Сиреневая цапля• Изменено 21 марта 2025
Чоловіку запропонували роботу в іншому місті
Дівчата, я в розпачі. У чоловіка керівна посада і він має страхи що через десь три роки його компанію продадуть. Йому запропонували зараз роботу на 30% більша зп, але 2,5 години машиною від дому. Тому чоловік хоче, щоб ми переїжали. А в мене дитина підліток в хорошій школі та стабільна робота, дуже хороший будинок, але він в кредиті, який я одна не потяну. Я пропоную, щоб він приїздив на вихідні, але в нього є ще дошлюбна дитина теж в іншому місті і він їздить туди кожні другі вихідні - живе у готелі. Тому зі мною вім може бачитись тільки 2 вихідних в місяць і він звичайно так жити не хоче. Я взагалі не хочу переїжати, бо таких умов як тут не буде на новому місті - нам дуже повезло з будинком, бо він в центрі міста до роботи 10 хв, до найкращої школи у місті 10 хв дитині йти. Це кінець? Як донести чоловікові, що я хочу залишитися тут? Ми вже переїжали через його роботу 3 рази. Я більше не хочу і не можу зараз - дитині ще 5 років школи.
Балаболка• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Так роботу можна знайти. Мені кращу - не певна. Йому на менші гроші так. Але він не хоче менші гроші
Бо в вас іпотека ще на 20 років)))
Ответ дляСиреневая цапля
Хоче здавати його
Вже кидайте чоловіка
І домовтеся з сусідом-банкіром, щоб втратили по-мінімуму (щоб не пропали всі вже виплачені за будинок гроші)
Бо ви, виявляється, того будинка і так не побачите ((
Вже не кажу , що невідомо, за що платитиметься іпотека останні 10 років (коли чоловік буде на пенсії)
Сиреневая цапля
• 21 марта 2025
Ответ дляБалаболка
Бо в вас іпотека ще на 20 років)))
Так, але можна і меншими грошима справитися
Сиреневая цапля
• 21 марта 2025
Ответ дляviter33
Вже кидайте чоловіка
Втратити? Якщо продамо будинок, то ще й заробимо - бо він за останні роки виріс в ціні.
але я не хочу продавати
Метелики на душі• 21 марта 2025
Ответ дляДама-мадама
Він з вами не буде разом, якщо ви не переїдете з ним
Ви і так цей будинок втратите, або доведеться тягнути самій
Без нього автор може зняти собі двушку і спокійно жити у приємному місті.
А так гасати кожні 3 роки по країні, тягнути на собі побут, бо підстаркуватий чоловік знову щось придумав, не дуже весела забавка.
Вони 4 рази переїздили за 10 років. Хіба це адекватний мужик?
Він у 46 років зробив невідомо кому дитину, йому 57 зараз і він досі прводиться як хлопчик, який обіцяв одне, тепер слово своє забрав і шукає собі іншу іграшку.
Авторе, якщо розлучитися і продати будинок, то ж виплачену свою частину можна буде вкласти у квартиру, двушку, і оформити вже на себе кредит?
Я взагалі не розумію, як Ви з таким чоловіком ризикнули собаку завести. З ним і хом´яка страшно заводити, а хом´яки ж по два роки живуть.
Метелики на душі• 21 марта 2025
Ответ дляviter33
Вам в 37, крім 2 дітей треба ще й 57-річного перед-пенсіонера, за яким за пару років треба буде доглядати ?
І який не має за душею нічого, крім іпотеки, яку треба виплачувати ще 20 років ?
Сорі, має - обов’язок виплачувати аліменти на 11-річну дитину
Давно Вас не бачила у темах.
Подобаються коментарі. Влучно і точно по темі.
👍
Сиреневая цапля
• 21 марта 2025
Ответ дляМетелики на душі
Так, ви праві. Це теж варіант, взяти квартиру в кредит - але тут звичайно квартири вартують як крило літака
на будинки ціни в мільйонах, аренду витягну тільки двохкімнатної квартири
Ответ дляСиреневая цапля
але я не хочу продавати
Таки Німеччина)))
Якщо можна продати невиплачений кредитний будинок - взагалі супер!!
Для вашої ситуації - чи не найкращий варіант
Так, дитина, школа, чудові пейзажі, велодоріжка,...але ще 10-20 років ви в такому стані не протягнете, та і чоловік наполягатиме на своєму (хто платить - замовляє музику, а він тягне на 70% іпотеку)
Балаболка• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Професійно в юнацькому розряді. Що тут дивного? 2 рази на тиждень тренування і на вихідних гра в сезон
Професійно два рази на тиждень тренування?
Фух, дівчата, розходимося, автор таріль або брехуха
Сиреневая цапля
• 21 марта 2025
Ответ дляviter33
Таки Німеччина)))
Таки ні)), а продавати не хочу - бо місце - моя мрія
Балаболка• 21 марта 2025
Ответ дляМетелики на душі
Для авторки важливо жити в місті міліонерів з сусідом банкіром та люкс кінотеатром. живучи сама вона впаде на нижчий рівень)
Сиреневая цапля
• 21 марта 2025
Ответ дляБалаболка
Так це правда, з нашого району доведеться переїхати
але місто все одно - найкраще
Сиреневая цапля
• 21 марта 2025
Ответ дляviter33
Ви готові 20 років сидіти ’на пороховій бочці’ ?
Бо чоловік (який фактично оплачує іпотеку) має дещо інші погляди
Ні, я не готова. Я в шоці. Лежу ось, не їду на роботу... працюю ´типу´ з дому
нічого не хочу. Він говорив, що ми вже тут назавжди, проїв мені мозок - я рік шукала будинок, потім ремонт майже рік, і тепер знову
ненавиджу його
Борисфенка• 21 марта 2025
Нічого не робити. Він хоче переїзд - він шукає житло, робить ремонт тощо, а тоді ви переїдете.
Посмикається і трохи охолоне.
Дама_с_караваем• 21 марта 2025
Ответ дляМенее Более
Ну звичайно він не хоче.БО ВИ ЗрУЧНА!бо треба когось під боком хто буде шукати житло.робити ремонт. Побут тягти. О ні. Цього б чоловіка я б напевно покинула. ви просто обслуговуючий персонал. Йому так зручно.бо інакше йому це треба тягти на собі. 50% що я б не переїжлжвла.
Такой бред тут пишут. Ему уже лет до фига!
В его возрасте главный страх потерять хорошую работу еще перед пенсией!
Через три года с ним могут не продлить контракт и для него это будет катастрофа.
Автор, вы тут не тех женщин слушаете.
Есть хорошо зарабатывающие мужчины в возрасте , которые боятся за свое будущее и это нормально.
Автор, вы тут не тех женщин слушаете.
Яичница с беконом• 21 марта 2025
В мене зараз така ситуація . Ми з малою в селі , вона закінчую в цьому році середню школу . Чоловік працює в горах ( 4 години машиною ) приїжджає в пʼятницю ввечері , їде в неділю після обіду . В мене робота на кілька годин вдень . Але ми плануємо переїхати в більше містечко , де буде наступна школа малої , буде поїзд до великого міста , та до іншого великого міста в якому консерваторія ( на даний момент , це музична школа при консерваторії ) в гори не плануємо їхати , там мені потрібно починати все з початку , і знову консерваторія буде далеко . Зараз їздимо машиною 2 рази в тиждень по 50 км в одну сторону .
Спочатку я була проти його переїзду , але зараз вже звикла , ми тепер майже не сваримось . Ми не в Україні
Дама_с_караваем• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
В мене не країнощі, я розумію реалії, бо вже не раз переїжала і це дуже важко.
Автор, вы вышли замуж за взрослого состоявшегося мужчину , который так и жил.
У него главный страх работу потерять.
А сейчас вы пытаетесь переделать все как будто вы 20 лет прожили и все было по другому.
У него главный страх работу потерять.
Подтяжка• 21 марта 2025
Ответ дляБалаболка
Діти які часто переїжджали мають кращу здібність адаптуватися
Откуда вы знаете?
Дама_с_караваем• 21 марта 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Четвертий раз?
Це не один тимчасовий переїзд. Це переїзд раз в кожні декілька років
В том то и дело.
Автор вышла замуж за ювзрослого мужчину 47 лет и прожила с ним так 10 лет и все ее тут устраивало а тут катастрофа какой он плохой , невнимательный))
А до этого все было по другому
Подтяжка• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
14, ми не в Україні
Дальше не интересно читать
Дама_с_караваем• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Ну ок, зрозуміло, що якщо немає чого втрачати - лиш би шия. В мене інша ситуація
Ну и какая?
Вам уже 46 останетесь тут без дома и на удобной работе?
Вы уже далеко не девочка и сама ничего не потяните.
Телепузик• 21 марта 2025
автор, я бі не уезжала и ві не хотите..и ребенку там лучше. просто мужу нужна нянька что ли....он не только о мальчике не думает но о вас тоже...может у вас там любимая работа......
скажите а что за страна что есть риск наркотиков..... єто страшніе вещи и конечно хорошо что сейчас у сіна хорошее окружение...
Дама_с_караваем• 21 марта 2025
Ответ дляНакладні мюслі
За кордоном кінець кар´єри далеко не в 57, це в Києві всім треба молоді і перспективні. Зверніть увагу на керівників , топів великих заводів навіть в Україні, Ви там молодих бачили,?
Но устроится в 60 не так то и легко, там люди годами сидят на этих должностях.
Одно дело владелец бизнеса 60, а другое никто таких уже нанимать не хочет, много молодых да резвых на пятки давит
Чу Ча• 21 марта 2025
Ответ дляМенее Более
Я би не переїжджала. Свої інтереси і інтереси моєї дитини найважливіші. Про себе би мовчала, а маніпулювпла би дитиною. Якщо ваш підліток не переїде то і ви не зможете. От на це і давіть. Запитайте- навіщо розвалювати сім´ю? Зараз у вас все добре. Грошей вистачає. Навіщо зривати всіх з насиджених місць бо тату захотілрся... я б не переїхала і край. Прочмтала що підліток не його. Однозначно рахуватися лише зі своїми інтересами. Будмнок на вас? Зто його купляв? На кому він? Ви у шлюбі? Чи просто живете?
Не забудьте и мужу дать такой же совет - однозначно руководствоваться только собственными интересами. Ведь это основа крепкого брака, когда каждому насрать на всех, кроме себя.
Дама_с_караваем• 21 марта 2025
Ответ дляМетелики на душі
Она за него замуж вышла когда ему 47 было и все ее устраивало, пока не столкнулись интересы.
Молча переезжала за ним.
Автору тоже 46 далеко не девочка и не факт , что встретит еще одного денежного мужчину в возрасте.
Без него у нее будет совсем другая жизнь, дома точно не будет.
Молча переезжала за ним.
Усатая фея• 21 марта 2025
Автор ми не знаємо які відносини у вас супругом.
Я замужня 28 років і честно кажучі поїхали б з куди завгодно з чоловіком, бо я за ним як за скелею. Діти, а що діти... вон за бугром батьки часто змінюють місто проживання, діти змінюють школи і все живі. А то, що син ваш неможе зразу знайти друзів, то це нормально, ну не можуть усі бути однаковими. Мій молодший 11 років такий самий, трагедію не роблю. Бо розумію, що діти виростуть и арівідерчі.
Сиреневая цапля
• 21 марта 2025
Ответ дляУсатая фея
Я больше не поеду за ним. Он работает и делает карьеру - а меня постоянно откидывает назад. Хватит, я наездилась уже.
Не прохожу мимо• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
ненавиджу його
автор ,розлучитись? вірити балачкам