що оренда дорога і треба брати будинок, але грошей замало. Я передивилася мабудь 200 варіантів за рік. Нам з будинком просто пощастило, бо я випадково дізналася про жінку, що терміново продавала без маклера, а у покупця відмінили фінансування (через жінку того банкіра, що тепер наш сусід)... дорого, але воно коштувало кожної копійки. На ринку такий будинок ще дорожчий би був
Дама_с_караваем• 21 марта 2025
Ответ дляМетелики на душі
Нал до у автора спросит как они планировали, скорее всего погасить досрочно, на что- то же они рассчитывали )
Ответ дляБорисфенка
В чоловіка з/п втричі більша, ніж в автора, спільних дітей у них нема
Тому логічно, що він більше заробляє, а вона більше - ’створює затишок’
Дама_с_караваем• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Это отлично, в случае развода не останетесь без денег.
А чего за 10 лет не родили общего ребенка?
Ответ дляМетелики на душі
Автор писала - чоловік планує, що вона з дитиною переїде до нього, а цей будинок -здаватимуть. Думаю, це і план на останні 10 років іпотеки (коли чоловік буде на пенсії). Відповідно, усі витрати на будинок (крім іпотечних платежів) - відпадуть
Сиреневая цапля
• 21 марта 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Він зробив вазектомію після того випадку з дитиною